PanKredyt - opinie i kalkulator chwilówki

1200
10 mies

Oferta PanKredyt

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 500 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek  

PanKredyt to nowa firma świadcząca usługi pośrednictwa pożyczkowego. PanKredyt daje klientom dostęp do pożyczek oferowanych przez najlepszych polskich pożyczkodawców, którzy posiadają już swoją renomę oraz ugruntowana na rynku pozycję. Za pośrednictwem PanKredyt możemy wnioskować o pożyczkę w kwocie od 500 do 150 000 złotych z okresem spłaty od 1 do 120 miesięcy. PanKredyt zatem daje możliwość zyskania całkiem pokaźnej kwoty, której spłatę rozłożyć można nawet na 10 lat. Wszystko dzięki szybkiemu i prostemu wnioskowi online. Nie tylko wniosek, ale cały proces pożyczkowy odbywa się online, co znacząco skraca jego czas.

Rejestracja w PanKredyt - jak wypełnić wniosek

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty,
 2. Wypełnij i prześlij wniosek,
 3. Dokonaj weryfikacji danych,
 4. Oczekuj na decyzję o pożyczce.

pierwszym krokiem do uzyskania pożyczki dzięki PanKredyt jest wybór kwoty zobowiązania - między 500 a 150 000 złotych - oraz okresu spłaty, który wynieść może od 1 do 120 miesięcy. Po wybraniu odpowiednich parametrów pożyczki, wystarczy kliknąć “Wyślij wniosek” i przejść do kolejnego kroku.

Wniosek jest krótki i prosty. Konieczny to uzupełnienia jest PESEL, seria i numer dowodu, dane teleadresowe, numer telefonu, adres email oraz numer rachunku bankowego. Wszystkie te dane będa niezbędne w celu późniejszej weryfikacji klienta oraz jego zdolności kredytowej. Po zatwierdzeniu wniosku otrzymamy kilka ofert pożyczek, wybranych przez PanKredyt jako najlepiej dopasowane do naszych potrzeb. Po wybraniu oferty, PanKredyt przeprowadzi nas przez resztę procesu.

Następnym krokiem, po wybraniu konkretnej oferty pożyczkowej, będzie weryfikacja danych. Aby przyśpieszyć proces, PanKredyt dokona weryfikacji klienta i doprowadzi do ewentualnej finalizacji umowy. Weryfikacja dokonywana przez PanKredyt opiera się na usłudze Kontomatik. Ta dodatkowo przyśpiesza działanie, ponieważ prócz danych dokonuje od razu weryfikacji zdolności kredytowej klienta. Jeśli dane się zgadzają, a zdolność kredytowa jest zadowalająca, pozostaje oczekiwać na decyzję pożyczkową.

W czasie oczekiwania na decyzję, już nie PanKredyt ale bezpośredni pożyczkodawca dokona również weryfikacji klienta w bazach dłużników. Decyzję klient dostanie zarówno w wiadomości SMS jak i mailowo. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostaje już tylko zaakceptować warunki pożyczki i oczekiwać na wypłatę środków.

Wymagane dokumenty

Jedynym dokumentem niezbędnym do uzyskania pożyczki za pośrednictwem PanKredyt będzie dowód osobisty. Żadnych dodatkowych dokumentów, ani zaświadczeń nie trzeba przygotowywać.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Zanim rozpoczniemy wypełnianie wniosku pożyczkowego w PanKredyt, warto przygotować sobie kilka kluczowych danych. Na pewno warto mieć przed oczami ważny dowód osobisty, gdyż niezbędne jest podanie PESELu oraz serii i numeru dowodu osobistego. Prócz tego potrzebny będzie aktualny numer telefonu oraz używany regularnie adres email. Oczywiście bardzo ważny jest również numer naszego rachunku bankowego. Bez tego pożyczkodawca nie będzie w stanie wypłacić środków.

Metody weryfikacji tożsamości w PanKredyt

PanKredyt wykonuje weryfikację tożsamości wnioskującego, zamiast docelowego pożyczkodawcy, aby przyśpieszyć proces wnioskowania. Metodą weryfikacji, którą stosuje PanKredyt jest Kontomatik. Jest to prosty system, który polega na zalogowaniu się do swojej bankowości online w specjalnym oknie przeglądarki. Po zalogowaniu i przyznaniu aplikacji Kontomatik dostępu do danych, ta odczytuje dane przypisane do rachunku bankowego z danymi wprowadzonymi we wniosku. Od razu jest w stanie wyłapać wszystkie nieścisłości i rozbieżności w danych. Jeśli jednak tożsamość wnioskującego zgadza się z danymi konta bankowego, Kontomatik dokona od razu weryfikacji zdolności kredytowej na podstawie danych transakcyjnych.

Logowanie w PanKredyt

PanKredyt nie tworzy konta użytkownika, nie udostępnia zatem opcji logowania.

Panel Użytkownika PanKredyt

PanKredyt nie tworzy konta użytkownika.

Zmiana danych w panelu PanKredyt

PanKredyt nie tworzy konta użytkownika.

Problemy z logowaniem w PanKredyt - co robić

PanKredyt nie tworzy konta użytkownika.

Odzyskiwanie hasła w PanKredyt

PanKredyt nie tworzy konta użytkownika.

Promocje i kody rabatowe w PanKredyta

PanKredyt nie oferuje aktualnie żadnych promocji i kodów rabatowych.

Spłata pożyczki PanKredyt

Warunki spłaty pożyczki zapisane będą w umowie pożyczki podpisanej z konkretnym pożyczkodawcą. To firma udzielająca pożyczki definiuje w jaki sposób powinna wyglądać spłata zobowiązania.

Wydłużenie terminu spłaty w PanKredyt

PanKredyt nie ustala warunków związanych z wydłużeniem terminu spłaty. Tego typu informacji należy szukać w umowie z pożyczkodawcą.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w PanKredyt

Konsekwencje braku terminowej spłaty zależne są od firmy, która jest docelowym pożyczkodawcą. To pożyczkodawca decyduje o następstwach braku spłaty.

Windykacja w PanKredyt

PanKredyt nie posiada działu windykacji i nie zajmuje się windykacją należności.

PanKredyt - podsumowanie oferty

PanKredyt oferuje usługi pośrednictwa pożyczkowego. Współpracuje z najlepszymi firmami z branży, aby zapewnić najwyższą jakość oferowanych produktów. Za pośrednictwem PanKredyt możemy uzyskać pożyczkę już od  500 złotych, natomiast maksymalna kwota zobowiązania, do jakiego PanKredyt oferuje dostęp, to nawet 150 000 złotych. Okres spłaty można rozłożyć na 1 do 120 miesięcznych rat. Wszystko za sprawą prostego wniosku, który złożymy online, tak jak i całość procesu wnioskowania odbywa się online. Jest to podyktowane wygodą klientów i staraniami o możliwie najszybsze działanie. Aby dodatkowo skrócić proces i przyspieszyć otrzymanie pożyczki, PanKRedyt dokonuje weryfikacji tożsamości oraz zdolności kredytowej zamiast docelowego pożyczkodawcy. Weryfikacja następuje przy użyciu usługi Kontomatik. 

Zalety
 • Pożyczka do nawet 150 000 złotych,

 • Długi okres spłaty - nawet 120 miesięcy,

 • Krótki i prosty wniosek,

 • Szeroki wybór ofert,

 • Weryfikacja tożsamości przy użyciu Kontomatik.

 • Wady
 • Pożyczkodawca weryfikuje klienta w bazach dłużników,

 • Brak ofert promocyjnych.

 • Często zadawane pytania o PanKredyt

  Jak szybko PanKredyt wypłaca pieniądze?
  PanKredyt nie jest docelowym pożyczkodawcą. Szybkość wypłaty środków zależy od firmy pożyczkowej, która przyznaje pożyczkę. Zwykle pieniądze są na koncie tego samego dnia.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  PanKredyt nie posiada placówek agencyjnych, nie posiada zatem oferty u agenta, a jedynie ofertę internetową.
  Czy PanKredyt dzwoni do pracodawcy?
  Nie, PanKredyt nie kontaktuje się z pracodawcą.
  W jakich bazach dłużników sprawdza PanKredyt?
  Weryfikacja w bazach dłużników leży po stronie docelowego pożyczkodawcy, jeśli w ogóle to robi. PanKredyt nie weryfikuje klientów w bazach dłużników.
  Czy PanKredyt wpisuje do BIK
  Nie, PanKredyt nie wpisuje do BIK.
  Czy pożyczki w PanKredyt są bezpieczne?
  Tak, PanKredyt współpracuje tylko z zaufanymi i rzetelnymi pożyczkodawcami, co gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych pożyczek.
  Jak usunąć konto w PanKredyt?
  PanKredyt nie tworzy konta klienta, więc nie ma potrzeby, aby je usuwać.

  Opinie o PanKredyt

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o PanKredyt
  Nazwa firmy
  Money Beat Sp. z o.o.
  Adres
  -
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty