akredo.plZadłużeniaWindykacjaWindykacja Kredyt Inkaso

Windykacja Kredyt Inkaso

Kredyt Inkaso to polskie przedsiębiorstwo finansowe, zajmujące się windykacją należności. Firma działa na rynku od roku 2001 i od tamtej pory rozwinęła swoją działalność na skalę Europy. Swoje usługi windykacyjne Kredyt Inkaso prowadzi na terenie Polski, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i Rosji. Instytucja Kredyt Inkaso zajmuje się nie tylko windykacją, ale również zabezpieczaniem transakcji finansowych oraz pomocą i doradztwem w wychodzeniu z długów. Szczególną uwagę przykuwa działalność wspierająca dłużników, co rozwiniemy w dalszej części opisu.

Filip Nawarski
Filip Nawarski, 25.11.2022 r
Infolinia 22 22 333 44 
Monity telefoniczne/listowne/SMS
Wizyty w domu Nie
Platforma online ugodowi.pl
Windykatorzy terenowi Nie

Windykacja Kredyt Inkaso - pomoc w spłacie zadłużenia

Pomoc w spłacie zadłużenia to jeden z celów realizowanych przez Kredyt Inkaso w trakcie procesu windykacji. Zdaniem ekspertów tej firmy skuteczna pomoc w wyjściu z długów jest równoznaczna z szybką i bezpieczną windykacją.

Osoba, która dostała wezwanie do zapłaty od Kredyt Inkaso powinna szybko skontaktować się z infolinią. Konsultanci przedstawią sprawę oraz możliwe rozwiązania. Zaproponują również ofertę wyjścia z długów.

Jak pracownicy Kredyt Inkaso pomagają w wyjściu z długów?

Kredyt Inkaso to polskie przedsiębiorstwo finansowe, zajmujące się windykacją należności. Firma działa na rynku od roku 2001 i od tamtej pory rozwinęła swoją działalność na skalę Europy. Swoje usługi windykacyjne Kredyt Inkaso prowadzi na terenie Polski, Chorwacji, Rumunii, Bułgarii i Rosji.

Instytucja Kredyt Inkaso zajmuje się nie tylko windykacją, ale również zabezpieczaniem transakcji finansowych oraz pomocą i doradztwem w wychodzeniu z długów. Szczególną uwagę przykuwa działalność wspierająca dłużników, co rozwiniemy w dalszej części opisu.

Windykacja Kredyt Inkaso - pomoc w spłacie zadłużenia

Pomoc w spłacie zadłużenia to jeden z celów realizowanych przez Kredyt Inkaso w trakcie procesu windykacji. Zdaniem ekspertów tej firmy skuteczna pomoc w wyjściu z długów jest równoznaczna z szybką i bezpieczną windykacją.

Osoba, która dostała wezwanie do zapłaty od Kredyt Inkaso powinna szybko skontaktować się z infolinią. Konsultanci przedstawią sprawę oraz możliwe rozwiązania. Zaproponują również ofertę wyjścia z długów.

Jak pracownicy Kredyt Inkaso pomagają w wyjściu z długów?

 1. Przygotowują plan bezpiecznej spłaty zadłużenia wobec wierzyciela.
 2. Zapewniają bezpieczeństwo i ochronę danych osobowych.
 3. Doradzają i udostępniają narzędzi np. dostęp do kalkulatora spłaty, pomoc w uniknięciu egzekucji z nieruchomości.
 4. Każdy klient jest traktowany indywidualnie i z należytym szacunkiem.

Jak działa windykacja Kredyt Inkaso?

Wierzyciel może wynająć usługi firmy Kredyt Inkaso lub sprzedać jej prawa do długu, w związku z czym to firma Kredyt Inkaso będzie kontaktowała się z dłużnikiem w sprawie spłaty należności.

 1. Firma Inkaso dostaje zlecenie na odzyskanie długu od wskazanej osoby lub firmy. 
 2. Kredyt Inkaso wysyła wezwanie do zapłaty długu.
 3. Aby rozpocząć negocjacje należy odebrać list, zapoznać się z jego treścią a następnie skontaktować się z pracownikiem firmy windykacyjnej, w celu ustalenia warunków spłaty.
 4. Dłużnik może skontaktować się z Kredyt Inkaso przez telefon, e-mail lub portal online - ugodowi.pl.
 5. Dłużnik może spłacić zadłużenie bez kontaktu z windykacją. Wystarczy wejść na portal ugodowi.pl, wybrać spłatę bez logowania i uregulować należność. Można też po prostu wykonać przelew na numer konta wskazany w liście. W przypadku niejasności lub błędów należy natychmiast zadzwonić na infolinię!
 6. Skontaktuj się z windykatorem Kredyt Inkaso i ustal warunki spłaty: spłać zadłużenie jednorazowo lub na raty. Zapytaj o szanse na umorzenie długu.
 7. Spłać zadłużenie i zakończ swoje problemy finansowe.

Każdy klient jest traktowany indywidualnie i może się zgłosić z każdym problemem. Najważniejsze to nie unikać kontaktu z windykacją Kredyt Inkaso! Windykator może nam tylko pomóc!

Ważne! Całą proces spłaty długu można zrealizować bez wychodzenia z domu i kontaktu z pracownikami windykacji. Wystarczy wejść na stronę ugodowi.pl i tam załatwić sprawy związane z zadłużeniem.

Etapy windykacji w Kredyt Inkaso

Nawet w sytuacji, gdy nasza sytuacja finansowa nagle się pogorszyła, nie warto unikać spłaty zadłużenia. Skontaktuj się z doradcą Kredyt Inkaso S.A. i poproś o pomoc w rozwiązaniu problemu. Zerwanie kontaktu z windykatorami: nie odpowiadanie na listy, telefony i wiadomości, może skutkować poważniejszymi konsekwencjami i jeszcze większym długiem.

Jakie działania podejmie Kredyt Inkaso, gdy dłużnik nie będzie odpowiadał na próby kontaktu?

Etap Działanie
Wezwanie do zapłaty windykacja
Monity SMS, listowne i telefoniczne windykacja
Umieszczenie negatywnego wpisu w bazach dłużników windykacja
Skierowanie sprawy na drogę postępowania sądowo-egzekucyjnego windykacja

Windykacja Kredyt Inkaso kontakt

Celem Kredyt Inkaso jest polubowne odzyskanie długu w imieniu wierzyciela. W tym celu konieczne jest nawiązanie kontaktu z działem windykacji i ustalenie warunków spłaty. Gdy otrzymasz list od Kredyt Inkaso, spłać zadłużenie natychmiast, a od razu rozwiążesz swój problem. Jeśli masz jakieś pytania lub chcesz prosić o pomoc w spłacie, skontaktuj się z pracownikami firmy dowolną metodą.

Godziny pracy Sposób kontaktu
08:00 - 20:00 telefon: 22 22 333 44
24h SMS: wiadomość pod numer: 698 888 785, w treści wpisując numer sprawy i swoje nazwisko.
24h platforma ugodowi.pl
24h e-mail: kontakt@kredytinkaso.pl

Skarga na Kredyt Inkaso - jak ją złożyć?

Nie jesteś zadowolony ze współpracy z Kredyt Inkaso? Uważasz, że zostałeś pokrzywdzony przez windykatora lub nadużył on swoich praw? Kredyt Inkaso umożliwia złożenie skargi, która zostanie dokładnie rozpatrzona w ciągu 60 dni.

Skargę na działania Kredyt Inkaso najłatwiej złożyć za pośrednictwem formularza reklamacji na stronie internetowej kredytinkaso.pl. Wypełnij formularz podając niezbędne dane: informacje kontaktowe, dane dotyczące sprawy i dokładny opis zaistniałej nieprawidłowości. Zaakceptuj zgody i regulamin, a następnie wyślij swoje zgłoszenie.

Opinie o Kredyt Inkaso

Dostałem wezwanie do zapłaty od Kredyt Inkaso i okazało się, że mam dług za mandaty. Do tego jeszcze pożyczka, która miała być zero %, miała być a mam teraz 5000 kary. Dobrze, że mogę na raty to spłacić, bo tak to by mnie okradli. Złodzieje. Pan z windykacji fachowy gość. Ustawił niską ratę, tak jak się dało. - Bartłomiej Budzikowski

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5