Płatności odroczone PayPo

Płatności odroczone PayPo

PayPo aspiruje do dołączenia do grona ogólnodostępnej metody płatności obok bramek płatniczych. Transakcje z PayPo są równie szybkie co przelew natychmiastowy, a Ty musisz zapłacić dopiero za 30 lub nawet 90 dni! Sprawdź czym wyróżnia się oferta PayPo!

Patrycja Kowalczyk
Patrycja Kowalczyk, 25.11.2022 r

Czym jest PayPo?

PayPo to usługa płatności odroczonych z możliwością przesunięcia terminu spłaty o 30 dni. W ramach oferty PayPo można również rozłożyć spłatę na 3 wygodne raty! Wszystko to bez ponoszenia żadnych kosztów dodatkowych - płatność odroczona całkowicie za darmo.

PayPo umożliwia finansowanie zakupów z maksymalnym limitem do 3000 zł. Skorzystaj z możliwości i zrób bezpieczne zakupy! Jeśli zwrócisz kupiony przedmiot zgodnie z warunkami umowy również nie poniesiesz żadnych kosztów.

Jak działa PayPo?

Płatności odroczone PayPo są dostępne w ponad 25 000 sklepów internetowych - informacje o możliwości skorzystania z usługi tej firmy znajdziesz na stronie sklepu. PayPo to fintech, który finansuje zakupy, za które zapłacisz później, zgodnie z warunkami umowy kredytowej.

Usługa płatności odroczonych pozwala na zrealizowanie pilnych zakupów, na które nie chcemy przeznaczać wolnych środków lub których nie jesteśmy w stanie opłacić w danym momencie. Ty zapłacisz PayPo dopiero po 30 dniach. Jest to wygodna i bezpieczna metoda robienia zakupów przez Internet.

Jak korzystać z BNPL PayPo?

Zasada funkcjonowania płatności odroczonych jest bardzo prosta - ”Kupujesz teraz, płacisz za 30 dni”!

 1. Zrób zakupy online w sklepie, który oferuje metodę płatności PayPo.
 2. Wybierz PayPo jako metodę płatności.
 3. Zarejestruj profil klienta PayPo - podaj wymagane dane i aktywuj konto wykonując przelew weryfikacyjny. Kolejne zakupy zrobisz jedynie podając kod SMS.
 4. PayPo opłaci Twoje zakupy internetowe w sklepie.
 5. Poczekaj na swoje zamówienie, zdecyduj czy chcesz zostawić kupione produkty - jeśli nie zwróć towar, a PayPo automatycznie anuluje płatność, a umowa skorzystania z płatności zostanie rozwiązana.
 6. Na spłatę należności wobec PayPo masz 30 dni. Zaloguj się do aplikacji lub panelu klienta i śledź termin płatności.
 7. Jeśli chcesz skorzystaj z możliwości rozłożenia płatności na raty.

Do obsługi płatności oraz konta PayPo możesz wykorzystać aplikację mobilną dostępną w AppStore oraz Google Play lub panel klienta na stronie internetowej fintechu. Zaloguj się na swój profil i zarządzaj płatnościami odroczonymi!

Ile kosztuje odroczenie płatności w PayPo?

Płatności odroczone PayPo są darmowe w przypadku oferty płatności do 30 dni po zakupie oraz “Podziel na 3”.

Rozłożenie spłaty zakupów na okres dłuższy niż 90 dni spowoduje naliczenie kosztów dodatkowych. Przy spłacie w ratach prowizja PayPo wynosi od 0 do 19% kwoty transakcji. Sprawdź wysokość opłat przed rozłożeniem płatności odroczonej na raty!

Maksymalna kwota płatności odroczonej w PayPo

Maksymalny limit PayPo wynosi 3000 zł. Maksymalna kwota jednej transakcji wynosi 2000 zł. Kwotę dostępnego dla Ciebie limitu sprawdzisz po zalogowaniu do panelu klienta.

Limit jest ustalany indywidualnie dla każdego zakupu. Zostanie on podniesiony zależnie od tego czy spłacisz transakcję w terminie oraz jak często korzystasz z usług PayPo.

Spłata odroczonej płatności w PayPo

Płatności za zrealizowane przez PayPo zakupy dokonasz przez panel klienta dostępny w aplikacji mobilnej lub w serwisie internetowym. W panelu klienta znajdziesz wszystkie informacje dotyczące wszystkich transakcji, dane do płatności oraz odnośniki do szybkiej spłaty przez BLIK oraz Przelewy24. Opłata za szybką spłatę wynosi 1,50 zł.

Konsekwencje braku spłaty PayPo

Opóźnienie w spłacie PayPo spowoduje naliczenie opłat karnych zgodnych z aktualnymi stawkami oprocentowania. Aby uniknąć konsekwencji warto skorzystać z możliwości rozłożenia płatności na raty. Wystarczy odpowiednio wcześniej przed datą spłaty wystąpić o taką możliwość za pośrednictwem panelu klienta.

Bezpieczeństwo PayPo

PayPo gwarantuje bezpieczne zakupy w ramach Gwarancji Ochrony Kupującego - jeśli nie otrzymamy zamówionego towaru lub zwrócimy go do sprzedawcy, nie płacimy nic.

PayPo współpracuje ze sprawdzonymi sklepami, które przestrzegają wspomnianej zasady. Dowodem bezpieczeństwa płatności odroczonych może być liczba zadowolonych użytkowników. Aktualnie z usług PayPo korzysta blisko 800 tys. aktywnych klientów, którzy wystawili ponad 13 tys. pozytywnych opinii!

Wady i zalety Buy Now, Pay Later PayPo

Wady:

 • Maksymalna kwota zakupów wynosi 3000 zł.
 • Wysoka prowizja przy ratach na okres powyżej 90 dni.
 • Spłata szybkim przelewem to koszt 1,50 zł

Zalety:

 • Płatności odroczone za darmo na 30 dni.
 • Jednorazowe zakupy na kwotę nawet 2000 zł.
 • Bezpłatne raty na trzy miesiące.
 • Ponad 25 tys. sklepów umożliwiających płatności PayPo.
 • Zarządzanie płatnościami z panelu klienta w aplikacji mobilnej.
 • Szybka decyzja o udzieleniu limitu.

Płatności odroczone  PayPo - podsumowanie

PayPo oferuje płatności odroczone, które umożliwiają wygodne i bezpieczne zakupy w ponad 25 000 sklepów! Jest to rozwiązanie stanowiące alternatywę dla innych metod finansowania zakupów np. kartą kredytową czy kredytem gotówkowym.

PayPo pokazuje, że zakupy mogą być jeszcze łatwiejsze - nie wiesz, który produkt będzie pasował Ci idealnie? Sfinansuj zakup kilku rzeczy z limitem PayPo, zwróć te, które Ci nie odpowiadają i zapłać tylko za wybrane produkty bez zamrażania własnych pieniędzy!

 

Często zadawane pytania

Ile trwa weryfikacja w PayPo?
Weryfikacja tożsamości w PayPo odbywa się za pomocą przelewu na kwotę 1 zł. Należy chwilę poczekać na zaksięgowanie płatności - zajmie to maksymalnie kilka minut. Weryfikacja przelewem odbywa się jednorazowo. Każdą kolejną transakcję potwierdzisz kodem SMS.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5