Kredyt samochodowy w ING Bank Śląski - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

12.25%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

23.86%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt samochodowy w ING Bank Śląski
4.7

Kredyt samochodowy w ING Bank Śląski - informacje o ofercie

ING Bank Śląski nie posiada dedykowanej oferty kredytu na samochód. Oferuje za to pożyczkę gotówkową, którą można wykorzystać właśnie na ten cel. Jej wysokość wynosi od 1 000 do 160 000 zł, przy czym trwa właśnie promocja “0 zł prowizji dla pożyczek powyżej 20 000 zł do 60 000 zł”. Czas kredytowania wynosi od trzech do 120 miesięcy. W indywidualnych przypadkach można wnioskować o kwotę większą niż maksymalna dostępna. Dla pożyczki powyżej 160 tys. zł spłatę można rozłożyć maksymalnie na 96 miesięcznych rat. Prowizja dla pożyczek do 20 000 zł i powyżej 60 000 zł wynosi od 7,99% do 8,99%, a oprocentowanie (stopa referencyjna NBP 6,75% + stała marża banku od 3,25% do 5,50%) od 10,00% do 12,25%. Kredyt można przeznaczyć na dowolny pojazd, który może pochodzić z komisu, od dealera lub od osoby fizycznej. Nie jest wymagany wkład własny, nie ma także żadnych wymagań dotyczących maksymalnego wieku używanego auta.

Wnioskowanie o kredyt samochodowy w ING Bank Śląski

Wniosek o pożyczkę można wypełnić przez internet. Klienci banku mogą łatwo i szybko potwierdzić swoje dochody wpływające na konto w innym banku, jeśli dodadzą to konto do aplikacji Moje ING. Można także dostarczyć zaświadczenie o wysokości dochodów wypełnione przez pracodawcę. Po złożeniu wniosku bank ustala szczegóły kredytu, a następnie wysyła propozycję umowy do klienta. Jeśli warunki odpowiadają obu stronom, dochodzi do elektronicznego podpisania umowy. Po tym środki niezwłocznie przelewane są na konto klienta. Możliwe jest wnioskowanie o pożyczkę z osobą niespokrewnioną.

Wymagane dokumenty

Do wzięcia pożyczki gotówkowej potrzebne będzie zaświadczenie o wysokości dochodów wypełnione przez pracodawcę lub inne dokumenty potwierdzające deklarowaną we wniosku wysokość dochodów. Potrzebny będzie także dokument tożsamości. Bank może zażądać numer VIN auta, na które jest brany kredyt. Bank akceptuje różne źródła dochodów, w tym również umowy cywilnoprawne (tzn. umowę zlecenie i umowę o dzieło) oraz dochody pochodzące z prowadzenia działalności gospodarczej.

Podpisanie umowy o kredyt samochodowy ING

Umowę można podpisać przez internet. Potrzebny do tego jest rachunek prowadzony w banku oraz dostęp do serwisu transakcyjnego. Klient sam wypełnia wniosek i czeka na odpowiedź banku, a następnie akceptuje warunki umowy. Należy pamiętać o jej dokładnym przeczytaniu przed akceptacją warunków.

Spłata kredytu samochodowego w ING Bank Śląski

Jeżeli klient zdecydował się na pobranie raty z konta, to nie musi pamiętać o zrobieniu przelewu. Rata pobierana jest automatycznie we wskazanym w umowie terminie. Obowiązkiem kredytobiorcy jest zapewnienie w tym czasie na rachunku odpowiednich środków. W przypadku ich braku należy liczyć się z odsetkami karnymi za opóźnienie w spłacie. System cały czas będzie automatycznie próbował pobrać zaległą ratę - jeśli na koncie pojawi się wpływ, zostanie on pobrany na poczet spłaty rat.

Przedterminowa spłata kredytu samochodowego w ING

Kredytobiorca ma możliwość całkowitej bądź częściowej przedterminowej spłaty kredytu samochodowego (w tym przypadku pożyczki gotówkowej na samochód). Nie jest to operacja obarczona żadną prowizją. Klient nadpłaca tyle, ile może lub spłaca całość kredytu, a wtedy koszt zobowiązania maleje o odsetki, które pojawiłyby się podczas standardowego czasu spłaty pożyczki.

Wakacje kredytowe w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski nie posiada dedykowanej oferty wakacji kredytowych dla pożyczki gotówkowej na dowolny cel. Nie oznacza to jednak, że nie warto porozmawiać o karencji z konsultantem - jeśli istnieje taka potrzeba, podczas rozmowy z doradcą na pewno uda znaleźć się satysfakcjonujące rozwiązanie dla obu stron.

Podsumowanie kredytu samochodowego w ING Bank Śląski

ING Bank Śląski posiada w swojej ofercie pożyczkę gotówkową na dowolny cel, a tym celem może być m.in. kupno samochodu. Auto może być nowe, używane, kupowane od osoby prywatnej bądź prosto z salonu, sprowadzane z zagranicy. Dla banku najważniejszą informację jest, czy klient posiada odpowiednią zdolność kredytową. Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się online, a decyzja wydawana jest w kilka minut (zwłaszcza dla osób, które prowadzą w ING swój rachunek osobisty). Formalności związane z wzięciem pożyczki zostały ograniczone do minimum. Minimalna kwota pożyczki to 1 000 zł, a maksymalna 160 000 zł. Pozwala to na zakup pojazdu z każdego segmentu - zarówno samochodów używanych, jak i premium. Czas kredytowania wynosi od trzech do 120 miesięcy.

Zalety
 • Łatwe wnioskowanie przez internet.

 • Podpisanie umowy bez wychodzenia z domu.

 • Niskie koszty pożyczki.

 • Możliwość wnioskowania o zobowiązanie z osobą niespokrewnioną.

 • Mała ilość formalności.

 • Promocja “Prowizja 0 zł”.

 • Wady
 • Brak dedykowanej oferty kredytu samochodowego.

 • Najczęściej zadawane pytania o kredyt samochodowy w ING Bank Śląski

  Na czyje konto trafią pieniądze z kredytu? Moje czy sprzedawcy?
  Konto z kredytu trafiają na rachunek osobisty wskazany przez kredytobiorcę.
  Czy mogę dopisać kogoś do dowodu rejestracyjnego?
  Tak, można dopisać inną osobę do dowodu rejestracyjnego.
  Czy kredyt w ING Bank Śląski można przeznaczyć na finansowanie samochodu z zagranicy?
  Tak, można tym kredytem zapłacić za samochód sprowadzony z zagranicy.
  Czy oferta kredytu samochodowego w ING Bank Śląski to oferta leasingu?
  Nie, to nie jest oferta leasingu, tylko pożyczki gotówkowej.
  Czy wykupienie polisy AC jest obowiązkowe?
  Nie jest obowiązkowe.
  Czy mogę złożyć wniosek bez numeru VIN pojazdu?
  Tak, numer VIN można podać na późniejszym etapie wnioskowania, jeśli bank będzie go potrzebował w celu weryfikacji dokumentów - może też nie być potrzebny na żadnym etapie.
  Czy ING Bank Śląski współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi?
  Nie, ING Bank Śląski nie współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi.

  Opinie na temat kredytu samochodowego w

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty