Nasza Pożyczka - opinie i kalkulator chwilówki

Nasza Pożyczka
0.0
1200
10 mies

Oferta Nasza Pożyczka

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 1000 zł do 30 000 zł
Okres spłaty Od 3 do 36 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek  

Nasza Pożyczka to nowy pośrednik na rynku pożyczek na raty. Firma działa dość krótko, ale posiada ciekawą ofertę, która może konkurować z obecnymi od dłuższego czasu firmami pożyczkowymi. Wnioskować za pośrednictwem Nasz Pożyczka możemy  o kwotę od 1000 złotych do nawet 30 000 złotych, zaś okres kredytowania to od 3 do 36 miesięcznych rat. Wszystko, cały proces, od złożenia wniosku po wypłatę środków, odbywa się online. Nasz Pożyczka współpracuje z wieloma cenionymi pożyczkodawcami i dobiera oferty najlepiej dopasowane do oczekiwań klienta. Prosty wniosek online nie dość, że ułatwia wnioskowanie, to również przyśpiesza cały proces. Nasza Pożyczka nie jest jednak odpowiedzialna za kształt i formę finalnej oferty. 

Rejestracja w Nasza Pożyczka - jak wypełnić wniosek

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty,
 2. Wypełnij i wyślij wniosek,
 3. Wybierz najlepszą ofertę,
 4. Dokończ weryfikację i oczekuj decyzji.

Pierwszym krokiem na drodze do uzyskania pożyczki za pośrednictwem Nasz Pożyczka jest wybór kwoty i okresu spłaty za pośrednictwem interaktywnych suwaków. Wybrać możemy od 1000 do 30 000 złotych, rozkładając to na 3 do 36 rat. Po ustawieniu odpowiednich parametrów pożyczki wystarczy kliknąć “Weź pożyczkę…” i przejść do kolejnego kroku, którym jest wypełnienie i wysłanie wniosku.

Do wypełnienia wniosku przyda się dowód osobisty, ponieważ musmy podać PESEL oraz serię i numer dowodu osobistego. Niezbędne jest również posiadanie aktywnego numeru telefonu, adresu email oraz rachunku bankowego. Wszystkie te dane należy wprowadzić we wniosek, wraz z danymi teleadresowymi. Jest tam również pytanie o źródło dochodów, co również jest jedną z kluczowych informacji. Po wypełnieniu i zatwierdzeniu wniosku musimy chwilę poczekać, aż Nasza Pożyczka podsunie propozycję ofert z różnych firm. Wybór konkretnego pożyczkodawcy będzie przejściem do kolejnego etapu.

Ciąg dalszy wnioskowania zależny jest od tego, na ofertę jakiej firmy zdecyduje się klient. To już konkretny pożyczkodawca będzie prowadził dalszy etap wnioskowania. To od docelowego pożyczkodawcy zależy sposób weryfikacji danych oraz zdolności kredytowej klienta. Również od firmy udzielającej pożyczki zależy, czy wpływ na decyzję wpływ będzie miała historia kredytowa i weryfikacja w danych dłużników. Po dopełnieniu formalności i zakończeniu procesu wnioskowania pozostaje oczekiwać na decyzję pożyczkodawcy.

To firma, która będzie miała udzielić świadczenia wyśle informację o tym, czy pożyczka została przyznana, czy też nie. Informację dostaniemy zarówno w wiadomości SMS jak i mailowo. Po otrzymaniu pozytywnej decyzji pozostaje czekać na przelew z kwotą pożyczki.

Wymagane dokumenty

Aby skorzystać z usług Nasza Pożyczka wystarczy przygotować sobie dowód osobisty. Jest to jedyny dokument niezbędny do uzyskania pożyczki za pośrednictwem Nasza Pożyczka. Dodatkowo niezbędny przy wniosku jest PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Do najważniejszych danych, jakie każdy powinien mieć przygotowane, należy PESEL oraz seria i numer dowodu osobistego. Istotne jest, aby posiadać ważny dowód osobisty. Co więcej konieczne jest podanie również adresu email oraz numeru telefonu komórkowego. Ten dobrze, żeby był aktualny. Finalnie należy przygotować sobie numer swojego konta, ponieważ ten także trzeba wprowadzić we wniosku, aby moc otrzymać wypłatę środków z pożyczki.

Metody weryfikacji tożsamości w Nasza Pożyczka

Weryfikacją tożsamości zajmie się docelowy pożyczkodawca. Nasza Pożyczka nie dokonuje weryfikacji tożsamości.

Logowanie w Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie tworzy konta użytkownika, nie udostępnia zatem opcji logowania.

Panel Użytkownika Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie tworzy konta użytkownika.

Zmiana danych w panelu Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie tworzy konta użytkownika.

Problemy z logowaniem w Nasza Pożyczka - co robić

Nasza Pożyczka nie tworzy konta użytkownika.

Odzyskiwanie hasła w Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie tworzy konta użytkownika.

Promocje i kody rabatowe w Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie oferuje aktualnie żadnych promocji i kodów rabatowych.

Spłata pożyczki Nasza Pożyczka

Warunki spłaty pożyczki zapisane będą w umowie pożyczki podpisanej z konkretnym pożyczkodawcą. To firma udzielająca pożyczki definiuje w jaki sposób powinna wyglądać spłata zobowiązania.

Wydłużenie terminu spłaty w Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie ustala warunków związanych z wydłużeniem terminu spłaty. Tego typu informacji należy szukać w umowie z pożyczkodawcą.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w Nasza Pożyczka

Konsekwencje braku terminowej spłaty zależne są od firmy, która jest docelowym pożyczkodawcą. To pożyczkodawca decyduje o następstwach braku spłaty.

Windykacja w Nasza Pożyczka

Nasza Pożyczka nie posiada działu windykacji i nie zajmuje się windykacją należności.

Wymagania Nasza Pożyczka

Dowód osobisty
Numer pesel

Nasza Pożyczka - podsumowanie oferty

Nasza Pożyczka, która jest pośrednikiem pożyczkowym, oferuje dostęp do pożyczek ratalnych. Oferta Nasza Pożyczka to możliwość znalezienia pożyczki ratalnej na kwotę już od 1000 złotych, w kwocie nawet 30 000 złotych. Możliwy do wyboru okres spłaty to od 3 do 36 miesięcy. Firma oferuje swoje usługi w pełni online, za pośrednictwem prostego wniosku. Wypełnienie go zajmuje tylko kilka minut i jest banalnie proste. Nasza Pożyczka współpracuje z najlepszymi pożyczkodawcami w kraju i oferuje produkty możliwie najlepiej dopasowane do oczekiwań klientów. Pożyczkę za pośrednictwem Nasza Pożyczka można uzyskać w bardzo krótkim czasie, od pewnych i rzetelnych pożyczkodawców.

Zalety
 • Pożyczka od 1000 do 30 000 złotych,

 • Krótki i prosty formularz online,

 • Całość procesu odbywa się online,

 • Współpracuje z najlepszymi pożyczkodawcami,

 • Możliwość wnioskowania o więcej niż jedną pożyczkę za pośrednictwem Nasza Pożyczka.

 • Wady
 • Brak informacji o potencjalnej weryfikacji w bazach dłużników,

 • Brak profilu klienta ułatwiającego wnioskowanie w przyszłości.

 • Często zadawane pytania o Nasza Pożyczka

  Jak szybko Nasza Pożyczka wypłaca pieniądze?
  Nasza Pożyczka nie jest docelowym pożyczkodawcą. Szybkość wypłaty środków zależy od firmy pożyczkowej, która przyznaje pożyczkę. Zwykle pieniądze są na koncie tego samego dnia.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  Nasz Pożyczka nie posiada placówek agencyjnych, nie posiada zatem oferty u agenta, a jedynie ofertę internetową.
  Czy Nasza Pożyczka dzwoni do pracodawcy?
  Nie, Nasza Pożyczka nie kontaktuje się z pracodawcą.
  W jakich bazach dłużników sprawdza Nasza Pożyczka
  Weryfikacja w bazach dłużników leży po stronie docelowego pożyczkodawcy, jeśli w ogóle to robi. Nasza Pożyczka nie weryfikuje klientów w bazach dłużników.
  Czy Nasza Pożyczka wpisuje do BIK?
  Nie, Nasza Pożyczka nie wpisuje do BIK.
  Czy pożyczki w Nasza Pożyczka są bezpieczne?
  Tak, Nasza Pożyczka współpracuje tylko z zaufanymi i rzetelnymi pożyczkodawcami, co gwarantuje bezpieczeństwo oferowanych pożyczek.
  Jak usunąć konto w Nasza Pożyczka?
  Nasza Pożyczka nie tworzy konta klienta, więc nie ma potrzeby, aby je usuwać.

  Opinie o Nasza Pożyczka

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o Nasza Pożyczka
  Nazwa firmy
  -
  Adres
  Aleje Jerozolimskie 123A,
  02-017 Warszawa
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  09:00 - 17:00
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty