CitoKredyt - opinie i kalkulator chwilówki

CitoKredyt
4.2
1200
24 mies
Pożyczona kwota:

1200

Okres pożyczki:

-

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

-

Całkowita kwota do spłaty:

-

Oferta CitoKredyt

Proces zawierania umowy Online
Kwota pożyczki Od 500 do 150 000 złotych
Okres spłaty Od 1 do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

CitoKredyt działa na polskim rynku finansowym od 2018 roku. Świadczą oni usługi pośrednictwa kredytowego i pożyczkowego. Składając wniosek poprzez CitoKredyt, zyskujemy dostęp do szerokiego wachlarza ofert firm pożyczkowych i kredytów bankowych, dopasowanych do naszych oczekiwań. To my decydujemy, którą ofertę wybierzemy. Za pośrednictwem CitoKredyt można wnioskować o zobowiązanie w kwocie od 500 złotych do nawet 150 000 złotych, z okresem kredytowania od 1 do 120 miesięcznych rat. Aby skorzystać z usług CitoKredyt, konieczne jest posiadanie polskiego obywatelstwa. Do tego przydatny będzie także ważny dowód osobisty, numer telefonu oraz adres email.

Rejestracja w CitoKredyt - jak wypełnić wniosek

 1. Wybierz kwotę zobowiązania i “Wyślij wniosek”,
 2. Uzupełnij formularz niezbędnymi informacjami,
 3. Wybierz interesującą Cię ofertę i dokonaj weryfikacji,
 4. Poczekaj na decyzję i wypłatę środków.

Wybieramy kwotę zobowiązania, jaka nas interesuje, oraz stosowną ilość rat. Po wybraniu odpowiednich parametrów, klikamy przycisk “Prześlij Wniosek”. Przeniesie nas to do strony z formularzem wniosku do uzupełnienia.

Wypełniamy wszystkie wymagane pola stosownymi informacjami. Przydatny będzie na tym etapie dowód osobisty. Warto przygotować również numer rachunku bankowego. Do tego, konieczne będzie podanie aktywnego numeru telefonu oraz adresu email. Po przesłaniu wypełnionego wniosku otrzymamy oferty, które spełniają nasze kryteria wyboru.

Wybieramy ofertę, która najbardziej odpowiada naszym oczekiwaniom. Kolejnym krokiem jest przejście przez weryfikację danych osobowych oraz zdolności kredytowej. W zależności od tego, z usług jakiego pożyczkodawcy lub kredytodawcy chcemy skorzystać, musimy przejść przez stosowne procedury. Te zależą od sposobu weryfikacji praktykowanego w danej instytucji. Po pozytywnym przejściu weryfikacji, pozostaje nam poczekać na decyzję o przyznaniu środków.

Po otrzymaniu decyzji pozytywnej, musimy już tylko czekać na przelew środków. To, kiedy pieniądze wpłyną na nasze konto, zależne jest od instytucji, która wypłaci środki. Może to zająć od kilkunastu minut, do nawet dnia. Przelew przychodzący może być uzależniony od godzin sesji przelewów w naszym banku.

Wymagane dokumenty

Jedynym dokumentem niezbędnym do wypełnienia wniosku jest ważny dowód osobisty. Konieczność dostarczenia dalszych dokumentów, uzależniona będzie od praktyk instytucji, która będzie nam udzielać pożyczki lub kredytu.

Przydatne dane przed przystąpieniem do formularza

Przed przystąpieniem do wypełniania wniosku na CitoKredyt, warto przygotować sobie dowód osobisty. Potrzebny nam będzie również numer naszego prywatnego rachunku bankowego, na który przelewane będą środki. Niezbędne jest również podanie aktualnego numeru telefonu, oraz adresu email.

Metody weryfikacji tożsamości w CitoKredyt

CitoKredyt nie jest odpowiedzialny za proces weryfikacji. Ten zależny będzie od tego, z oferty jakiej instytucji postanowimy skorzystać. Metod weryfikacji jest cała masa, a każda firma oferuje przynajmniej jedną lub dwie. W zależności od wyboru instytucji, będziemy musieli przejść przez stosowne procedury.

Logowanie w CitoKredyt

Skorzystanie z usługi pośrednika jakim jest CitoKredyt, nie wiąże się z utworzeniem żadnego profilu klienta w serwisie. To może być konieczne dopiero po wybraniu instytucji, w której chcemy uzyskać zobowiązanie. To od polityki danej firmy zależeć będzie, czy musimy założyć profil klienta na ich stronie, czy nie.

Panel Użytkownika CitoKredyt

CitoKredyt nie tworzy profilu klienta dla osób, korzystających z jego usług.

Zmiana danych w panelu CitoKredyt

CitoKredyt nie tworzy konta klienta. Dane każdorazowo wprowadzić trzeba do wniosku, ilekroć poszukiwać będziemy kolejnej pożyczki lub kredytu.

Problemy z logowaniem w CitoKredyt - co robić?

CitoKredyt nie tworzy profilu klienta dla osób, korzystających z jego usług.

Odzyskiwanie hasła w CitoKredyt

CitoKredyt nie tworzy profilu klienta dla osób, korzystających z jego usług.

Promocje i kody rabatowe w CitoKredyt

CitoKredyt nie oferuje aktualnie żadnych promocji, ani kodów rabatowych.

Spłata pożyczki CitoKredyt

CitoKredyt nie jest pożyczkodawcą sensu stricto. To nie w tym serwisie dokonywać będziemy spłaty naszego zobowiązania. Warunki spłaty przedstawi nam dopiero docelowy pożyczkodawca lub kredytodawca.

Wydłużenie terminu spłaty w CitoKredyt

Ewentualna możliwość oraz sposób wydłużenia terminu spłaty nie zależy od CitoKredyt. W celu pozyskania stosownych informacji, konieczne będzie skontaktowanie się z instytucją, która udziela finansowania.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w CitoKredyt

Bez względu na wybór instytucji udzielającej zobowiązania finansowego, konsekwencje braku spłaty będą zbliżone. W pierwszej kolejności będą to odsetki karne za zwłokę, których wysokość regulowana jest tekstem ustawy o kredycie konsumenckim. W przypadku dalszego braku spłaty, firma może przekazać odzyskanie długu firmie windykacyjnej. Jeśli jednak i ta zawiedzie, sprawa może trafić do sądu, a finalnie dług może podlegać egzekucji komorniczej.

Windykacja w CitoKredyt

CitoKredyt nie jest firmą udzielającą pożyczek, nie posiada zatem swojego działu windykacji, ani nie korzysta z usług zewnętrznych firm windykacyjnych.

CitoKredyt - podsumowanie oferty

CitoKredyt to jedynie pośrednik finansowy, dający dostęp do szerokiego wyboru ofert banków i instytucji pozabankowych. Za pośrednictwem CitoKredyt możemy poszukiwać ofert opiewających na kwoty od 500 złotych do nawet 150 000 złotych, oraz od 1 do 120 miesięcy okresu kredytowania. CitoKredyt przedstawia oferty zarówno banków, jak i instytucji pożyczkowych. Z oferty skorzystać mogą osoby które ukończyły 21 lat, posiadają polskie obywatelstwo oraz ważny dowód osobisty. CitoKredyt sam nie świadczy usług pożyczkowych, a służy jedynie do wyszukiwania ofert, najlepiej skrojonych do naszych oczekiwań.

Zalety
 • Duża ilość podmiotów współpracujących,

 • Możliwość wyszukania bardzo różnych ofert,

 • Dostęp zarówno do ofert banków jak i firm pożyczkowych,

 • Jeden wniosek, wiele ofert.

 • Wady
 • Weryfikacja zależna od instytucji udzielającej pożyczki,

 • Brak sprecyzowanych wymagań względem klienta.

 • Często zadawane pytania o CitoKredyt

  Jak szybko CitoKredyt wypłaca pieniądze?
  CitoKredyt jest jedynie pośrednikiem. Szybkość wypłaty środków zależy od firmy, która bezpośrednio udzielać będzie finansowania.
  Czy oferta u agenta jest taka sama jak w internecie?
  CitoKredyt nie posiada placówek agencyjnych.
  Czy CitoKredyt dzwoni do pracodawcy?
  Nie, CitoKredyt nie dokonuje dodatkowej weryfikacji u pracodawcy.
  W jakich bazach dłużników sprawdza CitoKredyt?
  CitoKRedyt nie dokonuje weryfikacji historii kredytowej. Tym zajmuje się firma, która udzielać będzie bezpośrednio kredytu i od danej firmy zależne jest, w jakich bazachs sprawdzany będzie klient.
  Czy CitoKredyt wpisuje do BIK
  Nie, CitoKredyt nie podaje danych klientów do BIK.
  Czy pożyczki w CitoKredyt są bezpieczne?
  Za bezpieczeństwo pożyczek i kredytów odpowiadają firmy, które będą bezpośrednim pożyczkodawcą, lub kredytodawcą.
  Jak usunąć konto w CitoKredyt?
  Nie ma potrzeby usuwania konta w CitoKredyt, ponieważ CitoKredyt nie tworzy profilu klienta.

  Opinie o CitoKredyt

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Informacje o CitoKredyt
  Nazwa firmy
  -
  Adres
  -
  telefon
  -
  Adres strony
  -
  Godziny pracy
  -
  Adres e-mail
  -
  Wniosek

  Podobne produkty