Kredyt hipoteczny w Credit Agricole Bank - kalkulator i opinie

100000
120 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

9.64%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

9.53%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt hipoteczny w Credit Agricole Bank
4.5

Kredyt hipoteczny w Credit Agricole - podstawowe informacje

Maksymalna kwota kredytu 3 150 000 zł
Okres kredytowania 35 lat
RRSO 3,02%
LTV 80%
Obowiązkowe ubezpieczenie Tak

Bank Credit Agricole proponuje elastyczny kredyt hipoteczny, który można dopasować do swoich oczekiwań i możliwości. Ubiegając się o kredyt hipoteczny w tej instytucji można uzyskać finansowanie zakupu mieszkania lub budowy domu do 3 500 000 zł! Maksymalny czas trwania umowy to aż 35 lat, co gwarantuje niską i bezpieczną w spłacie ratę. Uzyskanie kredytu w tym banku wymaga posiadania wkładu własnego na poziomie min. 10% wartości nieruchomości.

Wnioskując o kredyt możemy zdecydować o rodzaju oprocentowania: okresowo stałe lub zmienne. Podobnie w przypadku wyboru profilu rat, klient może zdecydować się na raty równe lub malejące. Bank proponuje rozbudowaną ofertę produktów hipotecznych, które można uzyskać na różne cele:

 • Kredyt hipoteczny zielony DOM,
 • Zakup mieszkania lub domu,
 • Budowa domu,
 • Zakup działki,
 • Remont,
 • Przeniesienie kredytu.

Ubezpieczenie kredytu hipotecznego w Credit Agricole

Bank Credit Agricole wymaga wykupienia ubezpieczenia kredytu hipotecznego, które obejmuje ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie nieruchomości. Bank oferuje własne usługi ubezpieczeniowe w ramach działalności Credit Agricole Towarzystwo Ubezpieczeniowe S.A., dzięki czemu wszystkie formalności załatwimy od ręki. Dodatkowo klient ubiegający się o kredyt hipoteczny może skorzystać z ubezpieczenia na życie, co zapewnia spłatę zobowiązania w przypadku śmierci kredytobiorcy.

Dokumenty potrzebne do kredytu w Credit Agricole

Kredyt hipoteczny to skomplikowana procedura, która wymaga przedstawienia wielu różnych dokumentów. Wnioskując o kredyt mieszkaniowy w Credit Agricole należy dostarczyć dokumenty pozwalające na:

 • przeprowadzenie oceny zdolności kredytowej,
 • ustalenie przedmiotu kredytowania - ocena wartości nieruchomości, ustalenie hipoteki itp..

Lista dokumentów wymaganych przez bank Credit Agricole zmienia się zależnie od sytuacji finansowej wnioskodawcy: statusu zatrudnienia, wieku czy nawet stanu cywilnego oraz przedmiotu kredytowania. Inne dokumenty są wymagane przy wnioskowaniu o kredyt na zakup mieszkania, a inne przy kredycie hipoteczno-budowlanym.

W celu ustalenia jakich dokumentów wymaga bank skontaktuj się z przedstawicielem instytucji i wypełnij formularz kredytu online. Wypełniony wniosek pozwoli ekspertowi kredytowemu na przygotowanie indywidualnej oferty i przedstawienie wymagań banku.

Koszty kredytu hipotecznego w Credit Agricole

Credit Agricole pozwala dopasować kredyt hipoteczny do oczekiwań i możliwości kredytobiorcy. Klient ma możliwość wyboru profilu ratalnego: raty równe lub malejące oraz rodzaju oprocentowania: okresowo stałe lub zmienne. Dodatkowo ratę kredytu można obniżyć przez skorzystanie z produktów dodatkowych: konto osobiste w Credit Agricole z zapewnieniem regularnych wpływów.

Bank umożliwia podjęcie kredytu hipotecznego na promocyjnych warunkach, w ramach dwóch ofert. Promocje te zapewniają obniżkę kosztów kredytowania, a klient ma możliwość wybor jednej z nich:

 • Prowizja 0%,
 • Obniżona marża.

Należy pamiętać, że bank wymaga posiadania wkładu własnego na poziomie minimum 10% wartości nieruchomości. Im większy będziemy posiadali wkład finansowy, tym mniejszy kredyt będzie potrzebny, a my możemy negocjować lepsze warunki: niższą marżę czy prowizję. Szczegółowe koszty kredytu hipotecznego w Credit Agricole możesz poznać korzystając z kalkulatora kredytowego dostępnego na stronie banku.

Wnioskowanie o kredyt hipoteczny w Credit Agricole

Proces wnioskowania o kredyt hipoteczny w Credit Agricole można w większości przeprowadzić zdalnie. Jednakże, umowę można podpisać wyłącznie w banku. Samą procedurę można opisać w kilku prostych krokach:

 1. Porozmawiaj z ekspertem hipotecznym Credit Agricole - zadzwoń na infolinię, zostaw swój numer za pomocą formularza kontaktowego lub udaj się do wybranej placówki banku. Ekspert kredytowy pomoże Ci wybrać najlepszą ofertę, przygotuje symulację kredytu i przedstawi listę potrzebnych dokumentów.
 2. Sprawdź, jaki kredyt możesz otrzymać - skompletuj wymagane dokumenty do oceny zdolności kredytowej i wypełnij formularz klienta online lub w placówce Credit Agricole. Bank przygotuje dokładną ofertę kredytu hipotecznego i przekaże Ci informację.
 3. Złóż wniosek kredytowy - zrobisz to w wybranej placówce banku przy pomocy eksperta. Bank Credit Agricole od razu przekaże Ci decyzję kredytową lub wyśle ją mailem na wskazany adres.
 4. Podpisz umowę - ponownie udaj się do placówki banku i podpisz umowę kredytową. Pracownik banku ponownie przedstawi Ci warunki, które należy spełnić aby środki z kredytu zostały wypłacone.
 5. Wypłata środków - po spełnieniu wszystkich warunków banku, środki zostaną wypłacone zgodnie z ustaleniami w umowie.

Wkład własny potrzebny do uzyskania kredytu w Credit Agricole

Bank Credit Agricole wymaga wkładu minimalnego na poziomie 10% wartości nieruchomości. Jest to absolutne minimum do uzyskania kredytu hipotecznego. Tym samym możemy sfinansować zakup mieszkania lub domu o wartości do 3 500 000 zł - kwota kredytu wyniesie 3 150 000 zł.

Co ważne, wkładem własnym może być inna nieruchomości ustanowiona jako zabezpieczenie spłaty kredytu. Za wkład własny do kredytu uznaje się również udokumentowane:

 • zaliczki/ zadatki wniesione na poczet kupna nieruchomości
 • wkład finansowy przy budowie domu - wykonane prace budowlane,
 • posiadana działka budowlana.

Kredyt hipoteczny w Credit Agricole - podsumowanie

Zalety
 • Wysoka kwota kredytowania

 • Długi okres trwania kredytu nawet do 35 lat

 • Dostępnych jest wiele różnych produktów hipotecznych

 • Wymagany niski wkład własny

 • Dostęp do promocyjnych ofert: Prowizja 0% oraz Niższa marża

 • Możliwość skorzystania z oprocentowania stałego przez okres 7 lat

 • Klient może wybrać profil ratalny: raty równe lub malejące

 • Oferta kredytu hipotecznego nagradzana w konkursach

 • Przejrzyste warunki spłaty

 • Wady
 • Obowiązkowe ubezpieczenie nieruchomości i życia

 • Często zadawane pytania o Kredyt hipoteczny w Credit Agricole

  Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, które mają potencjalni oraz obecni klienci Credit Agricole.

  Ile muszę zarabiać żeby dostać kredyt hipoteczny w Credit Agricole?
  Bank Credit Agricole nie przedstawia dokładnych wymagań odnośnie zarobków, które pozwoliłyby uzyskać kredyt hipoteczny. Podlega to indywidualnej ocenie zdolności kredytowej, która wykaże czy jesteśmy w stanie spłacać kredyt na określonych warunkach.
  Jakich zabezpieczeń spłaty kredytu wymaga Credit Agricole?

  Podstawowym zabezpieczeniem spłaty kredytu jest ustanowienie hipoteki na nieruchomości. Wśród dodatkowych możliwych do ustanowienia zabezpieczeń znajdują się:

  • pełnomocnictwo do dysponowania kontem w Credit Agricole,
  • cesja praw do świadczenia ubezpieczeniowego z tytułu ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczenia nieruchomości.
  Na co można przeznaczyć kredyt hipoteczny w Credit Agricole?

  Kredyt hipoteczny uzyskany w Credit Agricole można przeznaczyć na wiele różnych celów, co prezentuje rozbudowana oferta kredytowa. Celem kredytowania mogą być:

  • zakup nieruchomości mieszkalnej - mieszkania lub domu jednorodzinnego,
  • zakup garażu/miejsca postojowego nabywanego razem z lokalem mieszkalnym,
  • budowa domu jednorodzinnego lub letniskowego,
  • remont lokalu mieszkalnego,
  • adaptacja pomieszczeń niemieszkalnych na mieszkalne,
  • wykup lokalu mieszkalnego lub domu jednorodzinnego od Gminy, Spółdzielni Mieszkaniowej albo zakładu pracy,
  • zakup działki budowlane lub działki siedliskowej.
  Czy do zaciągnięcia kredytu hipotecznego w Credit Agricole wymagane są zaświadczenia?

  Tak, Credit Agricole wymaga przedstawienia dokumentów umożliwiających przeprowadzenie oceny zdolności kredytowej. Wśród niezbędnych dokumentów znajdują się m.in.:

  • Zaświadczenie o zarobkach,
  • Oświadczenie o braku zaległości wobec ZUS/KRUS/US,
  • Informacja o zobowiązaniach,
  • Oświadczenie o wysokości świadczenia 500 plus.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe od kredytu hipotecznego w Credit Agricole?
  Tak, bank udziela możliwości wakacji kredytowych raz na 12 miesięcy, które umożliwiają odroczenie spłaty jednej raty kredytu. Z pierwszych wakacji kredytowych można skorzystać po upływie 12 miesięcy obowiązywania umowy.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Credit Agricole?
  Bank akceptuje dochody z dowolnej formy zatrudnienia. Zdecydowanie najlepszą formą zatrudnienia w oczach banku jest umowa o pracę na czas nieokreślony, która gwarantuje możliwość regularnej spłaty rat.
  Czy kredyt hipoteczny w Credit Agricole można zaciągnąć online?
  Nie, nie można. Mimo, że część kroków (zapoznanie z ofertą, złożenie dokumentów i wstępnego formularza kredytowego) można zrealizować online, uzyskanie kredytu wymaga udania się do placówki banku. Jest to konieczne w celu złożenia wniosku kredytowego i podpisania umowy.
  Czy możliwe jest nadpłacanie kredytu hipotecznego w Credit Agricole?
  Tak, bank Credit Agricole umożliwia darmową nadpłatę lub wcześniejszą całkowitą spłatę kredytu hipotecznego. Skorzystanie z tej możliwości skróci czas kredytowania, a bank zwróci koszty za niewykorzystany okres trwania umowy.

  Opinie o Kredyt hipoteczny w Credit Agricole Bank

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty