Bonus

Bonus w punktach

1 000 punktów za pierwszą transakcję w mBank

Dokonując swojej pierwszej transakcji kartą kredytową World Mastercard założoną w mBanku, otrzymasz w bonusie aż 1 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

1 000 punktów w programie Bezcenne Chwile do odebrania w mBanku

Chcąc zachęcić swoich klientów do wnioskowania o bardziej atrakcyjne karty kredytowe, mBank rozpoczął promocję, w której do uzyskania jest aż 1 000 punktów w programie Bezcenne Chwile. Za pomocą punktów zdobytych w programie, można zakupić wiele przydatnych sprzętów domowych i nie tylko.

Nagroda ta przyznawana jest za pierwszą płatność kartą Mastercard World. Jest to ekskluzywna, choć dostępna karta kredytowa: jej limit sięga od 3 000 do 100 000 zł, zależnie od zdolności kredytowej klienta. Jej atrakcyjność zwiększa 54 dni okresu bezodsetkowego oraz dostęp do serwisu concierge, pomagającego w organizacji codziennych spraw.

Dla kogo dostępna jest bonusowa pula?

Punkty w programie może otrzymać każdy, kto wykona płatność objętą w promocji kartą przed 18 Stycznia, 2023 roku. Aby móc otrzymać kartę Mastercard World wystarczy mieć odpowiednią zdolność kredytową oraz konto w mBanku. Może je założyć każda pełnoletnia osoba posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych.

Jak otrzymać bonusowe punkty?

Żeby odebrać nagrodę wystarczy wykonać jedną płatność za pomocą karty World Mastercard. Nie ma tu znaczenia, kiedy została ona wydana, tak długo, jak pierwsza płatność będzie miała miejsce w okresie promocji. Bank nie wyznacza również minimalnej kwoty, za jaką należy dokonać zakupu. Jest to więc w pełni dowolna płatność. Należy pamiętać, że uzyskane w promocji punkty mają ważność tylko przez sześć miesięcy. W tym okresie należy je wykorzystać.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

17.01.2023

Bonus

1 000 punktów w programie Mastercard Bezcenne Chwile.

Dla kogo

Dla osób, które nie posiadają karty World Mastercard w mBanku.

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie