Ofin - opinie i kalkulator chwilówki

Ofin
3.7
1200
24 mies
Pożyczona kwota:

1200

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta Ofin

Darmowa pożyczka Nie udziela
Kwota pożyczki Od 500 zł do 150 000 zł
Okres spłaty do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Ofin.pl jest jedną z najbardziej cenionych polskich instytucji pozabankowych, które pośredniczą w udzielaniu szybkich pożyczek online. Firma zdobyła uznanie tysięcy klientów, którzy cenią sobie kompleksowe i profesjonalne podejście do wnioskodawcy. Pośrednik umożliwia podjęcie pożyczki na raty na bardzo atrakcyjnych warunkach.

Wnioskując o pożyczkę na raty w Ofin mamy możliwość podjęcia kwoty od 500 do 150 000 zł. Termin spłaty może wynosić do 120 miesięcyi, zależnie od naszych potrzeb i możliwości. Ubieganie się o pożyczkę w serwisie Ofin.pl zyskujemy niemal 100% pewność otrzymania gotówki, gdyż nasz wniosek trafia do kilkunastu firm pożyczkowych.

Rejestracja w Ofin - jak wypełnić wniosek

Ubieganie się o pożyczkę online w Ofin nie wymaga zarejestrowania profilu w serwisie. Dzieje się tak dlatego, że Ofin jedynie wyszukuje i przedstawia pożyczkodawców, którzy udzielą nam pożyczki przez Internet. Po złożeniu wniosku i wybraniu oferty zostaniemy przekierowani na stronę naszego pożyczkodawcy.

Złożenie wniosku o pożyczkę w Ofin wymaga wypełnienia rozbudowanego formularza. Dodatkowo konieczne będzie wyrażenie wielu zgód na przetwarzanie danych, warto się z nimi zapoznać. Szczegółowe informacje jakie podamy pozwolą na dopasowanie oferty do naszych potrzeb i możliwości. Wniosek składa się z 5 części:

 1. Danych podstawowych - dane personalne umożliwiające identyfikację i kontakt.
 2. Dane dodatkowe - szczegółowe dane na temat: stanu cywilne, wykształcenia itp.
 3. Dochód i zatrudnienie - informacje potrzebne do przeprowadzenia analizy zdolności kredytowej.
 4. Finanse - informacje o posiadanych zobowiązaniach i kosztach utrzymania.
 5. Zamieszkanie - dane adresowe umożliwiające wysłanie dokumentów.

Wymagane dokumenty

Jedynym dokumentem potrzebny do złożenia wniosku o pożyczkę w Ofin jest dowód osobisty. Zawiera on informacje na temat tożsamości: imię, nazwisko, numer PESEL oraz numer i serię dokumentu, które trzeba podać we wniosku.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Ofin szczyci się maksymalnym ograniczeniem formalności i wymagań wobec klientów. Pożyczkę przez Internet może uzyskać każda osoba w wieku od 20 do 80 lat, która nie figuruje w Krajowym Rejestrze Długów. Jak zaznacza pośrednik o pożyczkę można się ubiegać tylko na swoje dane. Dotyczy to również numeru telefonu i konta osobistego.

Metody weryfikacji tożsamości w Ofin

Ofin nie sprawdza swoich klientów. Weryfikację tożsamości przeprowadza pożyczkodawca, który zgodzi się udzielić pożyczkę.

Logowanie w Ofin

Ofin jest serwisem, który nie prowadzi rejestracji klientów. Wnioskując o pożyczkę w tej firmie nie zakładamy profilu użytkownika i nie mamy możliwości zalogowania do serwisu. Można to jednak zrobić na stronie pożyczkodawcy, od którego otrzymaliśmy pożyczkę.

Panel Użytkownika Ofin

Praca serwisu Ofin ogranicza się do znalezienia najlepszej oferty pożyczki na raty. Klient nie ma możliwości zalogowania się do swojego profilu, gdyż taki nie istnieje.

Zmiana danych w panelu Ofin

Jeżeli podaliśmy złe dane we wniosku o pożyczkę można cofnąć się o krok w wypełnianiu formularza. W przypadku, gdy popełniliśmy błąd, ale wniosek został już wysłany, wypełnij wniosek ponownie podając prawidłowe dane.

Problemy z logowaniem w Ofin - co robić

Nie zalogujemy się do serwisu Ofin, gdyż nie ma takiej możliwości. Informacje na temat swojego statusu wniosku uzyskasz na maila lub SMS. Po uzyskaniu pożyczki za pośrednictwem Ofin, szczegóły na jej temat poznasz logując się na stronie internetowej podmiotu, który udzielił Ci gotówki.

Odzyskiwanie hasła w Ofin

Jeżeli napotkasz problem z logowaniem do serwisu swojego pożyczkodawcy, możesz zgłosić problem bezpośrednio u niego, kontaktując się z Biurem Obsługi Klienta. Ewentualnie możesz zadzwonić do biura Ofin, pod numer: 585 004 307 i zapytać o pomoc.

Promocje i kody rabatowe w Ofin

Ofin nie posiada oferty promocyjnej, jak również nie ma wpływu na promocję udostępniane przez pożyczkodawców, z którymi współpracuje. Zadaniem serwisu jest znalezienie i przedstawianie najlepszych ofert pożyczek ratalnych. O możliwość skorzystania z promocji warto zapytać pożyczkodawcę, który zgodzi się udzielić nam ratalki przez Internet.

Spłata pożyczki Ofin

Spłata pożyczki online uzyskanej za pośrednictwem serwisu Ofin przebiega na zasadach ustalonych w umowie pożyczkowej, którą podpiszemy. Ta zostanie wysłana na adres e-mail podany we wniosku.

W większości przypadków, spłata pożyczki wymaga terminowego zwrotu otrzymanej kwoty wraz z kosztami naliczonymi przez pożyczkodawcę. Spłaty możemy dokonać zlecając przelew na konto firmy pożyczkowej. Numer rachunku znajdziemy w umowie pożyczki. Należy pamiętać, że często jest on przypisany do konkretnej pożyczki, co należy mieć na uwadze.

Wydłużenie terminu spłaty w Ofin

Serwis internetowy Ofin nie zajmuje się obsługą Twojego zobowiązania. Zadaniem pośrednika jest udzielenie pomocy w znalezieniu i utrzymaniu najlepszej pożyczki online. Jeżeli spodziewasz się problemów ze spłatą, nawiąż kontakt z pożyczkodawcą, który udzielił Ci gotówki i zapytaj o dostępne rozwiązania.

Jeżeli nie pamiętasz lub nie wiesz jaka firma w jakiej firmie uzyskałeś pożyczkę przez Internet, skontaktuj się z Biurem Obsługi Klienta Ofin. Zadzwoń pod numer 585 004 307 lub napisz wiadomość i wyślij ją na adres: kontakt@ofin.pl.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w Ofin

Konsekwencją braku spłaty pożyczki zawsze jest naliczenie odsetek karnych. W przypadku nieterminowej spłaty należności, pożyczkodawca ma prawo do naliczania odsetek za opóźnienie równych dwukrotności odsetek ustawowych za opóźnienie, stanowiących sumę stopy referencyjnej Narodowego Banku Polskiego i 5,5 punktów procentowych.

Windykacja w Ofin

Windykacja niespłacony w terminie należności z pożyczki gotówkowej otrzymanej za pośrednictwem Ofin, przebiega według ustaleń w umowie pożyczki. Pośrednik pożyczkowy nie ma wpływu na przebieg procesu windykacyjnego, jak również nie odpowiada za pożyczkobiorcę, ani nie reprezentuje interesu pożyczkodawcy.

Aby poznać metody windykacyjne pożyczkodawcy przeczytaj umowę pożyczkową lub skontaktuj się bezpośrednio z Działem Windykacji swojego pożyczkodawcy.

Ofin - podsumowanie oferty

Serwis Ofin umożliwia złożenia o wniosku o pożyczkę online na kwotę od 500 do 150 000 zł. Okres spłaty wynosi do 120 miesięcy.

Zalety
 • Dostęp do kilkunastu ofert firm pożyczkowych

 • Minimum formalności przy wnioskowaniu

 • Pożyczka na dowód osobisty

 • Szybka decyzja o przyznaniu pożyczki

 • Możliwość podjęcia pożyczkii całkowicie przez Internet

 • Wady
 • Złożenie wniosku wymaga wyrażenia wielu zgód na przetwarzanie danych osobowych

 • Często zadawane pytania o Ofin

  Jak szybko Ofin wypłaca pieniądze?
  Pożyczki w Ofin są udzielane wyłącznie online.
  W jakich bazach dłużników sprawdza Ofin?
  Weryfikacją stanu zadłużenia i sprawdzeniem historii kredytowej zajmuje się pożyczkodawca, który zgodzi się udzielić nam pożyczki. Ofin nie sprawdza żadnych baz danych.
  Czy Ofin wpisuje do BIK?
  Nie, Ofin nie wpisuje do BIK, jednak może to zrobić pożyczkodawca, który weryfikuje naszą historię kredytową.
  Czy pożyczki w Ofin są bezpieczne?
  Pośrednik pożyczkowy Ofin to działa na rynku finansowym od wielu lat. Firma współpracuje jedynie z najlepszymi pożyczkodawcami i bankami. Jest to podmiot legalnie działający w Polsce i zarejestrowany w KNF.
  Jak usunąć konto w Ofin?
  Serwis Ofin nie umożliwia założenia profilu klienta.

  Opinie o Ofin

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Ofin
  Nazwa firmy
  -
  Adres
  -
  telefon
  585 004 307
  Adres strony
  ofinpozyczka.pl
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty