PożyczkaPOLO - opinie i kalkulator chwilówki

PożyczkaPOLO
0.0
1200
10 mies

Oferta PożyczkaPOLO

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 500 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek  

PożyczkaPOLO to całkiem nowy serwis, który świadczy usługi pośrednictwa pożyczkowego. PożyczkaPOLO oferuje dostęp do pożyczek od firm, które cieszą się uznaniem na polskim rynku i wypracowały sobie już stosowną renomę. Stanowi to swoiste zabezpieczenie otrzymywanych pożyczek. PożyczkaPOLO pozwala wnioskować o pożyczkę ratalną na kwotę od 500 złotych do nawet 150 000 złotych. Okres spłaty, jaki oferuje PożyczkaPOLO to od 1 do 120 miesięcy, czyli nawet 10 lat na spłatę pożyczki. Całość procesu wnioskowania odbywa się online, a rozpoczyna się od prostego, krótkiego wniosku pożyczkowego. Wszystko to po to, aby możliwie zminimalizować czas oczekiwania na pożyczkę i zmaksymalizować komfort pożyczkobiorców.

Rejestracja w PożyczkaPOLO - jak wypełnić wniosek

 1. Wybierz kwotę i okres pożyczki,
 2. Wypełnij i wyślij wniosek,
 3. Dokonaj weryfikacji tożsamości,
 4. Zaakceptuj warunki umowy.

pierwszym krokiem na drodze do pożyczki uzyskanej za pośrednictwem PożyczkaPOLO to wybór kwoty pożyczki i okresu spłaty. Wybierać możemy od 500 do 150 000 złotych z okresem spłaty od 1 do 120 miesięcy. Po ustaleniu parametrów pożyczki pozostaje kliknąć “Wyślij wniosek” aby przejść do kolejnego kroku.

Kolejnym krokiem jest właśnie wypełnienie wniosku pożyczkowego. Wniosek jest w pełni online. Należy do niego wprowadzić standardowo dane osobowe oraz dane teleadresowe. Do tego konieczne jest wprowadzenie PESELu i serii oraz numeru dowodu. Niezbędny do wypełnienia wniosku jest również aktualny numer telefonu oraz adres email. Są to informacje istotne, ponieważ zapewnią kanały komunikacji między pożyczkodawcą a pożyczkobiorcą. Finalnie należy również podać numer rachunku bankowego, który umożliwi firmie udzielającej pożyczki, dokonać przelewu.

Po wypełnieniu wniosku i zaakceptowaniu warunków serwisu, klient otrzymuje do wglądu kilka ofert dopasowanych do jego oczekiwanych parametrów pożyczki. Na tym etapie musi nastąpić wybór oferty, a co za tym idzie, także wybór pożyczkodawcy, który odpowiedzialny za resztę procesu wnioskowania. Po wyborze oferty pozostaje już tylko dokonać weryfikacji danych. Zostanie to przeprowadzone zgodnie z procedurami danej firmy pożyczkowej. W zależności od metody, klient może być poddany nie tylko weryfikacji tożsamości, ale także zdolności kredytowej. Po zakończonej pozytywnie weryfikacji, pozostaje czekać na decyzję kredytową. Tę klient otrzyma mailem oraz w wiadomości SMS. Wraz z decyzją pozytywną, klient dostanie również do wglądu dokumenty będące umową pożyczki.

Po przejrzeniu otrzymanych dokumentów i zaakceptowaniu warunków pożyczki, klient tym samym podpisuje umowę pożyczki. Pozostaje w tym momencie czekać już tylko na wypłatę środków. Jeśli ma się to odbyć poprzez przelew, klient najpewniej jeszcze tego samego dnia otrzyma wypłatę środków na konto.

Wymagane dokumenty

Jedynym dokumentem, który jest niezbędny, by móc otrzymać pożyczkę w PożyczkaPOLO jest ważny dowód osobisty. Żadnych więcej dokumentów, na żadnym etapie wnioskowania, nikt nie wymaga. Dowód osobisty jest jedynym dokumentem, który w zupełności wystarczy, aby móc złożyć wniosek w PożyczkaPOLO.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Przed rozpoczęciem wniosku o pożyczkę w PożyczkaPOLO warto przygotować sobie kilka informacji. Na pewno warto przyszykować dowód osobisty, gdyż PESEL a także seria i numer dowodu osobistego są niezbędne. Konieczne jest również podanie adresu email oraz aktualnego numeru telefonu. Te będa kanałami komunikacji pożyczkodwcy z klientem. Finalnie, co chyba najważniejsze w przypadku osób, którym zależy na szybkiej wypłacie środków, konieczne będzie podanie numeru rachunku bankowego.

Metody weryfikacji tożsamości w PożyczkaPOLO

Weryfikacją tożsamości zajmie się docelowy pożyczkodawca. PożyczkaPOLO nie dokonuje weryfikacji tożsamości.

Logowanie w PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie tworzy konta użytkownika, nie udostępnia zatem opcji logowania.

Panel Użytkownika PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie tworzy konta użytkownika.

Zmiana danych w panelu PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie tworzy konta użytkownika.

Problemy z logowaniem w PożyczkaPOLO - co robić

PożyczkaPOLO nie tworzy konta użytkownika.

Odzyskiwanie hasła w PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie tworzy konta użytkownika.

Promocje i kody rabatowe w PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie oferuje aktualnie żadnych promocji i kodów rabatowych.

Spłata pożyczki PożyczkaPOLO

Warunki spłaty pożyczki zapisane będą w umowie pożyczki podpisanej z konkretnym pożyczkodawcą. To firma udzielająca pożyczki definiuje w jaki sposób powinna wyglądać spłata zobowiązania.

Wydłużenie terminu spłaty w PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie ustala warunków związanych z wydłużeniem terminu spłaty. Tego typu informacji należy szukać w umowie z pożyczkodawcą.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w PożyczkaPOLO

Konsekwencje braku terminowej spłaty zależne są od firmy, która jest docelowym pożyczkodawcą. To pożyczkodawca decyduje o następstwach braku spłaty.

Windykacja w PożyczkaPOLO

PożyczkaPOLO nie posiada działu windykacji i nie zajmuje się windykacją należności.

PożyczkaPOLO - podsumowanie oferty

Korzystając z usług PożyczkaPOLO możemy wnioskować o pożyczkę ratalną w kwocie od 500 do nawet 150 000 złotych z okresem spłaty, który możemy rozłożyć na 1 do 120 rat. Proces rozpoczyna się od prostego, krótkiego wniosku. Całość ubiegania się o pożyczkę za pośrednictwem PożyczkaPOLO odbywa się online. Jest to nie dość, że wygodne, to również skraca możliwie najbardziej czas uzyskania pożyczki. PożyczkaPOLO współpracuje z najlepszymi pożyczkodawcami na polskim rynku, co nie dość, że podnosi jakość świadczonych usług, to zapewnia bezpieczeństwo. PożyczkaPOLO to komfort i jakość w jednym. Choć firma działa na rynku od niedawna, to szybko zyskuje sobie nowych klientów.

Zalety
 • Pożyczka od 500 do 150 000 złotych,

 • Okres spłaty od 1 do 120 miesięcy,

 • Całość procesu odbywa się online,

 • Firma współpracuje z najlepszymi pożyczkodawcami na rynku,

 • Szybki proces wnioskowania.

 • Wady
 • Możliwość weryfikacji w bazach dłużników,

 • Każdorazowo trzeba wypełnić wniosek od zera.

 • Często zadawane pytania o PożyczkaPOLO

  Jak szybko PożyczkaPOLO wypłaca pieniądze?
  PożyczkaPOLO nie jest docelowym pożyczkodawcą. Szybkość wypłaty środków zależy od firmy pożyczkowej, która przyznaje pożyczkę. Zwykle pieniądze są na koncie tego samego dnia.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  PożyczkaPOLO nie posiada placówek agencyjnych, nie posiada zatem oferty u agenta, a jedynie ofertę internetową.
  Czy PożyczkaPOLO dzwoni do pracodawcy?
  Nie, PożyczkaPOLO nie kontaktuje się z pracodawcą.
  W jakich bazach dłużników sprawdza PożyczkaPOLO
  Weryfikacja w bazach dłużników leży po stronie docelowego pożyczkodawcy, jeśli w ogóle to robi. PożyczkaPOLO nie weryfikuje klientów w bazach dłużników.
  Czy PożyczkaPOLO wpisuje do BIK
  Nie, PożyczkaPOLO nie wpisuje do BIK.
  Czy pożyczki w PożyczkaPOLO są bezpieczne?
  Tak, PożyczkaPOLO współpracuje tylko z zaufanymi i rzetelnymi pożyczkodawcami, co gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych pożyczek.
  Jak usunąć konto w PożyczkaPOLO
  PożyczkaPOLO nie tworzy konta klienta, więc nie ma potrzeby, aby je usuwać.

  Opinie o PożyczkaPOLO

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o PożyczkaPOLO
  Nazwa firmy
  -
  Adres
  -
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty