Pożyczka6 - opinie i kalkulator chwilówki

1200
10 mies

Oferta Pożyczka6

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 500 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Od 1 do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Pożyczka6 to nowy na rynku pośrednik pożyczkowy. Firma współpracuje z najlepszymi pożyczkodawcami w kraju, aby zagwarantować najwyższy poziom oferowanych usług. Pożyczka6 pozwala wnioskować o pożyczkę już do 500 złotych do nawet 150 000 złotych. Okres spłaty zobowiązania uzyskanego za pośrednictwem Pożyczka6 to od 1 do 120 miesięcy. Proces wnioskowania odbywa się w całości online, zaczynając już od prostego i krótkiego wniosku pożyczkowego. Pożyczka6 stawia na przejrzyste zasady i najwyższą jakość oferowanych pożyczek, dlatego skorzystanie z oferty Pożyczka6 jest dobrym wyborem dla osób, poszukujących dobrej, taniej i szybkiej pożyczki na raty.

Rejestracja w Pożyczka6 - jak wypełnić wniosek

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty,
 2. Wypełnij i prześlij wniosek,
 3. Wybierz najlepszą ofertę,
 4. Oczekuj na decyzję o pożyczce.

Początkiem drogi do pożyczki uzyskanej za pośrednictwem Pożyczka6 jest wybór kwoty zobowiązania i okresu jego spłaty. Kwota pożyczki dostępnej w Pożyczka6 to od 500 do nawet 150 000 złotych. Okres spłaty to wybór między 1 a 120 miesiącami. Po wybraniu odpowiednich parametrów pozostaje kliknąć “Wyślij wniosek” i można przejść do kolejnego etapu wnioskowania.

We wniosku wprowadzamy standardowe dane, takie jak imię, nazwisko, dane teleadresowe. Jednak niezbędny będzie także dowód osobisty, gdyż wprowadzić do formularza trzeba również numer PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego. Dodatkowo klient zobligowany jest podać numer telefonu, adres email oraz, co niezwykle istotne, numer rachunku bankowego, na który firma pożyczkowa będzie mogła przelać przyznaną pożyczkę. Jeśli wniosek jest wypełniony, możemy przesłać go dalej. Następnie należy wybrać jedną z sugerowanych przez Pożyczka6 ofert i przejść do weryfikacji danych.

Oferty przedstawione przez Pożyczka6 są wybrane spośród najlepszych ofert na rynku i dopasowane możliwie najtrafniej względem naszych oczekiwań. Po wybraniu docelowego pożyczkodawcy należy przejść proces weryfikacji. Wybrana firma, zgodnie ze swoimi praktykami, przeprowadzi klienta przez stosowny sposób weryfikacji danych oraz zdolności kredytowej. Jest to bardzo ważny proces, ponieważ wniosek, z którego dane nie pasują do weryfikowanych danych, zostanie odrzucony. Tak samo stanie się, gdy zdolność kredytowa klienta będzie zbyt niska. Jeśli jednak uda się przejść proces weryfikacji pozytywnie, pozostaje oczekiwać na decyzję od firmy pożyczkowej.

Informacje o decyzji otrzymamy zarówno w wiadomości email jak i SMSem. Wraz z decyzją otrzymamy również niezbędne do zaakceptowania dokumenty - najczęściej jest to umowa pożyczki. Po zatwierdzeniu dokumentu i zaakceptowaniu warunków umowy, docelowy, wybrany wcześniej pożyczkodawca dokona wypłaty środków. Ta następuje w niedługim czasie po zatwierdzeniu warunków umowy.

Wymagane dokumenty

Aby skorzystać z oferty Pożyczka6 należy mieć ważny dowód osobisty. Jest to w sumie jedyny dokument, który niezbędny do uzyskania pożyczki za pośrednictwem Pożyczka6. Żadnych dodatkowych zaświadczeń nie trzeba przedstawiać, a firma nie oczekuje dodatkowych dokumentów na żadnym późniejszym etapie.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Aby wypełnić wniosek w Pożyczka6, potrzebne będą standardowe dane - osobowe i teleadresowe. Jednak warto przygotować sobie również PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego. Niezbędny jest także aktualny numer telefonu, używany adres email oraz jedna z najważniejszych rzeczy, jeśli zależy nam na szybkiej wypłacie pożyczki - numer rachunku bankowego. Te informacje można sobie bez przeszkód przygotować wcześniej, ponieważ konieczne jest podanie powyższych danych.

Metody weryfikacji tożsamości w Pożyczka6

Weryfikacją tożsamości zajmie się docelowy pożyczkodawca. Pożyczka6 nie dokonuje weryfikacji tożsamości.

Logowanie w Pożyczka6

Pożyczka6 nie tworzy konta użytkownika, nie udostępnia zatem opcji logowania.

Panel Użytkownika Pożyczka6

Pożyczka6 nie tworzy konta użytkownika.

Zmiana danych w panelu Pożyczka6

Pożyczka6 nie tworzy konta użytkownika.

Problemy z logowaniem w Pożyczka6 - co robić

Pożyczka6 nie tworzy konta użytkownika.

Odzyskiwanie hasła w Pożyczka6

Pożyczka6 nie tworzy konta użytkownika.

Promocje i kody rabatowe w Pożyczka6

Pożyczka6 nie oferuje aktualnie żadnych promocji i kodów rabatowych.

Spłata pożyczki Pożyczka6

Warunki spłaty pożyczki zapisane będą w umowie pożyczki podpisanej z konkretnym pożyczkodawcą. To firma udzielająca pożyczki definiuje w jaki sposób powinna wyglądać spłata zobowiązania.

Wydłużenie terminu spłaty w Pożyczka6

Pożyczka6 nie ustala warunków związanych z wydłużeniem terminu spłaty. Tego typu informacji należy szukać w umowie z pożyczkodawcą.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w Pożyczka6

Konsekwencje braku terminowej spłaty zależne są od firmy, która jest docelowym pożyczkodawcą. To pożyczkodawca decyduje o następstwach braku spłaty.

Windykacja w Pożyczka6

Pożyczka6 nie posiada działu windykacji i nie zajmuje się windykacją należności.

Pożyczka6 - podsumowanie oferty

Skorzystanie z oferty Pożyczka6 to szansa na uzyskanie od 500 do 150 000 złotych pożyczki ratalnej z szansą rozłożenia jej na 1 do 120 miesięcznych rat. Firma współpracuje tylko z najlepszymi, najbardziej cenionymi przedstawicielami branży pożyczkowej, co dodatkowo podnosi nie tylko jakość świadczonych usług, ale również zapewnia wyższy poziom bezpieczeństwa. Dzięki temu, że cały proces wnioskowania odbywa się online, a wniosek jest niezwykle prosty, całość trwa bardzo krótko. Wniosek jest możliwie uproszczony, a procedury ograniczone do minimum, aby zagwarantować szybkość i wysoką jakość obsługi.

Zalety
 • Pożyczka na kwotę od 500 do 150 000 złotych,

 • Długi okres spłaty od 1 do 120 miesięcy,

 • Potrzebny jest tylko dowód osobisty,

 • Całość procesu odbywa się online,

 • Oferty najlepszych firm pożyczkowych na rynku.

 • Wady
 • Każdorazowo trzeba wypełnić wniosek,

 • Możliwa weryfikacja w bazach dłużników.

 • Często zadawane pytania o Pożyczka6

  Jak szybko Pożyczka6 wypłaca pieniądze?
  Pożyczka6 nie jest docelowym pożyczkodawcą. Szybkość wypłaty środków zależy od firmy pożyczkowej, która przyznaje pożyczkę. Zwykle pieniądze są na koncie tego samego dnia.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  Pożyczka6 nie posiada placówek agencyjnych, nie posiada zatem oferty u agenta, a jedynie ofertę internetową.
  Czy Pożyczka6 dzwoni do pracodawcy?
  Nie, Pożyczka6 nie kontaktuje się z pracodawcą.
  W jakich bazach dłużników sprawdza Pożyczka6
  Weryfikacja w bazach dłużników leży po stronie docelowego pożyczkodawcy, jeśli w ogóle to robi. Pożyczka6 nie weryfikuje klientów w bazach dłużników.
  Czy Pożyczka6 wpisuje do BIK
  Nie, Pożyczka6 nie wpisuje do BIK.
  Czy pożyczki w Pożyczka6 są bezpieczne?
  Tak, Pożyczka6 współpracuje tylko z zaufanymi i rzetelnymi pożyczkodawcami, co gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych pożyczek.
  Jak usunąć konto w Pożyczka6?
  Pożyczka6 nie tworzy konta klienta, więc nie ma potrzeby, aby je usuwać.

  Opinie o Pożyczka6

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Pożyczka6
  Nazwa firmy
  -
  Adres
  -
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty