Kredyt gotówkowy w Getin Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

8.79%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

18.9%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Bank już nie istnieje

Kredyt gotówkowy w Getin Bank
4.8

Oferta Kredytu gotówkowego w Getin Bank

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon / w oddziale
Kwota kredytu Od 1000 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 mies.
Wniosek Wypełnij wniosek

W GetIn Bank możemy wnioskować o kredyt gotówkowy na kwotę do 200 000 zł z czasem spłaty do 10 lat. Z pożyczki mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci instytucji. Wniosek można złożyć całkowicie online, ale każdorazowo wymagana jest rozmowa z konsultantem i przesłanie do Banku wymaganych dokumentów. Uwaga! Kredyt całkowicie online jest dostępny jedynie do kwoty 50 000 zł.

Stali klienci GetIn Bank mają dostęp do kredytu gotówkowego z poziomu bankowości internetowej. W taki sposób kredyt jest dostępny już w około 15 minut i bez żadnych zaświadczeń. Nowi klienci do otrzymania kredytu online muszą zweryfikować swoją tożsamość przez selfie.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Getin Bank

GetIn Bank dokłada starań, by jego procedura kredytowa była zrozumiała i możliwie prosta. Otrzymanie kredytu do kwoty nawet 50 000 zł jest tu możliwie całkowicie zdalnie. Procedura dla nowych klientów wygląda w następujący sposób:

 1. Wypełnij formularz kredytowy.
 2. Poczekaj na telefon od doradcy - powinien zadzwonić w ciągu 48 godzin.
 3. Porozmawiaj z doradcą. Wspólnie wybierzecie najlepszą ofertę.
 4. Zweryfikuj swoją tożsamość przez selfie lub w oddziale Banku.

Wymagane dokumenty

GetIn Bank wymaga od swoich klientów przedstawienia standardowych dokumentów. Instytucja może poprosi nas o przesłanie:

 • dokumentu tożsamości
 • dla umowy o pracę: zaświadczenia o dochodach i zatrudnieniu oraz potwierdzenia wpływu wynagrodzenia na konto za ostatnie 3 miesiące
 • dla umowy zlecenie/o dzieło: zaświadczenie o zatrudnieniu, umowa za ostatnie 6 miesięcy, potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na konto za ostatnie 6 miesięcy

Jak przygotować się do wniosku o kredyt gotówkowy w Getin Bank

Pierwszym krokiem jest sprawdzenie wymagań Banku. Jeżeli je spełniamy, to wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, zadzwonić na infolinię, albo odwiedzić placówkę GetIn Bank. W toku wnioskowania konieczne będzie przedstawienie dokumentu tożsamości oraz dokumentów dochodowych. Wystarczy uzyskać w pracy zaświadczenie o zatrudnieniu oraz wyciąg z rachunku na który otrzymujemy zatrudnienie. W przypadku umowy o dzieło/zlecenie konieczna jest również kopia umowy zatrudnienia.

Rozmowa z konsultantem Getin Bank

Po złożeniu formularza na stronie Banku konsultant odzywa się do klientów w ciągu 48 godzin. Doradca pomoże nam wybrać optymalną ofertę kredytu, która będzie dostosowana do naszych potrzeb i możliwości. Po akceptacji warunków wystarczy tylko potwierdzić swoją tożsamość. Można tego dokonać online lub w jednym z oddziałów GetIn Bank. By potwierdzić tożsamość online należy zeskanować kod QR otrzymany na konto e-mail. Zeskanowanie kodu i potwierdzenie tożsamości przez selfie umożliwi otworzenie konta osobistego, na które wypłacone zostaną środki z kredytu. Po założeniu konta konieczna jest jeszcze finalizacja umowy podczas kolejnej rozmowy z konsultantem.

Weryfikacja historii kredytowej w GetIn Bank

Tak jak inne instytucje bankowe GetIn Bank korzysta z baz BIK i ZBP. Oprócz tego Bank ma również dostęp do danych o historii kredytowej swoich klientów. Oznacza to, że GetIn ma dostęp do informacji i jakichkolwiek kredytach spłacanych przez nas w innych bankach i większości innych instytucji finansowych. Nalezy mieć na uwadze, że większośc informacji we wspomnianych bazach to informacje pozytywne i ułatwiają otrzymanie kredytu.

Podpisanie umowy kredytowej w Getin Bank

Podpisanie umowy kredytowej w GetIn Bank może odbyć się zarówno zdalnie jak w placówce. Jeżeli wybierzemy zdalny sposób, to umowę podpisze za nas upoważniony pracownik Banku. Dotychczasowi klienci mogą zawrzeć umowę bezpośrednio z poziomu swojej bankowości internetowej.

Spłata kredytu gotówkowego w Getin Bank

Po zaciągnięciu kredytu w Getin Bank otrzymamy osobny rachunek na który wpływać będą raty kredytu. Możemy samodzielnie ustawić dzień spłaty rat. Raty można opłacać zarówno przez przelew, jak i w oddziałach Banku. Wpłacając większą kwotę niż wskazana w umowie kredyt można nadpłacić lub całkowicie spłacić. W przypadku nadpłaty należy ustalić z Bankiem, czy wolimy skrócić okres kredytowania, czy też obniżyć wysokość miesięcznych rat.

Wydłużenie terminu spłaty w GetIn Bank

Wydłużenia okresu spłaty w GetIn można dokonać przez konsolidację, czyli zawarcie nowej umowy kredytowej na dłuższy czas, lub po rozmowie z konsultantem Banku. Pamiętajmy, że zawarcie umowy na dłuższy czas zazwyczaj wiąże się ze zwiększeniem całkowitego kosztu zobowiązania. Osoby borykające się z kłopotami finansowymi mogą również skorzystać z ustawowego zawieszenia spłaty ze względu na pandemię koronawirusa.

Konsekwencje braku spłaty w GetIn Bank w terminie

Po zaprzestaniu spłaty Bank początkowo będzie starał się wyjaśnić sytuację przez monity i rozmowy telefoniczne. Następnie wpis o opóźnieniu w spłacie trafi do bazy BIK, co utrudni zaciągnięcie w przyszłości kredytu na atrakcyjnych warunkach. W kolejnym kroku sprawa trafi do windykacji, a jeżeli ta nie przyniesie skutku, to musimy liczyć się z konsekwencjami egzekucji komorniczej.

Wady i zalety kredytu gotówkowego w Getin Bank

Kredyt gotówkowy w GetIn Bank to świetne rozwiązanie szczególnie dla klientów posiadających konto osobiste. Ci mogą otrzymać pożyczkę do 50 tys. złotych całkowicie przez Internet. Maksymalna kwota kredytu, w przypadku gdy ubiegamy się o niego w placówce GetIn Bank, wynosi aż 200 000 zł, z okresem spłaty na 10 lat.

Bank wykorzystuje nowatorskie rozwiązania m.in. weryfikację nowych klientów za pomocą zdjęcia selfie. Nowi klienci mogą uzyskać kredyt gotówkowy z prowizją 0%, pod warunkiem, że otworzą konto i deklarują aktywne korzystanie, zapewniając regularny wpływ środków na ten rachunek.

Zalety
 • Prowizja 0%

 • Wniosek online

 • Wysoka maksymalna kwota i okres spłaty

 • Niskie RRSO

 • Na dowolny cel

 • Wady
 • Dla nowych klientów bez prowizji wyłącznie po założeniu konta i wyrażeniu zgód marketingowych

 • Konieczność rozmowy z konsultantem

 • Bez wychodzenia z domu tylko do kwoty 50 000 zł

 • Często zadawane pytania o Kredyt gotówkowy w Getin Bank

  Jak szybko GetIn Bank wypłaca pieniądze?
  Do uzyskania kredytu w GetIn Bank na promocyjnych warunkach konieczne jest posiadanie konta w tej samej instytucji. W związku z tym kredyt jest wypłacany właściwie natychmiast - już w około 15 minut od uzyskania pozytywnej, ostatecznej decyzji kredytowej. W innym przypadku kredyt jest wypłacany w ciągu około jednego dnia roboczego.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w internecie?
  GetIn Bank nie posiada osobnej oferty dla kredytów online i kredytów stacjonarnych. W ofercie banku znajdują się dwa kredyty - oferta standardowa i oferta bez prowizji. Oba kredyty można otrzymać bez wychodzenia z domu.
  Czy GetIn dzwoni do pracodawcy?
  GetIn Bank co do zasady nie dzwoni do pracodawców by potwierdzić zatrudnienie klientów. W przypadku uzasadnionych wątpliwości może jednak sprawdzić zatrudnienie.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w GetIn Bank będę wpisany do bazy BIK?
  Wszystkie Banki w Polsce korzystają z bazy BIK. Informacja o każdym zaciągniętym kredycie gotówkowym trafia do bazy, gdzie znajdują się informacje o tym, czy kredyt jest prawidłowo spłacany. Większość danych w bazie to informacje pozytywne, czyli o prawidłowo już spłaconych i prawidłowo spłacanych kredytach. Ze względu na istnienie bazy Bank może sprawdzić, czy np. nie chcemy zaciągnąć zbyt wielu zobowiązań finansowych.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe w GetIn Bank?
  Ze względu na pandemię koronawirusa GetIn dopuszcza możliwość zawieszenia spłaty kredytu. By tego dokonać należy złożyć wniosek o zawieszenie spłaty. Zawieszenie jest dostępne na zasadzie karencji w spłacie oraz wydłużenia okresu spłaty kredytu. Zawieszenie ustawowe jest dostępne dla osób, które utraciły główne źródło dochodu.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje GetIn Bank?
  Do otrzymania kredytu konieczne jest uzyskiwanie stałych dochodów z tytułu umowy o pracę, umowy o dzieło/zlecenie, emerytury lub renty. Dodatkowo liczone są również inne źródła dochodu, takie jak świadczenia socjalne (w tym 500+).
  Czy kredyt w GetIn Bank można zaciągnąć online?
  Kredyt w GetIn Bank jest dostępny całkowicie online zarówno dla nowych jak i stałych klientów. W przypadku nowych klientów konieczna jest rozmowa z konsultantem oraz potwierdzenie tożsamości przez selfie.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w GetIn Bank?
  Nowi klienci chcący zaciągnąć kredyt w GetIn całkowicie online muszą skorzystać z weryfikacji przez selfie. Po złożeniu wniosku Bank przesyła na adres e-mail kod QR. Należy zeskanować go telefonem i postępować z dalszymi instrukcjami.
  Jak długo się czeka na kredyt w GetIn Bank?
  Obecni klienci Banku mogą liczyć na wypłatę w już około 15 minut. Na tak szybką wypłatę mogą liczyć również nowi klienci, którzy korzystając z promocyjnej oferty kredytu bez prowizji założą w GetIn konto. Pozostałe osoby będą musiały poczekać na wypłatę około jednego dnia roboczego.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w Getin Bank

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty