Zastrzegam.pl - zastrzeż kartę nie znając numeru infolinii banku
akredo.plPłatnościKartyZastrzeżenie kartyZastrzegam.pl - zastrzeż kartę nie znając numeru infolinii

Zastrzegam.pl - zastrzeż kartę nie znając numeru infolinii

Zgubienie lub kradzież karty płatniczej to zawsze sytuacja stresowa. Powinniśmy jak najszybciej ją zastrzec, więc czas również działa na naszą niekorzyść. Na szczęście nie musimy już pamiętać czy szukać numeru infolinii naszego banku. Wystarczy zadzwonić pod 828 828 828 do zastrzegam.pl. Tam system rozpoznawania mowy automatycznie połączy nas z naszym bankiem, dzięki czemu zastrzeżemy utraconą kartę i ochronimy nasze pieniądze. Zastrzegam.pl działa całą dobę, 365 dni w roku i nic nas nie kosztuje.

Szymon Waglewski
Szymon Waglewski, 05.12.2022 r

Czym są system zastrzegania kart zastrzegam.pl?

Zastrzegam.pl to system pozwalający na natychmiastowe zastrzeżenie skradzionej lub zgubionej karty, nawet jeżeli nie znamy numeru infolinii naszego banku. Został stworzony przez Związek Banków Polskich, by ułatwić klientom zastrzeganie kart i chronić ich oszczędności. Wystarczy zadzwonić pod numer 828 828 828, a system w trakcie połączenia rozpozna, o który bank chodzi i przekieruje nas na właściwą infolinię. Usługa zastrzegam.pl działa całodowobowo, przez 365 dni w roku. Zastrzegam.pl działa również dla połączeń z zagranicy. Do numeru wystarczy dodać prefiks +48, by zastrzec kartę z dowolnego miejsca na świecie.

Jak działa system zastrzegam.pl?

Zastrzegam.pl działa w oparciu o Portal głosowy czyli IVR (Interactive Voice Response). To zautomatyzowana infolinia, która potrafi rozpoznać i syntetyzować ludzką mowę. Dzięki temu wystarczy podać podczas rozmowy telefonicznej nazwę banku, w którym chcemy zastrzec kartę płatniczą, a system automatycznie połączy nas z odpowiednią infolinią. Nie musimy więc znać jej numeru telefonu - to system zastrzegam.pl wykona za nas połączenie.

Ile kosztuje usluga zastrzegam.pl?

Zastrzeganie karty płatniczej w zastrzegam.pl jest bezpłatne. Usługa nie generuje żadnych dodatkowych kosztów. Zapłacimy tylko za normalne połączenie telefoniczne zgodnie z tabelą opłat naszego operatora.

Jak zastrzec kartę z pomocą zastrzegam.pl?

Zastrzeganie karty z zastrzegam.pl jest bardzo proste. Wystarczy zadzwonić na numer 828 828 828 i podać nazwę banku, w którym chcemy zastrzec kartę. Zastrzegam.pl nie poprosi o żadne inne dane. System przekieruje nas na infolinię odpowiedniego banku. Dopiero na niej, pracownik naszego banku będzie potrzebował danych, by prawidłowo zidentyfikować zarówno nas, jak i naszą kartę. W zależności od banku może nas zapytać o: imię i nazwisko, numer PESEL, serię i numer dowodu osobistego, numer konta (do którego wydana została karta), numer samej karty (o ile go znamy), a nawet nazwisko rodowe matki. Wszystko w celu poprawy bezpieczeństwa i uniemożliwienia oszustwa. Co jeżeli chcemy zastrzec dwie karty, wydane przez różne banki? Będziemy musieli każdą z nich zastrzegać osobno, a więc wykonać dwa osobne połączenia do zastrzegam.pl

Korzyści zastrzegam.pl

System zastrzegam.pl jest niezwykle przydatny. Główną korzyścią z niego płynącą jest zdjęcie z klientów obowiązku posiadania numeru infolinii swojego banku. Zwłaszcza, że każda taka instytucja posiada co najmniej kilka takich numerów, dedykowanych różnym potrzebom i sprawom. Utrata karty płatniczej jest zawsze sytuacją stresową, w której istotnym czynnikiem jest czas. Dlatego zamiast szukać odpowiedniego numeru wystarczy zadzwonić na 828 828 828, a system błyskawicznie przekieruje nas na odpowiednią infolinię.

Bezpieczeństwo zastrzegam.pl

Usługa zastrzegam.pl jest w pełni bezpieczna. Po pierwsze: podczas rozmowy z systemem nie podajemy żadnych danych poza nazwą banku, w którym chcemy zastrzec kartę. Nie narażamy więc bezpieczeństwa naszych informacji. Po drugie: system został stworzony przez Związek Banków Polskich, który jest gwarantem jego bezpieczeństwa obok NBP oraz operatorów Plus oraz Orange.

System zastrzegam.pl - podsumowanie

Zastrzegam.pl to system pozwalający na zastrzeżenie karty płatniczej bez konieczności pamiętania numeru infolinii naszego banku. Działają w oparciu o system rozpoznania mowy zastrzgam.pl automatycznie wykona za nas połączenie z właściwym numerem. Stworzona przez Związek Banków Polskich usługa zastrzegam.pl działa 24 godziny na dobę, 365 dni w roku i jest całkowicie bezpłatna.

Często zadawane pytania

Czy system zastrzegam.pl działa 24/7?
Tak. Zastrzegam.pl działa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Usługa nie jest wyłączana w trakcie weekendów, świąt czy innych dni wolnych od pracy.
Czy rozmowa będzie nagrywana?
Tylko jej część do momentu połączenia użytkownika z bankiem. Rozmowa z pracownikiem właściwego banku nie jest nagrywana.
Czy system zastrzegam.pl działa za granicą?
Tak. Wystarczy do numeru telefonu dodać prefiks +48. Na numer +48 828 828 828 można dzwonić z każdego miejsca na świecie.

Komentarze

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5