Kredyt samochodowy w Getin Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

6.49%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

9.84%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Bank już nie istnieje

Kredyt samochodowy w Getin Bank
4.7

Kredyt samochodowy w Getin Banku - informacje o ofercie

Oferta kredytu samochodowego w Getin Banku to dla osób szukających kredytu bez zbędnych formalności. Maksymalna kwota, jaką można uzyskać z Autokredytem dla Ciebie to nawet 300 tys. zł na okres do 144 miesięcy dla pojazdów nowych i 120 dla pojazdów używanych. Alternatywą dla tej opcji jest oferowany przez Getin Bank kredyt gotówkowy AutoCash.

RRSO wynosi 9,84%. Oprocentowanie zmienne w wysokości 6,49%. Wzięcie kredytu samochodowego w Getin Banku związane jest z koniecznością zawarcia dodatkowej umowy AC.

Raty kredytu samochodowego w Getin Banku mogą być w zależności od potrzeb lub możliwości:

  • stałe,
  • malejące,
  • 50/50, 3x33% lub 4x25%
  • balonowe.

Dostępne są także opcje nadpłacania rat lub zawieszenia spłaty.

Kredyt samochodowy w Getin Banku może zostać przeznaczony na finansowanie samochodów nowych lub używanych, także sprowadzanych z zagranicy. Ponadto Autokredyt dla Ciebie umożliwia pokrycie kosztów pośrednictwa bankowego i prowizji bankowej, a także dodatkowego wyposażenia samochodu.

Kwestia uzyskania kredytu samochodowego oraz wysokość jego spłaty uzależnione są od badania i oceny zdolności kredytowej. Wiek pojazdu nie powinien przekraczać kilku lat, należy jednak mieć na uwadze, że im starszy samochód, tym mniejsza szansa na otrzymanie kredytu.

Wnioskowanie o kredyt samochodowy w Getin Banku

Warunki wnioskowania o kredyt samochodowy to:

  • ukończone min. 18 lat,
  • posiadanie stałego dochodu,
  • odpowiednia zdolność kredytowa.

W przypadku kredytu samochodowego w Getin Banku ubieganie się o niego pozbawione jest zbędnych formalności, proces wnioskowania jest prosty i szybki. Wymagany jest jedynie dowód tożsamości oraz zaświadczenie o uzyskiwanych dochodach, a w wybranych przypadkach konieczna jest ocena ryzyka kredytowego. Przy braku przeciwwskazań decyzja o przydzieleniu kredytu samochodowego może zostać wydana już w ciągu dwóch godzin.

Wymagane dokumenty

Getin Bank nie wymaga przy kredycie samochodowym zbyt wielu formalności. Jedynymi wymaganymi dokumentami są:

  • dokument tożsamości,
  • dokument potwierdzający dochody (umowa o zatrudnienie, emerytura lub renta)

Podpisanie umowy o kredyt samochodowy

Aby podpisać umowę o kredyt samochodowy w Getin Banku konieczne jest zgłoszenie się do placówki z odpowiednimi dokumentami.

  •  

Spłata kredytu samochodowego w Getin Banku

Spłata kredytu samochodowego z Getin Banku odbywa się zgodnie z harmonogramem spłat zawartym w umowie kredytowej. Jest przy tym dość elastyczna: można skorzystać z możliwości wcześniejszej spłaty lub jej zawieszenia.

Przedterminowa spłata kredytu samochodowego

Spłacając kredyt samochodowy w Getin Banku mamy możliwość wcześniejszej jego spłaty. Umowa może zostać zakończona w dowolnym momencie, bez dodatkowych kosztów. Otrzymuje się wówczas zwrot prowizji od niewykorzystanego okresu kredytowania. Można również nadpłacać raty, co umożliwi skrócenie całkowitego okresu kredytowania lub obniżenie miesięcznych rat. Także w tym przypadku dostępny będzie zwrot prowizji od niewykorzystanego okresu kredytowania.

Wakacje kredytowe w Getin Banku

Istotna jest również kwestia zawieszenia spłaty kredytu samochodowego w Getin Banku. W tym przypadku można skorzystać z karencji, czyli czasowego zawieszenie spłaty raty kapitałowej na okres 1-3 miesięcy. Spłacane są wówczas jedynie odsetki. Ta opcja jest dostępna, jeśli dokonano spłaty co najmniej 6 następujących po sobie rat kredytu, zgodnie z harmonogramem. Okres karencji nie może przekraczać 3 miesięcy. Podczas karencji okres kredytowania zwiększa się o czas jej trwania.

Wniosek o zawieszenie spłaty kredytu samochodowego w Getin Banku można złożyć drogą mailową, za pośrednictwem formularza na stronie banku, telefonicznie lub osobiście w placówce bankowej.

Najczęściej zadawane pytania o kredyt samochodowy w Getin Banku

Zestaw najczęściej zadawanych pytań przez potencjalnych klientów, starajacych się o kredy samochodowy w Getin Banku.

Na czyje konto trafią pieniądze z kredytu? Moje czy sprzedawcy?
Środki z kredytu samochodowego trafiają na konto kredytobiorcy.
Czy mogę dopisać kogoś do dowodu rejestracyjnego?
Tak, jest tak możliwość. Kredytowany pojazd jest zarejestrowany na kredytobiorcę w przypadku kredytu z zabezpieczeniem w postaci przewłaszczenia z warunkiem zawieszającym. Wiąże się to z samodzielnością w kwestii rejestracji i ubezpieczeń samochodu. W związku z tym istnieje możliwość dopisania do dowodu rejestracyjnego współmałżonka.
Czy kredyt w Getin Banku można przeznaczyć na finansowanie samochodu z zagranicy?
Tak, kredyt samochodowy z Getin Banku może zostać przeznaczony na zakup samochodu z zagranicy.
Czy oferta kredytu samochodowego w Getin Banku to oferta leasingu?
Nie, kredyt samochodowy w Getin Banku nie jest ofertą leasingu. Istnieje jednak możliwość skorzystania z pośrednika kredytowego w postaci Idea Getin Leasing S.A..
Czy wykupienie polisy AC jest obowiązkowe?
Tak, konieczne jest podpisanie umowy AC.
Czy mogę złożyć wniosek bez numeru VIN pojazdu?
Tak, numer VIN nie jest wymagany przy składaniu wniosku. Jest on jednak niezbędny podczas ubezpieczania samochodu.
Czy Getin Bank współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi?
Nie, Getin Bank nie współpracuje z konkretnymi salonami samochodowymi. Proponuje za to skorzystanie z internetowego salonu samochodowego autokatalog.pl.

Opinie na temat kredytu samochodowego w Getin Banku

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5

Podobne produkty