Transcash

Windykacja Transcash

Filip Nawarski
Filip Nawarski, 25.11.2022 r
Infolinia +48 717 333 999
Monity Nie wysyła ponagleń
Wizyty w domu Nie
Platforma online Transcash.eu
Windykatorzy terenowi

-

Windykacja transcash - pomoc w spłacie zadłużenia

Transcash funkcjonuje na rynku windykacyjnym od 16 lat, a od 2016 roku udziela również usług faktoringowych, skupując nieprzeterminowane faktury od przedsiębiorców. Firma dedykuje swoje usługi branży TSL, czyli firmom zajmującym się transportem, spedycją i logistyką. Grupę Transcash tworzą spółki Transcash.eu S.A., Transcash Kancelaria Prawna Baranowski Sp. k., Transcash Software Sp. z o.o., Transcash.eu SRL z siedzibą w Rumunii oraz TC Inkasso z siedzibą Niemczech.

Założenie konta w serwisie jest darmowe. Gwarantuje one dostęp do Giełdy Wierzytelności zajmującej się kupnem i sprzedażą długów transportowych z Polski i Europy. Dostęp do serwisu pozwoli ci skorzystać z usług:

  • Windykacji na koszt własny lub dłużnika.
  • Windykacji zagranicznej na obszarze całej Europy.
  • Windykacji sądowej.
  • Outsourcingu windykacji.
  • Mikrofaktoringu oraz pełnego faktoringu.
  • Pożyczek.
  • Safe pay.

Jak działa windykacja transcash?

Transcash przeprowadza windykację na koszt firmy lub dłużnika. Pierwsze rozwiązanie polecane jest dla zobowiązań do kwoty 2500 zł. Koszt takiego zlecenia stanowi prowizja w wysokości od 6 do 10% wyegzekwowanej kwoty dla faktury krajowej lub od 10 do 14% dla wierzytelności międzynarodowej, zależnie od tego, jak dawno została przeterminowana płatność. W przypadku windykacji na koszt dłużnika otrzymuje on notę za koszty windykacji, które jest zobowiązany ci zwrócić. Wartość noty windykuje sam transcash, nawet w procesie sądowym. Niezależnie od wybranej usługi, cały proces przeprowadzisz bez wychodzenia z domu. Zlecenie windykacji wykonuje się przez internet, po czym możesz na bieżąco śledzić działania firmy w panelu użytkownika.

Swoją pracę transcash rozpoczyna od windykacji polubownej. W trakcie jej trwania starają się zaoferować dłużnikowi wsparcie w spłacie długu m.in. zawarcie ugody lub spłatę zadłużenia w ratach. Firma kładzie nacisk na zachowanie profesjonalnych relacji z dłużnikiem, traktując go jak partnera w biznesie. Jeżeli rozmowy nie przyniosą sukcesu, firma pomaga w przekazaniu sprawy do sądu za pośrednictwem swojej kancelarii. W twoim imieniu złoży pozew o zapłatę, poprowadzi korespondencję z sądem i dłużnikiem, a także zagwarantuje reprezentację podczas rozprawy.

Etapy windykacji w transcash

Windykacja w transcash przebiega w procesie polubownym oraz na drodze sądowniczej. Windykatorzy firmy pomogą ci uzgodnić warunki spłaty z dłużnikiem, które pozwolą mu na zwrócenie ci twojej należności. Jeżeli dłużnik będzie niechętny do współpracy lub nie zgodzi się na oferowane mu warunki, sprawę możesz skierować do sądu z pomocą kancelarii prawnej transcash.

Etap Działanie
Proces polubowny Negocjowanie warunków spłaty z dłużnikiem, zawieranie ugody, ustalanie spłaty ratalnej.
Postępowanie sądowe Współpraca z Kancelarią Prawną. Złożenie pozwu, korespondencja z sądem i dłużnikiem, reprezentacja podczas rozprawy.
Postępowanie egzekucyjne Odzyskanie długu przez komornika.

Windykacja transcash kontakt

Godziny pracy Sposób kontaktu
08:00 - 17:00 +48 717 150 560
08:00 - 17:00 czat na stronie www
08:00 - 17:00 kontakt@transcash.eu
24h platforma transcash.eu
08:00 - 17:00 Biuro firmy Transcash.eu S.A. ul. Racławicka 2-4, 53-146 Wrocław

Skarga na transcash - jak ją złożyć?

Chcąc złożyć skargę na zachowanie pracowników transcash warto zadzwonić do działu obsługi klienta lub wysłać wiadomość na adres e-mail firmy. Ze skargą można się zwrócić również do wierzyciela zobowiązania, który wynajmuje firmę do jego windykacji.

Jeżeli zachowanie firmy łamie nasze prawa, sprawę najlepiej skierować do miejskiego rzecznika praw konsumenta, który funkcjonuje w urzędzie miejskim lub starostwie powiatowym. Sprawą może zająć się również Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów. Skargę do UOKiK można zgłosić drogą mailową, systemem ePUAP, lub listownie.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie