Kaczmarski Inkasso
akredo.plZadłużeniaWindykacjaWindykacja Kaczmarski Inkasso

Windykacja Kaczmarski Inkasso

Kaczmarski Inkasso to instytucja windykacyjna specjalizująca się w odzyskiwaniu długów od przedsiębiorców i klientów indywidualnych. Firma jest częścią Kaczmarski Group, przedsiębiorstwa finansowego świadczącego usługi wspierające bezpieczeństwo i płynność w biznesie.

Filip Nawarski
Filip Nawarski, 25.11.2022 r
Infolinia 71 785 00 01
Monity telefoniczne/listowne/SMS
Wizyty w domu Tak, windykatorzy terenowi
Platforma online WinGO.pl
Windykatorzy terenowi Tak

Dział windykacji jest podzielony na mniejsze działy specjalistów. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, a metody odzyskania długu są dopasowane do potrzeb klienta i możliwości dłużnika. Zapoznaj się z ofertą windykacji Kaczmarski Inkasso i przekaż sprawę profesjonalistom.

Windykacja Kaczmarski Inkasso - pomoc w spłacie zadłużenia

Firma Kaczmarski Inkasso działa na polskim rynku finansowym od 30 lat. Kaczmarski Inkasso obsługuje banki, firmy pożyczkowe, dostawców telekomunikacyjnych, ubezpieczycieli oraz przedsiębiorstwa różnych branż.

Instytucja windykacyjna oferuje pełną obsługę procesu odzyskania długu, wraz z działaniami prewencyjnymi przeciwdziałającym powstawaniu zadłużenia. Szybkość i skuteczność windykacji Kaczmarski Inkasso zawdzięcza profesjonalnym narzędziom: aplikacji WinGO.pl pozwalającej na wygodne i szybkie przekazywanie zleceń do windykacji online oraz współpracy z Krajowym Rejestrem Dłużników.

Jak działa windykacja Kaczmarski Inkasso?

Każda instytucja, wobec której posiadamy niespłacone zobowiązanie, może przekazać prawo do odzyskania należności do firmy Kaczmarski Inkasso. Wierzyciel może skorzystać również z usług prewindykacyjnych, zapobiegających powstaniu długu. W swoim działaniu firma stawia na dialog i proste zasady. Celem jest stworzenie porozumienia odpowiedniego dla obu stron - wierzyciela i dłużnika.

Co zrobić, gdy otrzymamy wezwanie do zapłaty od Kaczmarski Inkasso?

Każdy dłużnik jest traktowany indywidualnie. Specjaliści Kaczmarski Inkasso dobierają metody działania do typu klienta, tak aby skutecznie oraz bezpiecznie odzyskać dług. Zadaniem firmy jest spełnienie wymagań wierzyciela, z szacunkiem i wyrozumiałością dla dłużnika.

Skarga na Kaczmarski Inkasso - jak ją złożyć?

Jeśli uważasz, że windykator przekroczył swoje prawa. Przygotuj wiadomość, w której opiszesz swoje zastrzeżenia. Możesz załączyć dokumenty, które opisują Twoją sytuację i ułatwią identyfikację sprawy.

Reklamację lub skargę na działanie Kaczmarski Inkasso można przesłać do biura za pośrednictwem korespondencji tradycyjnej na adres: Kaczmarski Inkasso, ul. Danuty Siedzikówny 12, 51-214 Wrocław lub w wiadomości wysłanej na adres e-mail: biuro@kaczmarski.pl.

Windykacja Kaczmarski Inkasso kontakt

Otrzymałeś wezwanie do zapłaty od Kaczmarski Inkasso? Chcesz zadać konkretne pytanie windykatorowi? Podstawową formą kontaktu z działem windykacji Kaczmarski Inkasso jest infolinia. Zależnie od pochodzenia długu należy zadzwonić pod inny numer. Możesz również skorzystać z formularza kontaktu. Ekspert Kaczmarski Inkasso przeanalizuje Twój problem i zadzwoni z informacjami lub ofertą.

Jeśli jednak chcesz zgłosić powstanie długu i skorzystać z oferty windykacji, najszybszą metodą do załatwienia sprawy jest aplikacja WinGO.pl. Załóż konto i wypełnij niezbędne formularze, a Kaczmarski Inkasso zajmie się odzyskiwaniem wierzytelności za Ciebie!

Godziny pracy Sposób kontaktu
07:00 - 16:00 telefon: 71 785 00 01
07:00 - 16:00 czat na stronie www.kaczmarski.pl/
07:00 - 16:00 biuro@kaczmarski.pl
24h aplikacja WinGO.pl

Opinie o Kaczmarski Inkasso

Mąż dostał wezwanie od zapłaty do Kaczmarski Inkasso, od razu kazałam mu dzwonić i wyjaśniać. Okazało się, że nasze mieszkanie miało nieopłacany przez dwa lata czynsz, a żadnego listu nie dostaliśmy, aż od windykatora. Okazało się, że na szczęście można to spłacić na raty. Pani z Inkasso bardzo miła i wszystko wytłumaczyła. Lepiej zadzwonić i mieć z głowy. - Janina Kopernikowska

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5