Bonus

100 zł moneyback

100 zł moneyback z kartami Visa od Grupy BPS

Ponad 300 banków spółdzielczych zrzeszonych w Grupie BPS po raz pierwszy przygotowały dla swoich klientów promocję zachęcająca do wyrabiania kart płatniczych firmy Visa. Mogą oni liczyć na zwrot części wydatków opłaconych tym środkiem płatniczym. Łącznie zdobyć można aż 100 zł zwrotu moneyback.

Płacę i odbieram - 100 zł moneyback w Grupie BPS - co to za promocja?

Bank BPS wraz z całą Grupą BPS zachęca obecnie swoich klientów do wyrabiania i regularnego korzystania z kart płatniczych Visa. Klienci, którzy zdecydują się na taki krok mogą liczyć na zwrot wydatków. W czasie trwania promocji może do nas wrócić nawet 100 zł.

Kto może wziąć udział w promocji Grupy BPS?

Promocja skierowana jest do klientów Grupy PBS, którzy do tej pory nie korzystali z kart płatniczych Visa wydanych przez banki zrzeszone w grupie.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 100 zł zwrotu od Grupy BPS?

Promocja “Płacę i odbieram” ma bardzo proste zasady:

  1. Do 31.12.2022 roku należy podpisać umowę na kartę płatniczą w Banku BPS lub jednym z banków spółdzielczych zrzeszonych w Grupie BPS.
  2. Następnie należy zarejestrować kartę na dedykowanej stronie internetowej promocji.
  3. Za każdą transakcję kartą w sklepie stacjonarnym otrzymamy zwrot 1 zł, zaś za wydatki w internecie (w tym Google Pay i Apple Pay) aż 2 zł.
  4. Maksymalny zwrot, który można zdobyć w czasie trwania promocji to 100 zł. Środki będą wracały na konto, do którego przypisana jest karta.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2022

Bonus

100 zł zwrotu moneyback

Dla kogo

Klienci, którzy nie posiadali dotąd karty Visa

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie