Bramka płatnicza iMoje

Bramka płatnicza iMoje

System obsługi płatności online to w dzisiejszych czasach podstawa do prowadzenia biznesu internetowego. ING zapewnia bramkę płatniczą iMoje, która zapewnia udostępnia najpopularniejsze metody przyjmowania płatności oraz znacznie więcej! Sprawdź ofertę iMoje i zobacz, że nie tylko atrakcyjne ceny wyróżniają na rynku!

Patrycja Kowalczyk
Patrycja Kowalczyk, 24.01.2023 r

Czym jest bramka płatnicza iMoje?

iMoje to usługa bramki płatniczej przygotowana i obsługiwana przez ING Bank Śląski. Propozycja systemu płatniczego do obsługi transakcji w sklepach internetowych jest bardzo prosta i przejrzysta. ING iMoje zapewnia dostęp do wszystkich popularnych metod płatności oraz dodatkowych usług: przyjmowanie płatności za pomocą generatora linków do transakcji, LeaseNow oraz iMoje płacę później.

Do zarządzania transakcjami służy prosty panel obsługi, gdzie sprawdzisz status płatności czy aktualny utarg, a także dokonasz szybkiego zwrotu płatności. Panel przedsiębiorcy jest dostępny również na telefony. System iMoje bardzo łatwo zainstalować w swoim sklepie internetowym - z instrukcją przygotowaną przez twórców, każdy zrobi to sam!

Jak działają płatności internetowe iMoje?

System płatności online iMoje jest obsługiwany przez ING Bank Śląski - jest to pierwsza instytucja tego typu w Polsce, bezpośrednio związana z bankiem. Taki układ zapewnia przejrzyste koszty, bezpieczeństwo transakcji na poziomie bankowym (żadna pozabankowa instytucja finansowa nie uczestniczy w procesie) i szybką obsługę transakcji.

Ile to kosztuje? Założenie i obsługa systemu płatności jest całkowicie darmowa! Przedsiębiorca korzystający z iMoje płaci wyłącznie prowizję od kwoty zrealizowanych transakcji: 1,59% BLIK oraz 1,4% na pozostałe metody płatności. ING umożliwia uniknięcie kosztów przez 3 pierwsze miesiące korzystania z bramki płatniczej iMoje w ramach oferty promocyjnej!

Usługa iMoje umożliwia przyjmowanie płatności online:

 • kartami płatniczymi VISA oraz Mastercard,
 • portfelami wirtualnymi Apple Pay i Google Pay,
 • z pomocą BLIK,
 • szybkie przelewy pay-by-link - przelew natychmiastowy autoryzowany w bankowości elektronicznej,
 • w ramach płatności odroczonych PayPo oraz Twisto,
 • w ramach usługi leasingu Lease Now.

Przedsiębiorca może przyjmować płatności w różnych walutach (PLN, EUR, GBP, USD, CHF, CZK, HUF, RON). Dodatkową bardzo ciekawą usługą jest możliwość przyjmowania płatności nie posiadając sklepu internetowego! Płatności mogą przyjmować sprzedawcy stacjonarni oraz usługodawcy, wysyłając link do płatności online utworzony przy pomocy generatora linków online.

Jakie banki obsługuje iMoje?

iMoje umożliwia przyjmowanie płatności od wszystkich banków działających w Polsce oraz wielu państw na świecie. Jak wspominamy, płatności można przyjmować w różnych walutach lokalnych - głównie krajów europejskich oraz w walutach powszechnie akceptowanych na świecie, jak euro czy dolar.

Bezpieczeństwo bramki płatniczej iMoje

Bezpieczeństwo każdej transakcji gwarantuje ING Bank Śląski. iMoje to jedna z najbezpieczniejszych bramek płatniczych dostępnych w Polsce. Proces przetwarzania danych osobowych jest zgodny z normami unijnymi. Przebieg całego procesu odbywa się w kodowanym połączeniu SSL.

Już sam fakt, bezpośrednich powiązań dużego międzynarodowego banku daje duże poczucie bezpieczeństwa dla przedsiębiorcy oraz klientów. Odwiedzający sklep internetowy chętniej robią zakupy, gdy zobaczą, że płatności obsługuje ING!

Zalety i wady płatności iMoje

ING proponuje rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą zapewnić swoim klientom dostęp do wszystkich popularnych metod płatności. iMoje to szansa na zwiększenie sprzedaży i zmniejszenie zjawiska porzucania koszyka. Poznaj najważniejsze wady i zalety usług bramki płatniczej iMoje!

Zalety:

 • dostęp do najpopularniejszych metod płatności,
 • brak opłat stałych za korzystanie z bramki płatniczej,
 • płatności odroczone dostępne przez bramkę płatniczą: PayPo oraz Twisto,
 • bardzo prosta obsługa transakcji,
 • nietypowa usługa leasingu LeaseNow,
 • promocja dla nowych klientów,
 • możliwość przyjmowania płatności bez sklepu internetowego,
 • bezproblemowa integracja systemu z praktycznie każdym sklepem.

Wady:

 • procentowa prowizja od każdej transakcji.

Bramka płatnicza iMoje - podsumowanie

ING Bank Śląski przeciera szlaki w nowej usłudze bankowości i oferuje system do obsługi płatności internetowych dla przedsiębiorców. iMoje zapewnia szeroki wachlarz metod płatności dla Twoich klientów: dostępne są wszystkie najpopularniejsze i wiele więcej!

Chociaż bramki płatnicze są dedykowane firmom prowadzącym sklepy internetowe, to ING umożliwia generowanie linków do płatności i przekazywanie ich w wiadomości! Wszystko to w ramach darmowej obsługi, z niskimi opłatami od zrealizowanych transakcji.

Często zadawane pytania

Ile się czeka na zwrot pieniędzy z iMoje?
Zwrot płatności zostanie zrealizowany w przeciągu kilku godzin. Zależnie od czasu jego dyspozycji w serwisie iMoje.
Czy iMoje pobiera prowizje?
Tak, iMoje pobiera prowizję od przedsiębiorcy od każdej transakcji: 1,59% - BLIK oraz 1,4% - pozostałe metody płatności.
Jak ponowić płatność iMoje?
Każda osoba, która płaci za zakupy za pośrednictwem usługi iMoje otrzymuje na swój adres e-mail wiadomość, która zawiera link do płatności i instrukcję jak ją zrealizować.
Jak sprawdzić status płatności iMoje?
Przedsiębiorca korzystający z iMoje może sprawdzić status płatności logując się w serwisie internetowym. Może też udostępnić status swoim klientom, w ramach informacji o zamówieniu.
Jak anulować transakcję iMoje?
Zrealizowanej transakcji nie można anulować. W celu odzyskania środków należy skontaktować się ze sprzedawcą i omówić warunki zwrotu.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5