Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Eurobank kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 3,00 / 3 osób

Oferta finansowa w Eurobank może się okazać bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem dla osób, które nie mogą się zdecydować gdzie zaciągnąć korzystny kredyt konsolidacyjny lub gotówkowy. Firma może się bowiem pochwalić szerokimi możliwościami optymalizowania warunków należności pod indywidualne potrzeby klienta.

eurobank Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

Kredyt konsolidacyjny Eurobank

Eurobank umożliwia również konsolidację wszystkich nieuregulowanych zobowiązań finansowych. Nie ma przy tym znaczenia, czy są to zwykłe kredyty, niespłacone raty za zakupy, czy też debety na karcie. Decydując się na połączenie wszystkich zaległych pożyczek w Eurobank, można liczyć na uzyskanie stałego oprocentowania oraz jednej, niezmiennej raty kredytu.

Warto wiedzieć, że Eurobank pozwala także na konsolidację należności współmałżonka, dzięki czemu koszt oprocentowania można obniżyć nawet o 1,5%. Eurobank akceptuje najróżniejsze źródła dochodów, m. in. umowy o pracę, emerytury (także zasiłki przedemerytalne), renty rodzinne oraz strukturalne, a także różnego rodzaju umowy najmu lub dzierżawy.

Eurobank kredyt gotówkowy

Eurobank proponuje aż 3 rodzaje kredytów gotówkowych, dopasowanych do różnego rodzaju potrzeb. Każde z zobowiązań charakteryzuje się innymi zasadami i warunkami zaciągnięcia danego zobowiązania finansowego.

Pożyczka przez internet

Dla osób, które wszelkie formalności wolą załatwiać drogą elektroniczną, Eurobank przygotował ofertę tzw. „Pożyczki przez internet”. Jej zaciągnięcie jest niezwykle proste i szybkie, ponieważ bank udziela należności wyłącznie na podstawie wyciągu z konta bankowego klienta.

W tym przypadku, wysokość zobowiązania, które może uzyskać petent, wynosi 50 tys. złotych. Możliwe jest również otrzymanie kredytu gotówkowego bez żadnych zaświadczeń o dochodach – do 4 tys. złotych. RRSO „Pożyczki przez internet” wynosi natomiast 20,1%.

Czas na spłatę kredytu można rozciągnąć na okres od 3 do nawet 60 miesięcy. Warto również wiedzieć, że pożyczkę można przeznaczyć na dowolnie wybrany cel. Dodatkowo, dzięki temu, że całość formalności odbywa się online, wybraną kwotę należności zwykle otrzymuje się w ciągu 15 minut.

Standardowy kredyt gotówkowy

Eurobank proponuje również regularny kredyt gotówkowy, przeznaczony przede wszystkim dla osób, które potrzebują większej sumy pieniędzy. Korzystając z tej opcji, można liczyć nawet na 120 tys. złotych przy RRSO równym 26,02%. Ponadto, klienci dostają też gwarancję stałego oprocentowania (10%).

Okres spłaty należności wynosi od 3 do aż 108 miesięcy, co pozwala na wygodne rozplanowanie domowego budżetu. Co więcej, dłużnik nie poniesie żadnych dodatkowych opłat za wcześniejszą spłatę należności.

Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy w Eurobank, wystarczy udać się do najbliższego oddziału firmy oraz przedstawić aktualny dowód osobisty i dokument potwierdzający stałe dochody. Po zbadaniu zdolności kredytowej klienta przez konsultanta banku, petent musi jedynie podpisać odpowiednie dokumenty i poczekać na przelew bankowy.

Pożyczka energooszczędna

Ciekawą propozycją, którą przygotował Eurobank, jest tzw. „Pożyczka energooszczędna”. Jej oferta została skonstruowana we współpracy z Europejskim Bankiem Odbudowy i Rozwoju (w ramach polskiego programu PolREFF).

Ideą „Pożyczki energooszczędnej” jest pomoc osobom, które potrzebują pieniędzy na remont mieszkania lub domu. Wysokość zobowiązania może wynosić od 5 tys. do 120 tys. złotych. Należność można z kolei zwrócić po 108 miesiącach, natomiast RRSO kredytu wynosi 25,43%.

Biorąc „Pożyczkę energooszczedną” w Eurobank można również liczyć na różnego rodzaju rabaty o łącznej wartości nawet 600 zł. Ponadto, firma pozwala na skorzystanie z wakacji kredytowych po spłaceniu pierwszych 6 rat w terminie.

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

Eurobank opinie

Ze względu na wysoką atrakcyjność kredytów oraz dużą wygodę przy zaciąganiu należności, Eurobank zyskał niezwykle pozytywne opinie tak nowych, jak i długoletnich klientów firmy. Petenci cenią sobie fakt, iż korzystanie z usług banku jest nie tylko wygodne, ale także bardzo szybkie – zobowiązanie finansowe można otrzymać już w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku.

Eurobank kredyt gotówkowy opinie

Ze względu na kompleksową ofertę kredytową, którą proponuje Eurobank, klienci nader chętnie korzystają z usług świadczonych przez spółkę. Na uwagę zasługuje również to, że swoje dochody można połączyć z inną osobą – niekoniecznie współmałżonkiem. Dzięki takiemu rozwiązaniu, zdolność kredytowa petenta zauważalnie wzrasta.

Ponadto, użytkownicy Eurobank zwracają uwagę na fakt, iż firma proponuje kilka różnych rodzajów kredytu gotówkowego. Dzięki temu, każdy klient może znaleźć produkt, który będzie dla niego najlepiej dopasowany.

Nasza ocena 9/10

Eurobank kredyt konsolidacyjny opinie

Pozytywne opinie na temat kredytu konsolidacyjnego w Eurobank wynikają przede wszystkim z niezwykle korzystnych warunków, jakie firma proponuje swoim klientom. Szczególnie doceniane jest również indywidualne podejście zarówno do nowych, jak i stałych klientów banku.

Nasza ocena 9/10

Kalkulator kredytowy Eurobank

Rozważając ofertę finansową firmy, warto w pierwszej kolejności skorzystać z tzw. kalkulatora kredytowego Eurobanku. Pozwala on przede wszystkim na poznanie podstawowych informacji o ewentualnym zobowiązaniu, takich jak np. szacunkowa rata kredytu.

W celu użycia kalkulatora kredytowego, wystarczy wejść na stronę internetową Eurobank oraz wybrać preferowaną wysokość należności. Następnie, należy jeszcze tylko ustalić okres kredytowania, w którym planuje się spłacić pożyczkę.


2019.01.21 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]