Promocje ING Bank Śląski

Sprawdź najnowsze, aktualne Promocje ING Bank Śląski! Skorzystaj z ofert specjalnych i zdobądź ciekawe nagrody. Śpiesz się - oferty są ograniczone czasowo! Wybierz propozycję, która Cię interesuje i zapoznaj się z jej warunkami.

Poniżej znajdziesz proste instrukcje, bez zbędnych informacji - jak skorzystać z aktualnych promocji organizowanych przez ten bank! Dowiedz się: na czym polega oferta, do kogo jest kierowana oraz co dokładnie trzeba robić - w jakich terminach i w jakiej kolejności - aby otrzymać całą nagrodę.

ING Bank Śląski

Lista wszystkich promocji ING Bank Śląski

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Pożyczka w ofercie specjalnej ING

ING Bank Śląski oferuje nowe, promocyjne kredyty gotówkowe, dzięki którym unikniesz opłat za prowizję. Poznaj szczegóły promocji!

Bonus
Niższy koszt kredytu
Niższy koszt kredytu
EKOkredyt Hipoteczny w ING

Kredyt hipoteczny na dom energooszczędny w banku ING oferowany jest z lepszymi warunkami spłaty i niższym oprocentowaniem.

Bonus
Niższy koszt kredytu
Niższy koszt kredytu
Idę na Swoje z ING

ING oferuje promocyjny kredyt hipoteczny z mniejszą ratą oraz prowizją. W ramach promocji wystarczy założyć konto osobiste.

Bonus
Kieszonkowe 100 zł
Kieszonkowe 100 zł
100 zł na start w ING Banku Śląskim

Załóż konto dla swojego dziecka w ING w promocji “100 zł na start”! Konto dla młodych w wieku 13-17 lat jest całkowicie darmowe - również karta z własną grafiką jest za 0 zł! Sprawdź dlaczego warto skorzystać z oferty ING Banku Śląskiego!

Bonus
7% przez 3 miesiące
7% przez 3 miesiące
Bonus na start w ING Banku Śląskim

Bonus na start to promocja dla klientów zainteresowanych otwarciem konta oszczędnościowego w ING! Załóż OKO i zyskaj z podwyższonym oprocentowaniem 5,5 przez 3 miesiące!

Bonus
250 zł
250 zł
Do 250 zł za otwarcie konta Mobi w ING

Poznaj warunki promocji i otwórz konto dla młodych w ING! Zapoznaj się z warunkami promocji, zrealizuj wszystkie zadania stawiane przez ING Bank Śląski i zgarnij nagrodę 250 zł!

Bonus
250 zł
250 zł
Do 250 zł za otwarcie konta Direct albo Komfort w ING

Nowe konto w ING Banku Śląski zapewnia szansę nagrodę 250 zł! Sprawdź co musisz zrobić, aby zgarnąć łatwą gotówkę tylko za aktywność!