Extrakieszeń - opinie i kalkulator chwilówki

Extrakieszeń
4.1
500
1 mies
Pożyczona kwota:

5000

Okres pożyczki:

Odsetki od pożyczki:

0 -

RRSO:

0%

Całkowita kwota do spłaty:

5000 -

Oferta Extrakieszeń

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 500 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 miesięcy
Wniosek   Wypełnij wniosek

Extrakieszeń to stosunkowo nowy, bo działający dopiero od 2020 roku, pośrednik pożyczek pozabankowych. Składając jeden prosty wniosek online, dostajemy dostęp do całej gamy ofert różnych instytucji pozabankowych, specjalizujących się w pożyczkach ratalnych. Za pośrednictwem Extrakieszeń możemy wnioskować o pożyczkę od 500 złotych do nawet 150 000 złotych. Do wyboru mamy okres spłaty liczący od 1 miesiąca do nawet 10 lat (120 miesięcy). Po złożeniu wniosku, dostajemy cały szereg ofert i tylko od nas zależy, z której z przedłożonych ofert postanowimy skorzystać. Dalsza część procesu wnioskowania zależna jest od instytucji, w której zdecydujemy się uzyskać finansowanie.

Rejestracja w Extrakieszeń - jak wypełnić wniosek

  1. Wybierz kwotę i czas spłaty pożyczki,
  2. Wypełnij wniosek online,
  3. Zweryfikuj swoje dane,
  4. Przeznacz środki na dowolny cel.

Na stronie Extrakieszeń wybieramy interesującą nas kwotę pożyczki oraz okres spłaty. Po wybraniu odpowiednich, zadowalających nas parametrów, klikamy “Wyślij wniosek” i przechodzimy do następnego kroku, którym jest wypełnienie wniosku.

Wniosek jest krótki i bardzo prosty. Do wypełnienia go potrzebny będzie jedynie dowód osobisty. Oprócz standardowych danych teleadresowych oraz danych z dowodu osobistego, potrzebny będzie jeszcze numer naszego rachunku bankowego, aktualny numer telefonu oraz adres email. Po zatwierdzeniu wniosku i wysłaniu go, w niedługim czasie otrzymamy szereg ofert pożyczkowych do wyboru. To my decydujemy, z której oferty postanowimy skorzystać. Po wybraniu interesującej nas pożyczki, kolejnym krokiem będzie przejście procesu weryfikacji.

To, jak wyglądać będzie proces weryfikacji, zależy od polityki prowadzonej przez daną instytucję pożyczkową. Każda firma posiada swoje indywidualne wymagania. Zwykle pożyczkodawcy oferują więcej niż jeden sposób na zweryfikowanie tożsamości, a także na zbadanie zdolności kredytowej. Przelew standardowy, przelewy od BlueMedia, czy usługi typu Kontomatik to tylko kilka z możliwości. Jednak na którą trafimy, jak wspomniane, zależy od pożyczkodawcy.Po upewnieniu się, że dane są poprawne, a zdolność kredytowa wystarczająca, firma wyda decyzję dotyczącą udzielenia pożyczki.

W przypadku decyzji pozytywnej, pozostanie nam jedynie zaakceptować warunki umowy zależne od instytucji, która będzie wypłacać środki. Po tym fakcie, kwestią czasu jest przelew środków na podany we wniosku rachunek bankowy.

Wymagane dokumenty

Aby skorzystać z oferty Extrakieszeń potrzebny będzie tylko dowód osobisty. To jedyny dokument, który potrzebny do złożenia wniosku poprzez Extrakieszeń. Konieczność dostarczenia dodatkowych dokumentów może być uzależniona od sposobu działania instytucji, którą wybraliśmy jako docelowego pożyczkodawcę.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Extrakieszeń nie wymaga przygotowywania żadnych szczególnych dokumentów, ani odgrzebywania jakichś niedostępnych informacji. Wszystko, co przyda się do wypełnienia i złożenia wniosku w Extrakieszeń, to dowód osobisty. Prócz tego, koniecznie przygotujmy sobie numer rachunku bankowego, na który wpłynać ma wypłacona kwota pożyczki. Do tego, formularz wymagać będzie również podania aktualnego numeru telefonu oraz adresu email.

Metody weryfikacji tożsamości w Extrakieszeń

Extrakieszeń nie dokonuje weryfikacji wnioskujących. Tym zajmie się docelowy pożyczkodawca, wybrany przez nas z ofert przedstawionych wcześniej. To instytucja wypłacająca środki dokonuje weryfikacji klienta i metoda jaka zostanie wykorzystana, to będzie jedna z metod, które dany pożyczkodawca oferuje.

Logowanie w Extrakieszeń

Złożenie wniosku za pośrednictwem portalu Extrakieszeń nie wiążę się z założeniem konta w serwisie. Extrakieszeń nie kreuje profili klientów, więc nie daje możliwości zalogowania się.

Panel Użytkownika Extrakieszeń

Extrakieszeń nie tworzy profilu klienta dla osób, korzystających z jego usług.

Zmiana danych w panelu Extrakieszeń

Extrakieszeń nie tworzy konta klienta. Dane każdorazowo wprowadzić trzeba do wniosku, ilekroć poszukiwać będziemy kolejnej pożyczki lub kredytu.

Problemy z logowaniem w Extrakieszeń - co robić

Extrakieszeń nie tworzy profilu klienta dla osób, korzystających z jego usług.

Odzyskiwanie hasła w Extrakieszeń

Extrakieszeń nie tworzy profilu klienta dla osób, korzystających z jego usług.

Promocje i kody rabatowe w Extrakieszeń

Extrakieszeń nie oferuje aktualnie żadnych promocji, ani kodów rabatowych.

Spłata pożyczki Extrakieszeń

Extrakieszeń nie jest pożyczkodawcą sensu stricto. To nie w tym serwisie dokonywać będziemy spłaty naszego zobowiązania. Warunki spłaty przedstawi nam dopiero docelowy pożyczkodawca lub kredytodawca.

Wydłużenie terminu spłaty w Extrakieszeń

Ewentualna możliwość oraz sposób wydłużenia terminu spłaty nie zależy od Extrakieszeń. W celu pozyskania stosownych informacji, konieczne będzie skontaktowanie się z instytucją, która udziela finansowania.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w Extrakieszeń

Bez względu na wybór instytucji udzielającej zobowiązania finansowego, konsekwencje braku spłaty będą zbliżone. W pierwszej kolejności będą to odsetki karne za zwłokę, których wysokość regulowana jest tekstem ustawy o kredycie konsumenckim. W przypadku dalszego braku spłaty, firma może przekazać odzyskanie długu firmie windykacyjnej. Jeśli jednak i ta zawiedzie, sprawa może trafić do sądu, a finalnie dług może podlegać egzekucji komorniczej.

Windykacja w Extrakieszeń

Extrakieszeń nie jest firmą udzielającą pożyczek, nie posiada zatem swojego działu windykacji, ani nie korzysta z usług zewnętrznych firm windykacyjnych.

Extrakieszeń - podsumowanie oferty

Od 500 złotych do nawet 150 000 złotych z okresem kredytowania do 120 miesięcy, oraz jeden prosty wniosek online to główne cechy Extrakieszeń. Extrakieszeń posiada niezwykle długą listę podmiotów współpracujących. Składając ten jeden formularz online, zyskujemy dostęp do praktycznie całej oferty pożyczek ratalnych dostępnych na polskim rynku. Oczywiście nie wszystkie oferty jednocześnie będą sugerowane. Jednak korzystając z usług Extraportfel spodziewać się możemy ofert z najrozmaitszych instytucji pozabankowych. Aby móc ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem Extrakieszeń trzeba być obywatelem polski, mieć ukończone 21 lat, posiadać ważny dowód osobisty, aktualny numer telefonu, adres email oraz otwarty rachunek bankowy.

Zalety
 • Duża ilość podmiotów współpracujących,

 • Możliwość wyszukania bardzo różnych ofert,

 • Jeden wniosek, wiele ofert.

 • Wady
 • Weryfikacja zależna od instytucji udzielającej pożyczki.

 • Często zadawane pytania o Extrakieszeń

  Jak szybko Extrakieszeń wypłaca pieniądze?
  Extrakieszeń jest jedynie pośrednikiem. Szybkość wypłaty środków zależy od firmy, która bezpośrednio udzielać będzie finansowania.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  Extrakieszeń nie posiada placówek agencyjnych.
  Czy Extrakieszeń dzwoni do pracodawcy?
  Nie, Extrakieszeń nie dokonuje dodatkowej weryfikacji u pracodawcy.
  W jakich bazach dłużników sprawdza Extrakieszeń
  Extrakieszeń nie dokonuje weryfikacji historii kredytowej. Tym zajmuje się firma, która udzielać będzie bezpośrednio kredytu i od danej firmy zależne jest, w jakich bazachs sprawdzany będzie klient.
  Czy Extrakieszeń wpisuje do BIK
  Nie, Extrakieszeń nie podaje danych klientów do BIK.
  Czy pożyczki w Extrakieszeń są bezpieczne?
  Za bezpieczeństwo pożyczek odpowiadają firmy, które będą bezpośrednim pożyczkodawcą.
  Jak usunąć konto w Extrakieszeń?
  Nie ma potrzeby usuwania konta w Extrakieszeń, ponieważ Extrakieszeń nie tworzy profilu klienta.

  Opinie o Extrakieszeń

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Zadaj pytanie
  Informacje o Extrakieszeń
  Nazwa firmy
  Sfera Finansów S A
  Adres
  Buraczana 6B,
  52-311 Wrocław
  telefon
  221 008 519
  Adres strony
  Godziny pracy
  Adres e-mail
  extrakieszen@gmail.com
  Wniosek

  Podobne produkty