PożyczkaOK - opinie i kalkulator chwilówki

PożyczkaOK
4.8
1200
13 mies
Pożyczona kwota:

1200

Okres pożyczki:

13 mies

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta PożyczkaOK

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 500 zł do 20000 zł
Okres spłaty Od 1 do 60 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

PożyczkaOK jest pośrednikiem pożyczkowym, co oznacza, że przy pomocy jednego formularza złożymy wiosek u wielu firm pożyczkowych. Nie tylko znacznie oszczędzi nam to czas, ale też zwiększy naszą szansę na pozytywną decyzję kredytową.

W ofercie znajdziemy pożyczkę gotówkową na kwoty od 500 do aż 20 000 zł. Okres spłaty wynosi od 1 do 60 miesięcy, co sprawia, że wysokość raty bez problemu dopasujemy do naszych miesięcznych możliwości. Wszystkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki ratalnej załatwimy online. Zaś umowę, wprost do naszych rąk, przyniesie nam kurier. Wystarczy ją podpisać i zostanie ona bezpłatnie dostarczona do pożyczkodawcy, a nam pozostanie czekać na wpływ środków na konto.

Do tego brak konieczności tworzenia konta w serwisie, żadnych dodatkowych weryfikacyjnych przelewów oraz niższe koszty w przypadku wcześniejszej spłaty pożyczki.

Rejestracja w PożyczkaOK - jak wypełnić wniosek?

Złożenie wniosku pożyczkowego w PożyczkaOK jest bardzo proste. Składa się z dwóch etapów: wypełnienia formularza online i podpisania umowy dostarczonej przez kuriera. Przedstawiamy instrukcję wnioskowania o pożyczkę na raty w PożyczkaOK krok po kroku:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki na raty na stronie głównej PożyczkaOK. Zrobisz to w wygodny i precyzyjny sposób klikając symbole + i - przy odpowiednich wartościach. Od razu otrzymasz też szacunkową wysokość raty. Po dokonanym wyborze kliknij “Wyślij wniosek”.
 2. Zostaniesz przeniesiony do krótkiego formularza, który należy wypełnić. Wystarczą dane z dowodu osobistego oraz Twoje deklaracje dotyczące miejsca pracy i miesięcznego dochodu. Pamiętaj o zaznaczeniu wymaganych zgód. Po wypełnieniu formularza kliknij w przycisk “Wnioskuj”.
 3. Weryfikacja Twojej zdolności kredytowej powinna nastąpić w ciągu kliku minut. O decyzji zostaniesz poinformowany w wiadomości SMS.
 4. W ciągu kilku dni roboczych pod wskazanym przez Ciebie adresem pojawi się kurier z umową. Sprawdzi on zgodność podanych przez Ciebie danych z Twoim dowodem osobistym. Jeżeli będą one zgodne wystarczy podpisać umowę, a kurier zabierze ją do pożyczkodawcy.
 5. Pieniędzy na swoim koncie możesz spodziewać się już następnego dnia roboczego, chociaż czas ten może być uzależniony od sesji przychodzących w Twoim banku.

Harmonogram spłat oraz wzór umowy dostaniesz również na podany we wniosku adres e-mail.

Wymagane dokumenty

Jedynym dokumentem potrzebnym do uzyskania pożyczki w PożyczkaOK jest dowód osobisty. Wszystkie potrzebne informacje, potrzebne do przeprowadzenia weryfikacji zdolności kredytowej przekazujemy we wniosku pożyczkowym na zasadzie deklaracji. Nie będziemy potrzebować żadnych zaświadczeń czy poręczeń.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Pożyczkę w PożyczkaOK może otrzymać każda osoba fizyczna, która:

 • jest w wieku od 25 do 80 lat,
 • posiada dowód osobisty, telefon komórkowy oraz adres e-mail,
 • posiada polskie obywatelstwo i mieszka na terenie kraju,
 • posiada osobisty rachunek bankowy,
 • posiada stałe, udokumentowane źródło dochodu,
 • uzyska pozytywną ocenę zdolności i wiarygodności kredytowej.

Metody weryfikacji tożsamości w PożyczkaOK

Weryfikacja tożsamości w PożyczkaOK odbywa się w momencie dostarczenia umowy. Kurier sprawdza zgodność danych zawartych w umowie z Twoim dowodem osobistym. Dopiero gdy będzie miał pewność, że dane są identyczne, wręczy Ci umowę. To niezwykle bezpieczna i wygodna forma weryfikacji, która zapewnia że nikt poza Tobą nie użyje Twoich danych, aby zaciągnąć zobowiązanie.

Logowanie w PożyczkaOK

Pożyczka OK nie wymaga od swoich klientów zakładania konta w serwisie. Nie udostępnia też im panelu użytkownika. Firma preferuje inne formy komunikacji z klientami.

Panel Użytkownika PożyczkaOK

PożyczkaOK nie korzysta z rozwiązania, jakim jest panel użytkownika.

Zmiana danych w panelu PożyczkaOK

Mimo iż PożyczkaOK nie udostępnia swoim klientom żadnego panelu użytkownika, to w każdej chwili mogą oni otrzymać dostęp do podanych danych i wprowadzać w nich modyfikacje. W tym celu należy skontaktować się w Biurem Obsługi Klienta pod numerem telefonu 611 100 414 lub za pośrednictwem formularza w zakładce “Kontakt” na stronie internetowej serwisu.

Problemy z logowaniem w PożyczkaOK - co robić

Brak panelu użytkownika w PożyczkaOK oznacza też brak potencjalnych problemów z logowaniem.

Odzyskiwanie hasła w PożyczkaOK

PożyczkaOK nie wymaga od swoich klientów zakładania konta lub ustanawiania jakichkolwiek haseł. Firma preferuje inne kanały kontaktu.

Promocje i kody rabatowe w PożyczkaOK

PożyczkaOK nie ma w swojej ofercie obecnie żadnej promocji.    

Spłata pożyczki PożyczkaOK

Raty pożyczki należy spłacać w terminie wynikającym z harmonogramu spłat, na numery rachunków bankowych zawarte w umowie pożyczki. Można tego dokonywać za pomocą przelewu w bankowości internetowej lub dokonując wpłat w placówkach banków, na poczcie lub w agencjach opłat. Warto pamiętać, że wpłaty dokonywane na poczcie lub w agencjach mogą mieć dłuższy czas realizacji. Zalecane jest wykonywanie ich na trzy dni przed terminem spłaty.

Wydłużenie terminu spłaty w PożyczkaOK

PożyczkaOk nie oferuje wydłużenia terminu spłaty zobowiązania. Klient sam ustala przed podpisaniem umowy czas trwania umowy, który jest wiążący.

W przypadku problemów z terminową spłatą pożyczki, PożyczkaOK prosi o niezwłoczny kontakt z Biurem Obsługi Klienta w celu wypracowania optymalnego rozwiązania.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w PożyczkaOK

Brak terminowej spłaty oznaczać może nałożenie na pożyczkobiorcę dodatkowych odsetek za zwłokę. Jeżeli opóźnienia będą się wydłużać firma może wypowiedzieć umowę pożyczki i wejść na drogę postępowania windykacyjnego. Kolejnym, ostatecznym, krokiem jest postępowanie sądowe.

Jeżeli przewidujemy problemy z terminową spłatą pożyczki, niezwłocznie skontaktujmy się z Biurem Obsługi Klienta. PożyczkaOK stawia potrzeby swoich klientów na pierwszym miejscu i dołoży wszelkich starań, by znaleźć optymalne wyjście z zaistniałej sytuacji.

Windykacja w PożyczkaOK

W przypadku dłuższych zaległości w spłacie zobowiązania firma zastrzega sobie prawo do wypowiedzenia umowy i wszczęcia postępowania windykacyjnego. Może też przekazać wierzytelność firmie trzeciej, która będzie dochodziła należności wszelkimi, dostępnymi w świetle prawa, sposobami.

Wymagania PożyczkaOK

Dowód osobisty
Telefon komórkowy

PożyczkaOK - podsumowanie oferty

Kwoty od 500 do 20 000 zł, rozłożone na 1 do aż 60 rat. Tak w skrócie wygląda oferta PożyczkaOK. Ten pośrednik pożyczkowy przedstawi nasz wniosek wielu firmom z branży finansowej, co nie tylko oszczędza nasz czas, ale też zwiększa naszą szansę na pozytywną decyzję kredytową. Jedyny dokument, którego będziemy potrzebować, to dowód osobisty. Dla niektórych problemem może być dolna granica wieku wnioskodawcy - to aż 25 lat. Z drugiej jednak strony, górna granica jest znacznie wyższa niż u konkurencji (80 lat). Przed wydaniem decyzji sprawdzana jest zdolność i historia kredytowa klienta. Umowę doręczy nam kurier, który także dostarczy ją pożyczkodawcy po podpisaniu. Także on zweryfikuje naszą tożsamość.

Zalety
 • Wysoka górna granica wieku pożyczkobiorcy - aż 80 lat,

 • wysoka kwota pożyczki - 20 000 zł,

 • możliwość rozłożenia pożyczki aż na 60 rat,

 • informacja o wysokości raty już na etapie wstępnego wyboru czasu spłaty i kwoty pożyczki,

 • brak wymogu składania dodatkowych dokumentów czy zaświadczeń.

 • Wady
 • Wysoki dolny próg wiekowy wnioskowania o pożyczkę - 25 lat,

 • weryfikacja w bazach dłużników,

 • brak możliwości wydłużenia terminu spłaty.

 • Często zadawane pytania o PożyczkaOK

  Jak szybko PożyczkaOK wypłaca pieniądze?
  Środki powinny pojawić się na koncie klienta nie później niż następnego dnia roboczego od podpisania umowy i przekazania jej kurierowi.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w Internecie?
  PożyczkaOK oferuje pożyczki wyłącznie za pośrednictwem internetu.
  Czy PożyczkaOK dzwoni do pracodawcy?
  Dane pracodawcy są wykorzystywane do ustalenia zdolności kredytowej klienta. PożyczkaOK kontaktuje się z pracodawcą tylko w rzadkich, skrajnych przypadkach.
  W jakich bazach dłużników sprawdza PożyczkaOK?
  PożyczkaOK weryfikuje swoich klientów w bazach dłużników BIG (InfoMonitor, ERIF i KRD) oraz bazie BIK.
  Czy PożyczkaOK wpisuje do BIK?
  Tak, PożyczkaOK przekazuje informacje o stanie zadłużenia klienta do BIK. Odbywa się to za jego zgodą i jest niezbędne do podpisania umowy.
  Czy pożyczki w PożyczkaOK są bezpieczne?
  Money Beat Sp. z o.o. (właściciel serwisu PożyczkaOK) działa na polskim rynku finansowym od wielu lat. Jest to firma z polskim kapitałem, która pomogła zdobyć dodatkowe środku tysiącom klientów. Korzystanie z jej usług jest całkowicie bezpieczne.
  Jak usunąć konto w PożyczkaOK?
  PożyczkaOK nie wymaga od swoich klientów zakładania konta w serwisie, nie ma więc również potrzeby jego usuwania.

  Opinie o PożyczkaOK

  L
  Opinia od:
  Laura

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Bardzo polecam pożyczkę w pożyczka ok!! Mają dobry cennik, niskie raty i bardzo miłą i pomocną obsługę. Po niemiłych doświadczeniach w innych firmach pożyczkowych naprawdę jestem w szoku. Uważam że to najlepsza pożyczka online dostępna na rynku. Do tego zero formalności. Top!!!!2022-12-28 14:05:08
  L
  Opinia od:
  Laura

  Czy opinia była przydatna?

  0
  Bardzo polecam pożyczkę w pożyczka ok!! Mają dobry cennik, niskie raty i bardzo miłą i pomocną obsługę. Po niemiłych doświadczeniach w innych firmach pożyczkowych naprawdę jestem w szoku. Uważam że to najlepsza pożyczka online dostępna na rynku. Do tego zero formalności. Top!!!!2022-12-28 14:05:04
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o PożyczkaOK
  Nazwa firmy
  SMS Kredyt Sp. z o. o.
  Adres
  Św. Mikołaja 8-11,
  50-125 Wrocław
  telefon
  611 100 414
  Adres strony
  pozyczkaok.pl
  Godziny pracy
  poniedziałek-piątek 8:00-18:00
  Adres e-mail
  info@pozyczkaok.pl
  Wniosek

  Podobne produkty