Kruk S.A.

Windykacja Kruk S.A.

KRUK S.A. to jedna z najlepiej rozpoznawalnych firm windykacyjnych w Polsce. Instytucja działa na rynku od blisko 20 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią klientów. KRUK zajmuje się odzyskiwaniem długów od klientów, którzy nie spłacają swoich zobowiązań na czas. Każdy wierzyciel może skorzystać z usług sprzedając prawa do długu lub wynajmując obsługę długu, już od pierwszych dni opóźnienia spłaty.

Filip Nawarski
Filip Nawarski, 25.11.2022 r
Infolinia 71 790 28 00
Monity telefoniczne/listowne/SMS
Wizyty w domu Tak, windykatorzy terenowi
Platforma online pl.kruk.eu
Windykatorzy terenowi -

Windykacja KRUK S.A. - pomoc w spłacie zadłużenia

KRUK S.A. to jedna z najlepiej rozpoznawalnych firm windykacyjnych w Polsce. Instytucja działa na rynku od blisko 20 lat i cieszy się bardzo dobrą opinią klientów. KRUK zajmuje się odzyskiwaniem długów od klientów, którzy nie spłacają swoich zobowiązań na czas. Każdy wierzyciel może skorzystać z usług sprzedając prawa do długu lub wynajmując obsługę długu, już od pierwszych dni opóźnienia spłaty.

Windykacja KRUK to oferta kompleksowej pomocy w spłacie zadłużenia, która zapewnia:

  • proklienckie podejście - zadłużony może liczyć na zrozumienie, szacunek i fachową pomoc w spłacie długu,
  • rozłożenie zadłużenia na raty - pracownicy Kruk pomogą dopasować miesięczną ratę do Twoich możliwości,
  • indywidualne podejście do klienta - każdy klient to inny przypadek, a eksperci Kruka są do dyspozycji i mogą wytłumaczyć wszelkie niezrozumiałe kwestie - pracownicy czekają na Twoje pytania na czacie i pod telefonem,
  • materiały edukacyjne - strona internetowa KRUK S.A. to kompendium wiedzy o finansach, a także możliwość skorzystania z zestawu narzędzi, pomocnych w zarządzaniu budżetem: kalkulator oszczędności, kalkulator wydatków i kalkulator poduszki finansowej.

Celem firmy windykacyjnej KRUK jest bezpieczne wyprowadzenie dłużnika z problemów finansowych. Klienci, którzy trafili pod skrzydła KRUKA - wierzyciel sprzedał prawo do odzyskania długu tej firmie - doceniają wyrozumiałość i ludzkie podejście do problemu wysokiego długu.

Jak działa windykacja KRUK S.A.?

Windykacja KRUK może się kontaktować z dłużnikiem jako nowy właściciel długu - przez uzyskanie praw do długu lub w imieniu wierzyciela, który zlecił odzyskanie należności. Firma KRUK kontaktuje się z osobami z powodu zadłużenia np. z tytułu kredytów i pożyczek, opłat abonamentowych za telefon czy Internet i wielu, wielu innych.

Pierwszy kontakt doradcy KRUKa z osobą zadłużoną ma na celu wspólne ustalenie z osobą najlepszego sposobu na wyjście z długu. Windykator przeanalizuje sytuację dłużnika i zaproponuje rozłożenie długu na raty, tak aby ich spłata nie stanowiła problemu.

W swojej ofercie KRUK przedstawia kilka metod windykacji należności. W każdym przypadku, narzędzia są dopasowane do konkretnej sytuacji. KRUK z założenia stara się przeprowadzić windykację polubowną, bez wstępowania na drogę sądową - jest to ostateczny krok w odzyskaniu długu.

Etapy windykacji w KRUK S.A.

KRUK specjalizuje się w polubownym odzyskiwaniu długów - dzięki tej metodzie windykacji, firma uzyskuje najlepsze wyniki, zyskuje popularność i zaufanie klientów. Jeśli jednak polubowne metody np. klient jest zatwardziałym dłużnikiem i nie odpowiada na próby kontaktu, windykacja dobiera odpowiednie działania do typu klienta. Jak przebiega proces windykacji w KRUK S.A.?

Etap Działanie
Monitoring należności Monity - kontakty telefoniczne, wiadomości tekstowe, wiadomości głosowe, wezwania do zapłaty
Proces polubowny Odzyskiwanie długu w maksymalnie krótkim czasie, przez pozyskanie informacji na temat długów i kondycji finansowej osoby zadłużonej - wspólne stworzenie planu spłaty
Postępowanie sądowe Kancelaria Prawna RAVEN P. Krupa sp. k. należy do Grupy Kapitałowej KRUK obsługuje prawnie wierzyciela od wszczęcia postępowania sądowego do momentu uzyskania tytułu wykonawczego.
Postępowanie egzekucyjne Odzyskanie długu przez komornika.

Skarga na KRUK S.A. - jak ją złożyć?

Każdy poszkodowany przez windykatora KRUK dłużnik może złożyć formularz “Zgłoś nadużycie”. Jeśli uważasz, że windykator postępował niezgodnie z przepisami prawa lub jesteś niesłusznie posądzony o dług, skontaktuj się z doradcami KRUK S.A.

Wejdź na stronę instytucji windykacyjnej KRUK i znajdź zakładkę “Zgłoś nadużycie”. Wypełnij formularz. Podaj dane osobowe, kontaktowe i dokładnie opisz swój problem. Zaakceptuj zgody i przekaż wszystkie wymagane informacje. Eksperci przeanalizują Twoje zgłoszenie i udzielą Ci pomocy.

Windykacja KRUK S.A. kontakt

Klient ma wiele możliwości kontaktu z windykacją KRUK. Aby skontaktować się z pracownikiem instytucji można skorzystać z 4 metod: infolinia, czat online, platforma użytkownika oraz w trakcie spotkania w biurze firmy.

Biuro obsługi klienta KRUK S.A zachęca do korzystania z dedykowanej użytkownikom platformy e-kruk, która umożliwia szybkie i sprawne zarządzaniem swoim finansami. Wystarczy zalogować się na profil klienta, gdzie znajdziemy wszystkie potrzebne informacje dotyczące należności i jej spłaty. Dodatkowo, za pośrednictwem e-kruk szybko skontaktujesz się doradcą.

Godziny pracy Sposób kontaktu
08:00 - 16:00 Infolinia - 71 790 28 00
08:00 - 16:00 czat na stronie www
24h platforma e-kruk.pl
08:00 - 16:00 Biuro firmy KRUK S.A. ul. Wołowska 8, 51-116 Wrocław

Opinie o KRUK S.A.

Pani z Kruka zadzwoniła do mnie z informacją, że mam dług. Na początku mocno się wystraszyłem, bo w ogóle zapomniałem o spłaceniu pożyczki. Odsetki były spore, ale udało się je rozłożyć na raty. Spłaciłem z renty i mam spokój. Nie taki Kruk zły jak go malują

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5