Windykacja Best

BEST S.A. to jedna z największych i najbardziej doświadczonych instytucji windykacyjnych w Polsce. Na rynku finansowym działa od 1994 roku. Firma specjalizuje się w odzyskiwaniu należności przeterminowanych. Misją BEST jest niesienie pomocy w spłacie zadłużenia wszystkim klientom, przez rozwiązywanie problemów braku terminowych rozliczeń pomiędzy stronami umów.

Filip Nawarski
Filip Nawarski, 25.11.2022 r
Infolinia +48 (58) 769 92 00 +48 608 949 608
Monity telefoniczne/listowne/SMS
Wizyty w domu Nie
Platforma online Best Online
Windykatorzy terenowi Nie

BEST S.A. to jedna z największych i najbardziej doświadczonych instytucji windykacyjnych w Polsce. Na rynku finansowym działa od 1994 roku. Firma specjalizuje się w odzyskiwaniu należności przeterminowanych. Misją BEST jest niesienie pomocy w spłacie zadłużenia wszystkim klientom, przez rozwiązywanie problemów braku terminowych rozliczeń pomiędzy stronami umów.

Z usług BEST S.A. korzystają banki, instytucje pożyczkowe, firmy telekomunikacyjne i prywatni przedsiębiorcy, którzy chcą odzyskać długi niespłacone przez ich klientów. Firma windykacyjna Best na zlecenie wierzyciela prowadzi negocjacje z dłużnikiem, w celu jak najszybszego i najłatwiejszego odzyskania należności.

Windykacja BEST- pomoc w spłacie zadłużenia

Blisko 30 lat doświadczenia BEST S.A w branży windykacyjnej potwierdza się w profesjonalnym i skutecznym procesie odzyskiwania pieniędzy. Profesjonalnie wyszkoleni windykatorzy pełnią rolę negocjatorów w spłacie długu i dopasowują metody do każdego klienta.

Celem windykacji BEST jest pomoc w odzyskaniu długu przez wierzyciela, ale również pomoc klientowi w bezpiecznej spłacie i w wyjściu z problemów finansowych. Najczęściej proponowaną pomocą dla zadłużonych jest rozłożenie zobowiązania na raty. Eksperci BEST mogą przygotować różne oferty refinansowania długu. Najlepszą metodą jest jednak spłata całego zadłużenia na raz.

Jak działa windykacja BEST?

Windykacja w BEST rozpoczyna się w momencie przekazania praw do odzyskania długu. Podpisując umowę ze swoim wierzycielem, zapewne wyraziliśmy zgodę na ewentualną windykację prowadzoną przez zewnętrzną firmę. Jeśli Twój dług trafi do BEST, trzeba go będzie spłacić tej firmie.

Firma BEST S.A. stawia na windykację polubowną. Jeżeli zadłużony zdecyduje się na negocjację z windykatorem, ten przedstawi jak najlepszy plan spłaty, dopasowany do możliwość finansowych.

  1. Best wysyła wezwanie do spłaty zadłużenia na adres dłużnika.
  2. Dłużnik powinien zapoznać się z treścią listu i spłacić zadłużenie lub skontaktować się z działem obsługi klienta.
  3. Ekspert windykacji przedstawi dłużnikowi jego sytuację i powód otrzymania wezwania do zapłaty. Jeśli zadłużenie jest zbyt duże do jednorazowej spłaty, można je rozłożyć na raty.
  4. Zadłużenie musi zostać spłacone aż do ostatniej raty. W celu zarządzania swoim długiem najlepiej skorzystać z platformy Best Online.
  5. Konsultanci z infolinii Best będą na bieżąco kontrolowali postępy w spłacie. Mają oni prawo do telefonów w celu potwierdzenia danych czy przypomnienia o terminie spłaty.

Windykatorzy to wyrozumiali eksperci i chętnie pomogą w rozwiązaniu problemów. Jeśli dłużnik nie zdecyduje się na rozmowy w celu oddania długu, zadłużenie jedynie się powiększy.

Etapy windykacji w BEST

Windykacja w Best może zakończyć się pozytywnie dla obu stron: wierzyciela i dłużnika, nawet w trzech prostych etapach:

  1. Przekazanie długu do BEST S.A.
  2. Kontakt z zadłużonym - wezwanie do zapłaty,
  3. Spłata zadłużenia w całości lub na raty.

W większości przypadków takie rozwiązanie jest najlepsze, jednak konieczna jest chęć współpracy ze strony dłużnika. Windykatorzy BEST S.A. zawsze czekają z ofertą pomocy.

Jak przebiega proces windykacji w trudniejszych przypadkach?

Etap Działanie
Prewindykacja Pierwsze wezwanie do zapłaty
Windykacja Monity SMS/telefoniczne i listowne wpisanie zadłużenia do BIG,
Postępowanie sądowe Przekazanie sprawy do sądu w celu uzyskania tytułu wykonawczego

Windykatorzy BEST S.A. będą kontynuowali swoją pracę aż do skutecznego odzyskania całego zadłużenia. Nawet umorzenie egzekucji przez komornika, windykatorzy wznowią proces.

Windykacja BEST kontakt

BEST S.A. udostępnia trzy drogi kontaktu: przez telefon, e-mail oraz za pośrednictwem platformy online. Preferowaną metodą, zapewniającą najszybszą obsługę jest kontakt telefoniczny. Aby spłacić zadłużenie możesz skorzystać z platformy internetowej Best Online.

Przez cały proces windykacji nie musisz spotykać się z windykatorami i chodzić do biura. Wszystkie sprawy załatwisz przez telefon lub online. Najważniejsze to nie unikać kontaktu i zadzwonić na infolinię zaraz po otrzymaniu listu od BEST S.A.

Godziny pracy Sposób kontaktu
08:00 - 20:00 telefon: +48 (58) 769 92 00
08:00 - 20:00 e-mail: korespondencja@best.com.pl
24h platforma Best Online

Skarga na BEST - jak ją złożyć?

Reklamację lub skargę na działania BEST S.A. możesz złożyć każdą z metod kontaktu. Każda reklamacja powinna zawierać dane umożliwiające identyfikację składającego reklamację: imię i nazwisko lub nazwę firmy, PESEL lub REGON, adres oraz szczegółowy opis swojej sprawy.

Najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z formularza reklamacji, dostępnego na stronie internetowej BEST. Wystarczy podać wymagane informacje, zaakceptować zgody i wysłać wniosek. BEST ma 60 dni na przygotowanie odpowiedzi.

Opinie o BEST

Dostałem wezwanie do zapłaty w BEST, za długi mojego zmarłego ojca. Okazało się, że muszę to wszystko spłacić. Na szczęście Pani ustaliła spłatę w ratach i da się z tego wyjść. Automatyczna spłata po kilkadziesiąt złotych miesięcznie i po problemie. - Jarek Szarlotka

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5