Nest Bank - informacje o banku i produktach

Nest Bank
4.6

Nest Bank to bank komercyjny, który został założony w roku 1995 przez ekonomistę, menadżera bankowego Sławomira Lachowskiego. Przez lata bank przechodził szereg zmian przez nazwy, właściciela kapitału i ofertę dla klientów. Aktualnie właścicielem Nest Bank jest brytyjski fundusz AnaCap Financial Partners.

Bank specjalizuje się w usługach dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw oraz kredytach dla firm. Flagowy produkt Nest Banku - Nest Konto zdobył wiele uznanych nagród i zbiera bardzo dobre recenzje. Jest to bardzo dobra oferta bankowości: bezpieczne zarządzanie finansami i możliwość korzystnych inwestycji, oszczędności.

Informacje o banku Nest Bank
Adres punktu

-

Wysokość aktywów

-

Rok założenia

-

Do kogo należy bank?

-

Godziny otwarcia

-

Liczba oddziałów

-

Infolinia - klienci indywidualni

22 438 41 41

Kod BIC/Swift

NESBPLPW

Sesje Elixir w Nest Bank

Sprawdź o której dotrze przelew na Twoje Nest Konto i kiedy dotrze na wskazany przez Ciebie rachunek. Zaplanuj przelewy i zadbaj o to, aby pieniądze dotarły na czas. Weź pod uwagę fakt, że banki mają nieco inne godziny sesji wychodzących i przychodzących. Chcesz wiedzieć jak długo potrwa przelew do konkretnego banku - skorzystaj z kalkulatora Elixir, dostępnego w naszym serwisie.

Etap Sesja I Sesja II Sesja III
Sesja wychodząca 8:00 12:00 14:30
Sesja przychodząca 10:30 14:15 17:00

Zalety i wady Nest Bank

Czym wyróżnia się oferta Nest Banku? Co sprawia, że jest konkurencyjny względem innych instytucji, a co sprawia, że musi się jeszcze bardziej postarać? Oto zestawienie zalet i wad Nest Banku.

Zalety
 • Atrakcyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat.

 • Kompleksowa obsługa klientów indywidualnych i mikroprzedsiębiorców.

 • Nastawienie na satysfakcję klienta.

 • Szybkie decyzje kredytowe.

 • Wygodne płatności telefonem lub zegarkiem - Apple Pay, Google Pay i Garmin Pay.

 • Korzystne przewalutowania dla właścicieli kont walutowych Nest Banku.

 • Szybki kontakt z klientem i odpowiedzi na pytania.

 • Wady
 • Brak kart kredytowych w ofercie.

 • Brak płatności BLIK.

 • Najważniejsze informacje o Nest Bank

  Co oferuje Nest Bank?
  Nest Bank posiada ofertę dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Osoby prywatne mogą skorzystać z szerokiej gamy produktów: konto osobiste, dla dzieci, rachunki oszczędnościowe, lokaty. Przedsiębiorcy również mogą skorzystać z podobnym produktów dedykowanych firmom a dodatkowo z oferty kredytowej. Nest Bank nie posiada w ofercie kredytów konsumenckich.
  Kto może skorzystać z oferty Nest Bank?
  Oferta Nest Banku jest skierowana do klientów firmowych oraz prywatnych. Z usług banku może skorzystać każda osoba pełnoletnia, która posiada pełne prawa do czynności prawnych, a w przypadku oferty dla firm prawa do podejmowania decyzji dotyczące przedsiębiorstwa.
  Czy Nest Bank jest bankiem państwowym?
  Nie, Nest Bank jest bankiem komercyjnym. Jego aktualnym właścicielem jest brytyjski fundusz private equality.
  Czy Nest Bank jest bezpieczny?
  Tak, Nest Bank jest bezpieczny. Mimo wielu zmian właścicieli kapitału banku, instytucja wciąż istnieje i obsługuje klientów.
  Z jakiego kraju pochodzi Nest Bank?
  Nest Bank pochodzi z Polski. Jego założycielem jest Polak, Sławomir Lachowski.
  Jakie jest oprocentowanie w Nest Bank?
  Nest Bank oferuje produkty oszczędnościowe z wysokim oprocentowaniem, szczególnie w przypadku Lokat. Kredyty są dostępne jedynie dla klientów biznesowych z bardzo korzystną marża i niskim oprocentowaniem.
  Czy w Nest Bank można założyć Profil Zaufany?
  Nie, Nest Bank nie umożliwia założenia Profilu Zaufanego.
  Czy można korzystać z usług Nest Bank przez Internet?
  Tak, Nest Bank stawia na obsługę klientów przez Internet, za pośrednictwem aplikacji mobilnej i bankowości internetowej. Praktycznie wszystkie sprawy związane z obsługą klienta załatwisz zdalnie.
  Czy Nest Bank ma wpłatomaty?
  Nest Bank posiada własne wpłatomaty w oddziałach stacjonarnych banku. Klienci Nest Banku mogą również korzystać z wpłatomatów EuroNet.

  Placówki Nest Bank

  Nest Bank posiada niewiele placówek stacjonarnych, głównie w dużych miastach w Polsce. Jest ich blisko 30. Bank stawia na automatyzację procesu obsługi za pomocą aplikacji mobilnej i bankowości elektronicznej. Większość spraw można zrealizować samodzielnie lub skorzystać z pomocy ekspertów Nest Banku na infolinii.

  Jeśli chcesz skorzystać z usług w tradycyjny sposób. Sprawdź gdzie w Twojej okolicy jest najbliższa placówka Nest Banku i gdzie dokładnie ją znajdziesz na liście poniżej.

  Główna siedziba i kontakt z Nest Bank

  Centrala Nest Banku znajduje się w dwóch miastach: Gdańsku i Warszawie. Na stronie internetowej banku, można jednak znaleźć adres siedziby w Warszawie, który wskazuje, że jest ona tą główną. Aby skontaktować się z centralą banku możesz napisać wiadomość i wysłać ją na adres e-mail:kontakt@nestbank.pl lub na adres siedziby lub zadzwonić na numer infolinii.

  • Adres głównej siedziby banku: Nest Bank SA, ul. Wołoska 24, 02-675 Warszawa
  • Numer kontaktowy do centrali banku: +48 22 438 41 41

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5