Promocje Citi Handlowy

Sprawdź najnowsze, aktualne Promocje Citi Handlowy! Skorzystaj z ofert specjalnych i zdobądź ciekawe nagrody. Śpiesz się - oferty są ograniczone czasowo! Wybierz propozycję, która Cię interesuje i zapoznaj się z jej warunkami.

Poniżej znajdziesz proste instrukcje, bez zbędnych informacji - jak skorzystać z aktualnych promocji organizowanych przez ten bank! Dowiedz się: na czym polega oferta, do kogo jest kierowana oraz co dokładnie trzeba robić - w jakich terminach i w jakiej kolejności - aby otrzymać całą nagrodę.

Citi Handlowy

Lista wszystkich promocji Citi Handlowy

Bonus
Oprocentowanie 8,1%
Oprocentowanie 8,1%
Wiosenne oszczędzanie w CitiHandlowy

Zacznij oszczędzać na Koncie Oszczędnościowym i skorzystaj promocyjnego oprocentowania 8,1%! Sprawdź warunki oferty i zacznij oszczędzać już teraz!

Bonus
350 zł
350 zł
CitiKonto - Nowe konto na wiosnę w Citi Banku

Nowe konto na wiosnę to oferta promocyjna Citi Konta! Jest to jedna z najprostszych promocji konta osobistego dostępnych na rynku, z ciekawą nagrodą. Sprawdź co musisz zrobić i ile możesz zyskać.

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Kieruj się na marzenia z Citibankiem

Bank Citi Handlowy udziela promocyjnych kredytów na kwotę nawet 150 000 zł bez prowizji. Prezentujemy szczegóły oferty!

Bonus
900 zł
900 zł
Aż 900 zł w bonusach z kartą kredytową Citi Smiplicty

Rekordowa promocja w Citi Handlowy. Sięgnij po kartę kredytową Citi Simplicty i odbierz aż 900 zł w bonusach! Pula nagród ograniczona.

Bonus
200 zł
200 zł
200 zł premii i inne bonusy z kartą Citibank World

Citi Handlowy powraca z nową promocją na kartę kredytową Citibank World Mastercard. 200 zł + zwolnienie z opłat + zwrot prowizji z przewalutowanie czeka na Ciebie!

Bonus
720 zł
720 zł
720 zł premii z kartą BP Motokarta w Citibank

Czas na kolejną edycję promocji Citi i BP. BP Motokarta to szansa na nawet 720 zł zwrotu za wydatki na paliwo. Sprawdź szczegóły i zacznij oszczędzać na tankowaniu.

Bonus
Motorola Moto E22
Motorola Moto E22
Motorola Moto E22 za założenie karty Citi Simplicity

Zgarnij smartfona od Motoroli za założenie karty kredytowej Citi Simplicity. Wystarczy podpisać umowę i regularnie z niej korzystać przez 3 miesiące. Pula nagród ograniczona.

Bonus
od 200 do 300 zł
od 200 do 300 zł
Nawet 300 zł za polecanie kart kredytowych w Citi

Polecaj karty kredytowe Citi znajomym i zgarnij bonusy. Od 200 do nawet 300 zł za nowego klienta. Wygeneruj swój unikalny kod i zacznij zarabiać już dzisiaj.

Bonus
Konsolidacja bez prowizji
Konsolidacja bez prowizji
Łączysz kredyty w jeden z Citi Handlowym

Wraz z bankiem Citi Handlowym możesz połączyć zobowiązania o wartości do 150 000 zł w zamian za niższą ratę, nie płacąc przy tym prowizji!