Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Alior Bank kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,33 / 3 osób

Chcesz zaciągnąć korzystny kredyt gotówkowy lub skonsolidować swoje poprzednie należności? Sprawdź ofertę, jaką proponuje Alior Bank, będący obecnie jedną z najbardziej popularnych instytucji finansowych na rynku. Poniżej dowiesz się, czym charakteryzują się produkty oferowane przez Alior oraz w jaki sposób skutecznie uzyskać najbardziej opłacalny rodzaj zobowiązania kredytowego.

Alior Bank Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

Kredyt konsolidacyjny Alior Bank

Alior Bank umożliwia także konsolidację niespłaconych kredytów, które posiadamy w innych instytucjach finansowych. Jest to szczególnie interesująca opcja w przypadku, w którym zarówno wysokość naszych długów, jak i ilość wierzycieli, zaczynają nas przytłaczać. Dzięki konsolidacji w Alior Bank, wszystkie swoje należności możemy połączyć w jedną.
Kredyt konsolidacyjny Alior umożliwia nam uzyskanie nowej, niższej raty zobowiązania. Ponadto, oprocentowanie za nową należność nie wyniesie nas więcej, niż 5,9%, co może stanowić atrakcyjną opcję zwłaszcza dla tych osób, które zaciągnęły kredyty wiele lat temu.

Kredyt konsolidacyjny dla zadłużonych Alior Bank

W większości przypadków, banki nie są skłonne udzielać kredytów (zarówno standardowych, jak i konsolidacyjnych) osobom, które wykazują się niską wiarygodnością finansową. Dłużnicy, którzy nie spłacają swoich zobowiązań w ustalonym czasie, rzadko mogą liczyć na możliwość uzyskania kredytu w instytucjach bankowych.
Alior Bank jest zobligowany do sprawdzania każdego petenta pod względem jego zdolności kredytowej. Jeżeli dany klient nie ma odpowiednio wysokiej oceny punktowej, ustalanej na bieżąco przez Biuro Informacji Kredytowej, może mieć on duże trudności z otrzymaniem kolejnej pożyczki.
Negatywna ocena w BIK zwykle wynika bowiem z faktu, iż petent nie spłacał swoich zeszłych należności zgodnie z ustalonym harmonogramem. Trzeba jednak pamiętać, że Alior Bank podchodzi do każdego klienta w sposób indywidualny, toteż w niektórych przypadkach zadłużenie nie musi być przeszkodą w skonsolidowaniu swoich zobowiązań.

Alior Bank kredyt gotówkowy

Oferta kredytu gotówkowego Alior Bank przeznaczona jest dla wszystkich osób, które mogą się wylegitymować aktualnym dowodem osobistym oraz nie posiadają zbyt niskiej oceny punktowej w Biurze Informacji Kredytowej. Ponadto, petenci muszą osiągać dochody na terenie Rzeczypospolitej (nie muszą być jednak obywatelami Polski).

Alior Bank – Pożyczka Nietypowa

W ramach oferty „Pożyczka Nietypowa”, Alior Bank umożliwia swoim klientom uzyskanie zobowiązania finansowego nawet do 150 tys. złotych. Z kolei po spełnieniu odpowiednich warunków, oprocentowanie za udzielenie należności wyniesie nas jedynie 7%. Najdłuższy okres kredytowania, na który możemy się zdecydować, wynosi natomiast aż 8 lat.

Alior Bank – Pożyczka zimowa 0°

Korzystny kredyt gotówkowy w Alior Bank można również otrzymać dzięki najnowszej promocji, jaką jest „Pożyczka zimowa 0°”. Co prawda, z usługi możemy skorzystać jedynie przez internet, jednak warto wiedzieć, że w przypadku tego rodzaju zobowiązania nie będziemy musieli ponosić żadnych opłat związanych z prowizją za udzielenie pożyczki.
Decydując się na „Pożyczkę zimową 0°”, maksymalna kwota, o którą będziemy mogli wnioskować, to 50 tys. złotych. Najniższe, całkowite oprocentowanie kredytu wyniesie nas 6,9%, zaś RRSO tylko 12.27%. Ponadto, w ramach wspomnianej opcji można się również zdecydować na dodatkowe ubezpieczenie na życie.

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

Alior Bank kredyt opinie

Klienci często zwracają uwagę na fakt, iż kredyt w Alior Bank można uzyskać w bardzo szybki sposób oraz na niezwykle korzystnych warunkach. Możliwość uzyskania niskiego oprocentowania, wraz z dużymi możliwościami wyboru preferowanego okresu kredytowania czyni ofertę Alior Banku jedną z najchętniej wybieranych na rynku.

Alior Bank kredyt gotówkowy opinie

Kredyty gotówkowe w Alior Bank od lat cieszą się bardzo dobrą opinią, przede wszystkim ze względu na szerokie możliwości dopasowania danej oferty do klienta indywidualnego. Petenci doceniają również fakt, iż całkowity koszt kredytu gotówkowego w Alior jest stosunkowo nieduży w porównaniu do wielu konkurencyjnych instytucji.
Warto zaznaczyć, że Alior Bank umożliwia zaciągnięcie zobowiązania nie tylko w oparciu o stałe zatrudnienie klienta. Akceptowane są też wszelkiego rodzaju przychody, które regularnie wpływają na konto bankowe osoby składającej wniosek o kredyt. Nie ma przy tym znaczenia, z jakiego rodzaju umowy one wynikają.

Nasza ocena 8/10

Alior Bank kredyt konsolidacyjny opinie

Kredyt konsolidacyjny w Alior Bank stał się niezwykle popularną usługą, szczególnie w ostatnich czasach. Chętnie korzystają z niego osoby, które od dłuższego czasu posiadają niespłacone należności w różnego rodzaju instytucjach finansowych (tj. rozmaite kredyty, pożyczki, raty za zakupy, zaległości na karcie kredytowej, itd.).
Klientów przyciąga również niskie RRSO zobowiązania, jakie oferuje Alior Bank. Obecnie wynosi ono jedynie 7,57%. Osoby, które skorzystały z kredytu konsolidacyjnego w Alior Bank najczęściej doceniały fakt, że dokonały dużych oszczędności na pożyczkach, które wcześniej musiały spłacać pojedynczo.

Nasza ocena 9/10

Kalkulator kredytowy Alior Bank

W celu znalezienia najbardziej optymalnej oferty kredytu w Alior Bank – zarówno gotówkowego, jak i konsolidacyjnego – powinniśmy skorzystać z jednego z tzw. kalkulatorów kredytu, dostępnych na stronie internetowej firmy. Ofertę najbardziej optymalnego dla nas zobowiązania możemy poznać bez konieczności rejestracji na stronie instytucji.
Chcąc skorzystać z kalkulatora Alior Bank, wystarczy wypełnić krótki formularz kontaktowy. Należy w nim podać podstawowe informacje o sobie (imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego), a także wysokość wnioskowanej kwoty pożyczki, wraz z preferowanym okresem kredytowania. Następnie wystarczy jedynie poczekać, aż skontaktuje się z nami przedstawiciel banku.


2019.01.15 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]