Karta kredytowa w Citi Handlowy

Karta kredytowa w Citi Handlowy
4.7
Karta kredytowa w Citi Handlowy
Karta
0

0 zł za wydanie i obsługę karty kredytowej

Bankomaty
0

bankomaty w Polsce i zagranicą

Oprocentowanie

0 %

Okres bezodsetkowy
56 dni
Operator karty

-

Ranking kart kredytowych
Miejsce 11

Karta kredytowa w Citi Handlowy - podstawowe informacje

Citi Bank Handlowy proponuje karty kredytowe dostępne w pięciu różnych wariantach, każda z nich gwarantuje dostęp do wyjątkowych bonusów. Limit kredytowy wynosi od 4600 do 100 000 zł i jest dostępny dla klientów, którzy wykażą dochód netto min. 1200 zł. Karta kredytowa jest objęta 56 dniowym okresem bezodsetkowym. Citi Handlowy przygotował wiele ciekawych promocji do kart kredytowych, skierowanych do nowych i aktualnych klientów.

Użytkownicy kart kredytowych od banku Citi Handlowego mogą liczyć na:

 • dostęp do rabatów Citi Specials, zapewniających zniżki na zakupy i usługi u ponad 300 partnerów,
 • program restauracyjny dający zniżkę do nawet 20% w ponad 100 restauracjach,
 • bezpieczne karty kredytowe z usługą CitiAlerts,
 • płatności mobilne za pośrednictwem Google Pay oraz Apple Pay,
 • możliwość rozłożenia większych płatności na wygodne Raty w karcie.

Rodzaje kart kredytowych w Citi Handlowy

Citi Handlowy proponuje pięć kart kredytowych, które zapewniają dostęp do takiego samego limitu kredytowego, który może wynosić od 4600 do 100 000 zł. Kwota przyznanego limitu zależy od wyniku oceny zdolności kredytowej. Karty zapewniają dostęp do różnych funkcji, jednak wszystkie zapewniają dostęp do podstawowych funkcji, a ich obsługa może być darmowa.

Wnioskując o kartę kredytową w Citi Handlowym możesz wybrać:

 • Citi Simplicity - podstawowa karta kredytowa,
 • Citibank-BP Motokarta - karta kredytowa dla zmotoryzowanych,
 • PremierMiles - umożliwia zbieranie punktów CitiMiles, do wykorzystania u 10 międzynarodowych partnerów,
 • Citibank World Mastercard - karta dodatkowe benefity, umożliwia zbieranie punktów, które można wymienić na wiele różnych nagród.
 • Citibank World Elite Mastercard Ultime - karta, która zapewnia najwyższy poziom obsługi oraz dodatkowe możliwości w podróżach służbowych i prywatnych.

O wszystkie karty dostępne w Citi Handlowym można wnioskować przez Internet. Co więcej, obsługę kart i zarządzanie finansami ułatwia dostęp do aplikacji CitiMobile. Umożliwia ona aktywowanie karty, nadanie i zmianę PIN-u, spłatę karty, zaciągniecię pożyczki do karty oraz wgląd w aktualne rabaty i bonusy.

Citi Simplicity (RRSO 26,28%)

Podstawowa karta kredytowa dostępna w Citi Banku Handlowym. Karta wydawana jest za darmo, a jej obsługa może być darmowa. Warunkiem darmowej karty kredytowej jest wykonanie transakcji na kwotę 1000 zł miesięcznie. W innym wypadku opłata wyniesie 12 zł/mies.. Kredytówka Citi Simplicity zapewnia dostęp do rabatów u ponad 300 partnerów, programu Mastercard Bezcenne Chwile oraz umożliwia płatności mobilne Google Pay/Apple Pay. Większe płatności, powyżej 100 zł, można rozłożyć na wygodne Raty na Karcie.

Citibank - BP Motokarta (RRSO 21,94%)

Kredytowa karta paliwowa Citibank-BP Motokarta jest całkowicie bezpłatna - zarówno wydanie jak i obsługa nie generują kosztów. Wydając co miesiąc na zakupy minimum 500 zł, z czego 250 zł na stacjach benzynowych BP, otrzymasz co miesiąc 20 zł na swoją kartę. W ten sposób w ciągu roku można zarobić aż 240 zł! Ta karta kredytowa od Banku Citi Handlowego Program zapewnia dostęp do korzyści z programu Citi Specials oraz programu PAYBACK.

PremierMiles (RRSO 23,35%)

Trzecia karta kredytowa od Citi Handlowego to PremierMiles, która zapewnia dostęp do wszystkich funkcji podstawowych funkcji jak: Citi Specials, program Mastercard Citi Specials, system płatności ratalnych czy płatności mobilne. Dodatkowo korzystanie z karty kredytowej PremierMiles umożliwia zbieranie punktów Citi Mil. Każde wydane 5 zł zapewnia 1 punkt. Citi Mile można wymieniać na bilety lotnicze lub noclegi u 10 międzynarodowych partnerów. Za samo założenie karty kredytowej otrzymamy 2000 Citi Mil.

Użytkowanie karty kredytowej PremierMiles może być darmowe, pod warunkiem, dokonania transakcji o wartości min. 1500 zł miesięcznie. W innym wypadku opłata wyniesie 18 zł/mies..

Citibank World Mastercard (RRSO 25,44%)

Karta kredytowa Citibank World Mastercard zapewnia wszystkie funkcje podstawowe oraz najwięcej benefitów, spośród wszystkich kart oferty Citi Handlowego. Wśród dodatkowych korzyści znajduje się usługa concierge, czyli pomoc asystenta w załatwianiu spraw jak np. rezerwacja biletu, wynajem pokoju w hotelu czy auta. Korzystanie z karty kredytowej jest darmowe, jeżeli zrealizujemy transakcje na kwotę min. 1800 zł/mies..

Jednym z ciekawszych bonusów do karty jest program punktów, które można wymienić na rabaty lub vouchery na zakupy oraz usługi. Punkty zbieramy płacąc kartą kredytową Citibank World Mastercard. Za każde wydane 5 zł uzyskamy 1 punkt lub 2 punkty za zakupy u jednego z Partnerów Programu. Dodatkowo posiadacze tej karty kredytowej mają dostęp do rabatów w: H&M, W.Kruk, Douglas, merlin.pl oraz Sphinx.

Citibank World Elite Mastercard Ultime (RRSO 29,25%)

Karta kredytowa Citibank World Elite Mastercard Ultime przeznaczona jest dla najbardziej wymagających klientów, którzy wiele czasu spędzają w podróżach służbowych i prywatnych. Poza dostępem do programów Citi Specials, Mastercard Bezcenne Chwile oraz Citi World Privilages na jej użytkowników czekają również dodatkowe benefity na ponad 1300 lotniskach całego świata. Od dostępu do ekskluzywnych Executive Lounge w oczekiwaniu na lot i pierwszeństwa podczas odprawy, aż po dodatkowe biznesowe udogodnienia i poczęstunek. Użytkownicy karty Citibank World Elite Mastercard Ultime nie ponoszą też kosztów przewalutowania podczas zakupów za granicą.

Jak założyć kartę kredytową w Citi Handlowy

Kartę kredytową w Citi Handlowym założymy całkowicie przez Internet. Aplikowanie zajmuje 10 minut, a wniosek wysłać ze smartfona lub komputera. Aby uzyskać korzystny limit kredytowy w karcie od Citi Banku należy:

 1. Wejść na stronę banku i wybrać zakładkę “Karty kredytowe”.
 2. Wybierz jedną z czterech kart i kliknij przycisk “Aplikuj online”.
 3. Wypełnij formularz podając dane: osobowe, mieszkaniowe, finansowe oraz o zatrudnieniu i załącz dokument potwierdzający dochód. Może to być wyciąg z konta osobistego, prezentujący historię transakcji z ostatnich 3 miesięcy.
 4. Zweryfikuj zdalnie swoją tożsamość robiąc zdjęcie dowodu osobistego i zdjęcie twarzy.
 5. Poczekaj na decyzję kredytową, o której poinformuje Cię konsultant lub dostaniesz informację na adres mailowy.
 6. Karta zostanie wysłana na Twój adres bez potrzeby wychodzenia z domu.

Możesz również skrócić całą procedurę klikając przycisk “Wnioskuj teraz” znajdujący się poniżej. Wypełnij formularz, a uzyskasz pomoc w spełnieniu wszystkich formalności.

Wymagania do założenia karty kredytowej w Citi Handlowy

Citi Handlowy stawia bardzo proste wymagania wobec klientów ubiegających się o kartę kredytową. Podstawowe kryteria to minimalny wiek 18 lat oraz dochód netto, który ma wpływ na to jak wysoki limit kredytowy otrzymamy. Zależnie od formy dochodu: zatrudnienie na umowę i działalność gospodarczą, bank stawia różne wymagania:

Osoba fizyczna Działalność gospodarcza
dochód netto min. 1200 zł dochód netto min. 2500 zł
zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 mies. działalność prowadzona przez okres min. 2 lat

Opłaty związane z kartą kredytową w Citi Handlowy

Karty kredytowe od banku Citi Handlowego umożliwiają korzystanie z limitu kredytowego. Ten jest objęty oprocentowaniem, którego można uniknąć korzystając z 56 dniowego okresu bezodsetkowego. Również, większość opłat związanych z obsługą kart kredytowych można uniknąć po spełnieniu wspomnianych wyżej warunków. Co ważne, karty są wydawane za darmo.

  Citi Simplicity Citibank - BP Motokarta PremierMiles Citibank World Mastercard Citibank World Elite Mastercard Ultime
Opłata za wydanie karty 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Oprocentowanie karty 20% 20% 20% 20% 20%
RRSO 26,28% 21,94% 23,35% 25,44% 29,25%
Okres bezodsetkowy 56 dni 56 dni 56 dni 56 dni 56 dni
Wysokość spłaty minimalnej 5% (min. 30 zł) 5% (min. 30 zł) 5% (min. 30 zł) 5% (min. 30 zł 5% (min. 30 zł
Opłata za przekroczenie limitu 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł 0 zł
Opłata za kartę główną 12 zł 0 zł przy transakcjach na min. 1000 zł 0 zł 18 zł 0 zł przy transakcjach na min. 1500 zł 18 zł 0 zł przy transakcjach na min. 1500 zł 100 zł 0 zł przy transakcjach na min. 15 000 zł
Opłata za kartę dodatkową 6 zł miesięcznie 6 zł miesięcznie 9 zł miesięcznie 9 zł miesięcznie 30 zł miesięcznie
Wypłata gotówki z bankomatu 10% min. 20 zł 10% min. 20 zł 10% min. 20 zł 10% min. 20 zł 10% min. 20 zł
Opłata za przewalutowanie 6,8% od wartości transakcji 6,8% od wartości transakcji 6,8% od wartości transakcji 6,8% od wartości transakcji 0 zł

Promocje Karta kredytowa w Citi Handlowy

Bonus
900 zł
Aż 900 zł w bonusach z kartą kredytową Citi Smiplicty
Aż 900 zł w bonusach z kartą kredytową Citi Smiplicty

Rekordowa promocja w Citi Handlowy. Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicty i odbierz aż 900 zł w bonusach! Pula nagród ograniczona.

Bonus
720 zł
720 zł premii z kartą BP Motokarta w Citibank
720 zł premii z kartą BP Motokarta w Citibank

Czas na kolejną edycję promocji Citi i BP. BP Motokarta to szansa na nawet 720 zł zwrotu za wydatki na paliwo. Sprawdź szczegóły i zacznij oszczędzać na tankowaniu.

Bonus
Motorola Moto E22
Motorola Moto E22 za założenie karty Citi Simplicity
Motorola Moto E22 za założenie karty Citi Simplicity

Zgarnij smartfona od Motoroli za założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Wystarczy podpisać umowę i regularnie z niej korzystać przez 3 miesiące. Pula nagród ograniczona.

Karta kredytowa w Citi Handlowy - podsumowanie oferty

Citi Bank Handlowy posiada rozbudowaną ofertę kart kredytowych, które można uzyskać bez wychodzenia z domu. Bank stawia na nowoczesne rozwiązania, umożliwiające wnioskowanie o kartę online oraz zarządzanie finansami z pomocą aplikacji CitiMobile. Co więcej, każda karta kredytowa zapewnia dostęp do ciekawych promocji i rabatów!

Aby uzyskać kartę z limitem na kwotę od 4600 do nawet 100 000 zł, wystarczy wykazać miesięczny dochód na kwotę 1200 zł netto! Wnioskowanie jest bardzo proste, weryfikacja na selfie przebiega bez konieczności kontaktu z obsługą Citibanku.

Zalety
 • Pięć kart do wyboru

 • Elastyczny limit kredytowy - 4600 - 100 000 zł

 • Długi 56 dniowy okres bezodsetkowy

 • Dostęp do programów rabatowych Citi Specials, Bezcenne Chwile Mastercard

 • Rozbudowana oferta promocyjna

 • Wnioskowanie całkowicie online

 • Sprawne zarządzanie finansami za pomocą aplikacji Citi Mobile

 • Karta kredytowa dostępna już przy dochodzie 1200 zł na rękę

 • Możliwość rozłożenia płatności na raty

 • Wady
 • Wysoki koszt transakcji gotówkowych np. wypłaty z bankomatów z prowizją 10%, min. 20 zł

 • Wnioskowanie o kartę kredytową na podstawie dochodu z działalności gospodarczej tylko dla firm z dwuletnim stażem

 • Często zadawane pytania o kartę kredytową w Karta kredytowa w Citi Handlowy

  Czy do posiadania karty kredytowej w Citi Handlowy potrzebna jest umowa o pracę?
  Nie, Citi Handlowy nie wymaga wykazania dochodu na podstawie umowy o pracę. Najważniejszym warunkiem jest wykazanie dochodu na poziomie 1200 zł netto lub 2500 zł netto przy dochodzie pochodzącym z działalności gospodarczej.
  Wcześniejsza spłata zadłużenia na karcie kredytowej Citi Handlowy
  Użytkownicy kart kredytowych od banku Citi Handlowego mogą skorzystać z 56 dniowego okresu bezodsetkowego. Jeżeli w tym czasie uda im się spłacić całość zadłużenia na karcie, nie zostaną naliczone odsetki. Zasady liczenia okresu bezodsetkowego są dokładnie omówione w umowie kredytowej.
  Czy karta kredytowa w Citi Handlowy daje możliwość wypłaty pieniędzy w bankomacie?
  Tak, przy pomocy karty kredytowej posiadanej w Citibanku można wypłacać pieniądze z bankomatu. Należy jednak pamiętać, że każda wypłata wiąże się z naliczeniem prowizji 10% od transakcji, minimum 20 zł.
  Czy do karty kredytowej Citi Handlowy dodane jest darmowe ubezpieczenie?
  Ubezpieczenie do karty kredytowej w Citi Handlowym jest płatną usługą dodatkową.

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty