Kredyt samochodowy w Millennium Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

8.99%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

16.63%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt samochodowy w Millennium Bank
4.8

Kredyt samochodowy w Millennium Bank - informacje o ofercie

Millennium Bank co prawda nie posiada obecnie dedykowanej oferty na kredyt samochodowy, jednak dysponuje ciekawą ofertą pożyczki gotówkowej, którą można wykorzystać na dowolny cel - w tym zakup auta. Millennium oferowało kredyt na samochód (MilleKredyt Auto) w 2003 roku, ale wraz z czasem oferta banku ewoluowała zgodnie z potrzebami klientów. Dlatego obecnie w ramach pożyczki gotówkowej można otrzymać w banku 5000, 10 000, 15 000, 20 000, 30 000 lub 40 000 zł pożyczki, którą można wykorzystać jako kredyt na samochód. Nie ma znaczenia, czy jest to nowe czy używane auto. Może pochodzić z komisu, z autoryzowanego salonu lub od osoby fizycznej (prywatnego właściciela). Oprocentowanie pożyczki jest stałe i wynosi od 8,99%. Bank informuje, że rata pożyczki nie zmieni się przez cały okres kredytowania. Do wzięcia zobowiązania wymagany jest wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące/PIT za PIT za ostatni rok i/lub zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu. Bank ma prawo żądać od klienta dodatkowych dokumentów w trakcie podejmowania decyzji kredytowej.

Wnioskowanie o kredyt samochodowy w Millennium Bank

O kredyt samochodowy Millennium można wnioskować na dwa sposoby: osobiście w oddziale, jeśli dana osoba nie jest jeszcze klientem banku lub przez internet (możliwość dostępna dla klientów). Podczas wizyty w oddziale klient weryfikuje, czy zaproponowane warunki spełniają jego oczekiwania oraz wyraża zgodę na zweryfikowanie swojej zdolności kredytowej. Jeśli bank zweryfikuje ją pozytywnie, kredytobiorcę i bank podpisują umowę kredytową. W przypadku osób korzystających z bankowości elektronicznej Millenet cały proces wnioskowania i podpisania umowy odbywa się przez internet. Bank nie udziela informacji, czy możliwe jest wnioskowanie z osobą niespokrewnioną - warto o to zapytać podczas wizyty w oddziale lub dzwoniąc na infolinię instytucji.

Wymagane dokumenty

Wymagane dokumenty to wyciąg z przelewami wynagrodzenia za ostatnie 3 miesiące/PIT za PIT za ostatni rok i/lub zaświadczenie o dochodach i zatrudnieniu. Może być konieczne dostarczenie zgody współmałżonka na wzięcie kredytu. Formy dochodu, jakie akceptuje bank to:

 • umowa o pracę,
 • umowa o dzieło,
 • umowa zlecenie,
 • działalność gospodarcza,
 • renta i emerytura.

Bank może akceptować zagraniczne i zweryfikowane źródła dochodu.W przypadku gdy wymagane jest zabezpieczenie tryb jego ustanowienia ustalany jest indywidualnie z kredytobiorcą - zabezpieczeniem tym może być kupowany samochód.

Podpisanie umowy o kredyt samochodowy w Millennium Bank

Klienci banku, posiadający już rachunek osobisty i dostęp do niego w serwisie transakcyjnym Millenet, nie muszą wychodzić z domu, aby podpisać umowę o kredyt samochodowy. Cała procedura odbywa się online. Konieczne będzie zeskanowanie wymaganych dokumentów i przesłanie tych plików do banku podczas wnioskowania. Osoby, które nie posiadają rachunku osobistego w Millennium, muszą osobiście stawić się w oddziale, aby wnioskować o kredyt samochodowy.

Spłata kredytu samochodowego w Millennium Bank

Rata spłaty jest pobierana poprzez obciążanie przez bank rachunku wyłącznie do wysokości dostępnych na nim środków. natomiast kredytobiorca zobowiązany jest do zapewnienia dostatecznych środków na koncie w czasie, w którym pobierana jest rata. W przypadku braku środków i wynikających z tego opóźnień należy liczyć się z odsetkami za opóźnienie.

Przedterminowa spłata kredytu samochodowego Millennium

Bank dopuszcza możliwość przedterminowej spłaty kredytu samochodowego. Nie pobiera za to opłaty rekompensacyjnej. Aby spłacić kredyt przed terminem, należy zalogować się do serwisu transakcyjnego, znaleźć odpowiedni produkty w zakładce “Kredyty” lub “Pożyczki” i kliknąć “Spłać”. Klient sam wybiera, ile zobowiązania chce spłacić - może spłacić tylko jego część lub całość.

Wakacje kredytowe w Millennium Bank

Wniosek o wakacje kredytowe można złożyć tylko za pomocą serwisu Millenet lub osobiście w oddziale banku. Nie można tego zrobić z poziomu aplikacji mobilnej. Oferta dostępna jest tylko dla osób, które spełniają warunki określone w ustawie. Jeśli klient chce zawiesić spłatę w dniu, w którym przypada płatność raty, musi złożyć wniosek najpóźniej do godziny 19:00 tego samego dnia.

Podsumowanie kredytu samochodowego w Millennium Bank

Millennium Bank nie posiada specjalnej oferty kredytu samochodowego, ale znakomicie zastępuje ją oferta pożyczki gotówkowej na dowolny cel. W jej ramach można otrzymać w banku 5000, 10 000, 15 000, 20 000, 30 000 lub 40 000 zł. Pozwala to zarówno na zakup używanego, jak i nowego auta - chociaż w przypadku nowych samochodów spora część dostępnych na rynku propozycji nie będzie już dostępna dla klienta. Warunki kredytowe ustalane są indywidualnie z każdym klientem. O pożyczkę można wnioskować przez internet (tylko kliencie banku) lub osobiście w oddziale. Do wzięcia kredytu w Millennium wymagane jest założenia rachunku. Z konta klienta co miesiąc automatycznie spłacana jest rata kredytu, a obowiązkiem kredytobiorcy jest zapewnienie na rachunku odpowiednich do tego środków.

Zalety
 • Szybkie i proste wnioskowanie przez internet.

 • Brak konieczności podawania celu wzięcia pożyczki.

 • Mała ilość wymaganych dokumentów.

 • Stałe oprocentowanie (niezmienna rata).

 • Wady
 • Brak dedykowanej oferty kredytu samochodowego.

 • Niskie sumy dostępnej pożyczki gotówkowej.

 • Najczęściej zadawane pytania o kredyt samochodowy w Millennium Bank

  Na czyje konto trafią pieniądze z kredytu? Moje czy sprzedawcy?
  Pieniądze z kredytu trafiają na konto kredytobiorcy. To w jego gestii jest rozliczenie się ze sprzedawcą.
  Czy mogę dopisać kogoś do dowodu rejestracyjnego?
  Tak, jest to możliwe.
  Czy kredyt w Millennium Bank można przeznaczyć na finansowanie samochodu z zagranicy?
  Tak, jest taka możliwość.
  Czy oferta kredytu samochodowego w Millennium Bank to oferta leasingu?
  Nie jest to oferta leasingu, tylko pożyczka gotówkowa.
  Czy wykupienie polisy AC jest obowiązkowe?
  Nie ma takiego obowiązku.
  Czy mogę złożyć wniosek bez numeru VIN pojazdu?
  Tak, ponieważ Millennium udziela pożyczki gotówkowej, którą można wykorzystać na zakup auta, a nie dedykowanego kredytu na samochód.
  Czy Millennium Bank współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi?
  Nie, w przypadku tej oferty nie ma określonych współprac.

  Opinie na temat kredytu samochodowego w

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty