MoneyPlanet - opinie i kalkulator chwilówki

MoneyPlanet
4.1
1200
24 mies
Pożyczona kwota:

1200

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta MoneyPlanet

Proces zawierania umowy Przez internet/Telefonicznie
Kwota pożyczki Od 500 zł do 150 000 zł
Okres spłaty Do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Firma MoneyPlanet to pośrednik pożyczkowy, którego misją jest ułatwienie i przyspieszenie uzyskania pożyczek online. Wystarczy wypełnić wniosek, a MoneyPlanet przedstawi najlepszą ofertę pożyczki dopasowaną do możliwości klienta. Pośrednik współpracuje z wieloma różnymi pożyczkodawcami, dzięki czemu szanse na uzyskanie pozytywnej decyzji kredytowej są maksymalne.

Wnioskując o pożyczkę za pośrednictwem MoneyPlanet możemy uzyskać kwotę od 500 do nawet 150 000 zł. Okres spłaty to maksymalnie 120 miesięcy.

Rejestracja w MoneyPlanet - jak wypełnić wniosek?

Uzyskanie pożyczki online w MoneyPlanet jest naprawdę proste. Skorzystanie z usług tego pośrednika pożyczkowego wymaga rejestracji w serwisie internetowym. Pożyczkę na raty z pomocą MoneyPlanet uzyskamy całkowicie zdalnie - wszystkie formalności załatwimy przez Internet lub w trakcie rozmowy telefonicznej.

Cały proces ubiegania się o pożyczkę w MoneyPlanet wygląda następująco:

 1. Wybierz kwotę i okres spłaty pożyczki, za pomocą prostego kalkulatora pożyczkowego.
 2. Wypełnij wniosek o pożyczkę, składający się 5 etapów. Do całego procesu wystarczy Ci dowód osobisty i numer konta bankowego.
 3. Zaznacz wymagane zgody na przetwarzanie danych osobowych i potwierdź złożenie wniosku.
 4. Zapoznaj się z warunkami umowy.
 5. Zweryfikuj się online za pomocą swojego konta bankowego - wszystkie dane są w pełni bezpieczne i zostaną wykorzystane wyłącznie w celu potwierdzenia tożsamości wnioskodawcy.
 6. Jeśli zgadzasz się z warunkami umowy, kliknij przycisk “weź pożyczkę” i poczekaj na kontakt ze strony konsultanta.
 7. Poczekaj na decyzję i ciesz się pieniędzmi na swoim koncie nawet w 15 minut od momentu złożenia wniosku.

Wymagane dokumenty

Do wypełnienia formularza i złożenia wniosku o pożyczkę online w MoneyPlanet potrzebny jest jedynie dowód osobisty. Pośrednik nie wymaga przedstawiania zaświadczeń o dochodach czy potwierdzenia zatrudnienia. Należy wykazać stały dochód, który umożliwi terminową spłatę.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Cały proces wnioskowania o pożyczkę jest bardzo prosty. Wystarczy spełnić podstawowe warunki, aby móc ubiegać się o środki przez Internet:

 • ukończone 20 lat,
 • posiadać polskie obywatelstwo i mieszkać na terenie Polski,
 • mieć własny numer telefonu komórkowego,
 • podać adres e-mail,
 • posiadać rachunek bankowy,
 • wykazać stały dochód,
 • mieć pełną zdolność do czynności prawnych.

Pośrednik ograniczył liczbę formalności związanych z uzyskaniem gotówki do minimum. Należy jednak wiedzieć, że ten brak formalności jest powiązany z zaakceptowaniem wielu zgód na przetwarzanie danych, z których treścią warto się zapoznać.

Metody weryfikacji tożsamości w MoneyPlanet

MoneyPlanet weryfikuje swoich klientów za pośrednictwem konta osobistego w banku. Polega to na sprawdzeniu zgodności danych personalnych podanych we wniosku, z informacjami podanymi w banku. Weryfikacja poprawności danych i tożsamości klienta jest całkowicie darmowa i bezpieczna.

Logowanie w MoneyPlanet

Klient, który wypełni formularz i złoży wniosek o pożyczkę za pośrednictwem serwisu MoneyPlanet zyskuje status Użytkownika. Zgodnie z regulaminem serwisu, użytkownik, który wyrazi zgodę otrzyma indywidualny Login i hasło, umożliwiające zarządzanie profilem klienta. Dane te zostaną wysłane na adres e-mail podany w formularzu.

Proces przekazania danych do logowania ma zapewnić maksymalne bezpieczeństwo użytkownikowi serwisu. Korzystanie z panelu klienta daje wgląd w aktualny status naszego wniosku, pozwala sprawdzić termin płatności pożyczki oraz kwotę do zapłaty.

Panel Użytkownika MoneyPlanet

Panel klienta umożliwia kontrolę statusu wniosków, zarządzanie pożyczkami (poznanie terminów, wysokość opłat) oraz ułatwia nawiązanie kontaktu z biurem obsługi klienta. Znajdziemy tu wszystkie najważniejsze informacje związane z naszymi pożyczkami. Korzystanie z serwisu MoneyPlanet wymaga zaakceptowania i przestrzegania regulaminu.

Zmiana danych w panelu MoneyPlanet

Zmiana danych osobowych jest bardzo prosta. Wystarczy zalogować się do panelu użytkownika serwisu MoneyPlanet, wybrać odpowiednią zakładkę dotyczącą danych tożsamości i podać aktualne informacje. Jeżeli mamy problem z wprowadzeniem tych zmian, należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta, za pomocą formularza kontaktowego. Pracownik MoneyPlanet oddzwoni w krótkim terminie lub poinstruuje nas przez wiadomość e-mail.

Problemy z logowaniem w MoneyPlanet - co robić?

Jeżeli wystąpi problem z logowaniem do serwisu MoneyPlanet należy skontaktować się z Biurem Obsługi Klienta. Konsultant pomoże nam w odzyskaniu dostępu do profilu klienta. W tym celu potrzebne będą telefon komórkowy oraz adres e-mail, które podaliśmy w formularzu rejestracyjnym.

Odzyskiwanie hasła w MoneyPlanet

Jeżeli zapomnieliśmy swoje hasło do panelu użytkownika MoneyPlanet, warto sprawdzić swoją skrzynkę mailową i znaleźć wiadomość, w której otrzymaliśmy login i hasło do konta. W przypadku, gdy zmieniliśmy hasło dostępu, należy skorzystać z funkcji “Zapomniałem hasła”. Dzięki temu hasło zostanie wygenerowane na nowo i wysłane na adres e-mail. W przypadku problemów z uzyskaniem hasła skontaktujmy się z Biurem Obsługi Klienta.

Promocje i kody rabatowe w MoneyPlanet

MoneyPlanet jest pośrednikiem pożyczkowym, nie ma więc wpływu na promocje dostępne u pożyczkodawców.

Dostęp do innych promocji i możliwość skorzystania z obniżek kosztów przedstawi nam konsultant w trakcie rozmowy telefonicznej. Można również samemu zapytać o możliwość zmniejszenia kosztów.

Spłata pożyczki MoneyPlanet

Pożyczkę online uzyskaną w MoneyPlanet spłacamy realizując przelewy gotówkowe na rachunkek bankowy podany w umowie. Tam znajdziemy również kwotę jaką należy zwrócić oraz termin w jakim należy to zrobić. Te informacje znajdziemy również po zalogowaniu na profil klienta oraz w harmonogramie spłaty pożyczki. Harmonogram zostanie wysłany wraz z umową pożyczki na adres korespondencyjny i mailowy podane w formularzu.

Aby uniknąć dodatkowych kosztów za udzielenie pożyczki należy przestrzegać warunków przedstawionych w umowie. Najważniejszym jest terminowa spłata zadłużenia.

Wydłużenie terminu spłaty w MoneyPlanet

W przypadku, gdy spodziewamy się problemów z terminową spłatą długu należy zareagować odpowiednio wcześniej. MoneyPlanet zachęca do kontaktu z Biurem Obsługi Klienta, w celu ustalenia możliwości pomocy m.in.: zmiana daty ostatecznej spłaty czy refinansowanie zobowiązania.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w MoneyPlanet

Brak spłaty w terminie wiąże się z naliczeniem odsetek karnych za opóźnienia w spłacie. Jako, że MoneyPlanet jedynie pośredniczy w uzyskaniu pożyczki online, nie ma wpływu na wysokość tych opłat, o tym decyduje pożyczkodawca. Aby poznać dokładne koszta, należy zapoznać się z treścią proponowanej umowy pożyczkowej, przed jej podpisaniem.

Windykacja w MoneyPlanet

Podobnie jak w przypadku naliczania odsetek karnych za opóźnienie w spłacie pożyczki, MoneyPlanet nie ma wpływu na to jak będzie przebiegał proces windykacji należności. Informacje na ten temat znajdziemy w umowie pożyczkowej, dlatego też ponownie zalecamy jej dokładne przeczytanie.

MoneyPlanet - podsumowanie oferty

Pośrednik pożyczkowy MoneyPlanet daje możliwość do szybkiego i wygodnego wnioskowania o pożyczkę ratalną bez wychodzenia z domu. Złożenie wniosku w tej firmie maksymalnie zwiększa szansę na otrzymanie potrzebnej gotówki. Pośrednik współpracuje z wieloma różnymi firmami pożyczkowymi oraz bankami. Możemy więc liczyć na szybką decyzję i przelew środków.

Usługi MoneyPlanet są bezpłatne i w pełni bezpieczne. Wystarczy zarejestrować się w serwisie, złożyć prosty wniosek i zaakceptować wymagane zgody. Warto zapoznać się z ich treścią i zaakceptować jedynie te, na które rzeczywiście się zgadzamy.

Zalety
 • szybki i prosty proces wnioskowania,

 • błyskawiczna wypłata środków,

 • wysoka szansa na otrzymanie pozytywnej decyzji kredytowej,

 • możliwość otrzymania pożyczki nawet ze słabym BIK,

 • pożyczka bez zaświadczeń,

 • możliwość zmiany oraz wydłużenia terminu spłaty.

 • Wady
 • konieczność wyrażenia wielu zgód na przetwarzanie danych,

 • osoby figurujące w bazach dłużników nie otrzymają pożyczki.

 • Często zadawane pytania o MoneyPlanet

  Jak szybko MoneyPlanet wypłaca pieniądze?
  Pożyczkę online w MoneyPlanet uzyskamy nawet w 15 minut, jednak czas ten może ulec wydłużeniu z różnych przyczyn. Pośrednik pożyczkowy wybierze najlepszą ofertę dopasowaną do indywidualnej sytuacji klienta. Czas oczekiwania na przelew gotówki może wrosnąć zależnie od tego, jak długo potrwa znalezienie pożyczkodawcy i weryfikacja zdolności kredytowej.
  Czy MoneyPlanet udziela pożyczek za darmo?
  Nie, Money Planet nie ma w swojej ofercie darmowej pożyczki.
  Czy MoneyPlanet dzwoni do pracodawcy?
  Firma MoneyPlanet może skontaktować się z pracodawcą, ale nie musi. Pośrednik pożyczkowy nie wymaga zaświadczeń, a dane podane przez klienta sprawdza tylko w określonych przypadkach.
  W jakich bazach dłużników sprawdza MoneyPlanet?
  Złożenie wniosku o pożyczkę online w MoneyPlanet wymaga wyrażenia zgodny na sprawdzenie w wielu różnych bazach dłużników. Są to m.in. BIK, BIG InfoMonitor, ERIF i KRD. Weryfikacja w tych rejestrach nie oznacza jednak, że nie otrzymamy pożyczki. Każdy wniosek jest poddawany wnikliwej analizie i każdy klient ma szansę na uzyskanie potrzebnej gotówki.
  Czy MoneyPlanet wpisuje do BIK?
  Tak, złożenie wniosku pożyczkowego w MoneyPlanet wiąże się z pojawieniem się wielu wpisów w BIK. Wynika to z faktu, że ten pośrednik współpracuje z wieloma podmiotami, które poddadzą klienta ocenie zdolności kredytowej.
  Czy pożyczki w MoneyPlanet są bezpieczne?
  Współpraca z MoneyPlanet, należąca do spółki SilkLead jest w pełni bezpieczna. Spółka jest zarejestrowana w KRS i została wpisana na listę legalnych podmiotów KNF. Dowodem jakości tego pośrednika jest wieloletnia współpraca z wieloma pożyczkodawcami sektora bankowego i pozabankowego.
  Jak usunąć konto w MoneyPlanet?
  Usunięcie profilu użytkownika w serwisie MoneyPlanet wymaga skontaktowania się z Biurem Obsługi Klienta. Nie powinno to stanowić, żadnego problemu. Również w przypadku chęci odwołania zgód na przetwarzanie danych osobowych.

  Opinie o MoneyPlanet

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o MoneyPlanet
  Nazwa firmy
  -
  Adres
  -
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty