Promocje VeloBank

Sprawdź najnowsze, aktualne Promocje VeloBank! Skorzystaj z ofert specjalnych i zdobądź ciekawe nagrody. Śpiesz się - oferty są ograniczone czasowo! Wybierz propozycję, która Cię interesuje i zapoznaj się z jej warunkami.

Poniżej znajdziesz proste instrukcje, bez zbędnych informacji - jak skorzystać z aktualnych promocji organizowanych przez ten bank! Dowiedz się: na czym polega oferta, do kogo jest kierowana oraz co dokładnie trzeba robić - w jakich terminach i w jakiej kolejności - aby otrzymać całą nagrodę.

VeloBank

Lista wszystkich promocji VeloBank

Bonus
Oprocentowanie 8%
Oprocentowanie 8%
18.01.2023 r

Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w VeloBank

Zacznij oszczędzać na rachunku oszczędnościowym Elastyczne Konto Oszczędnościowe i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
12.12.2022 r

Pożyczka bez prowizji w Velobank!

Velobank nie pobiera prowizji od udzielanych pożyczek w ramach promocji na prezenty duże i małe! Zobacz warunki i dowiedz się jak otrzymać 200 000 zł w atrakcyjnej cenie!

Bonus
600 zł
600 zł
28.11.2022 r

Witaj w VeloBanku - promocja VeloKonta

Nowe konto osobiste w Alior Bank jest dostępne w promocji! Załóż Konto Jakże Osobiste i zarób nawet 400 zł! Sprawdź warunki i zobacz jakie to proste!