Kredyt gotówkowy w Volkswagen Bank - kalkulator i opinie

15000
6 mies
Pożyczona kwota:

-

Okres pożyczki:

mies.

Oprocentowanie:

0%

Odsetki od pożyczki:

-

RRSO:

26.6%

Całkowita kwota do spłaty:

NaN -

Kredyt gotówkowy w Volkswagen Bank
0.0

Oferta kredytu gotówkowego w Volkswagen Bank

Proces zawierania umowy Online/ Przez telefon / w oddziale
Kwota kredytu Od 500 zł do 200 000 zł
Okres spłaty Od 3 do 120 miesięcy
Wniosek Wypełnij wniosek

Volkswagen oferuje kredyty nie tylko samochodowe, ale również gotówkowe. Wnioskując o dofinansowanie w tym banku, możemy otrzymać od trzech do stu tysięcy złotych. Okres kredytowania dla zobowiązań w ofercie to od trzech do osiemdziesięciu czterech miesięcy. Oprocentowanie zależy od kwoty kredytu: wyniesie 13,89% przy pożyczkach do 50 000 zł, oraz 12,99% dla większych zobowiązań. Im więc więcej pożyczamy, tym tańsze będzie nasze zobowiązanie. Prowizja w ofercie wynosi zawsze 1%.

Wnioskowanie o kredyt gotówkowy w Volkswagen Bank

Wniosek o zobowiązanie kredytowe w Volkswagen można złożyć wyłącznie drogą internetową. Nie trzeba w tym celu posiadać konta w banku. Wystarczy wejść na stronę oferty. Znajdziesz na niej symulator kosztów zobowiązania oraz wniosek pożyczkowy. Gdy go wypełnisz, bank przeanalizuje twoją zdolność kredytową i udzieli ci dofinansowania lub zaproponuje odpowiedniejsze warunki.

 1. Wejdź na stronę oferty i wybierz opcję “złóż wniosek.”
 2. Określ interesującą cię kwotę oraz czas spłaty zobowiązania.
 3. Przeanalizuj warunki zaproponowane w symulacji.
 4. Jeżeli warunki odpowiadają twoim potrzebom, przejdź dalej.
 5. Wypełnij wniosek podążając kolejnymi etapami. Podaj dane kontaktowe, określ dochody i koszta, przejdź weryfikację kredytową, wypełnij odpowiednie zgody i załącz niezbędne dokumenty.
 6. Po złożeniu wniosku otrzymasz szybką odpowiedź. Bank zgodzi się na udzielenie dofinansowania lub zaproponuje niższą kwotę, lepiej dostosowaną do twojej zdolności kredytowej.

Wymagane dokumenty

Aby otrzymać kredyt w Volkswagen będziesz musiał mieć pod ręką dowód osobisty. Bank wymaga jego kserokopii, choć jeśli nie jest dostępny, można posłużyć się również paszportem. Ponadto potrzebne będzie potwierdzenie danych współmałżonka, jeżeli jesteśmy w związku.

Zależnie od źródeł dochodu bank może wymagać dodatkowych dokumentów. W przypadku umów o pracę często wytłumaczy zaświadczenie o zatrudnieniu i otrzymywanych dochodach, choć może być konieczna kopia umowy o pracę lub wyciąg z ostatnich 3 miesięcy. Bank udziela dofinansowań również osobom pracującym za granicą lub utrzymującym się z emerytury.

Jak przygotować się do wniosku o kredyt?

Aby starać się o pożyczkę w banku Volkswagen wystarczy być osobą pełnoletnią oraz wypełnić wniosek. Musimy oczywiście posiadać w tym celu odpowiednie dokumenty. Koszt pożyczki można sprawdzić jeszcze przed wnioskowaniem w symulacji banku, z czego warto skorzystać. Jeżeli oferta odpowiada naszym potrzebom, możemy przygotować niezbędne kserokopie, a następnie wypełnić wniosek.

Rozmowa z konsultantem Volkswagen Bank

Volkswagen nie wymaga odbycia rozmowy telefonicznej celem podjęcia zobowiązania. Jeżeli masz jednak jakieś pytania, możesz skorzystać z infolinii banku. Jest ona czynna od godziny ósmej do osiemnastej w tygodniu oraz od dziewiątej do piętnastej w soboty. Pracownicy banku nie będą w stanie udzielić wsparcia w niedziele.

Weryfikacja historii kredytowej w Volkswagen Bank

W ramach wniosku kontaktowego będziesz musiał podać swoje dane osobiste oraz informacje o dochodach i wydatkach. Volkswagen bank sprawdzi również twoją historię kredytową w bazach dłużników, takich jak BIK. Informacje te posłużą ocenie twojej zdolności kredytowej oraz podjęciu decyzji, czy bank jest gotów udzielić ci wnioskowanej kwoty.

Podpisanie umowy kredytowej w Volkswagen Bank

Kredyt gotówkowy w Volkswagen banku przyznawany jest na podstawie weryfikacji tożsamości w procesie składania wniosku. Dzięki temu umowę zawrzesz w pełni przez internet, bez konieczności oczekiwania wizyty kuriera. Wystarczy zaakceptować warunki oferty proponowanej przez bank po analizie twojego wniosku.

Spłata kredytu gotówkowego w Volkswagen Bank

Kredyt gotówkowy w Volkswagen bank udostępniany jest na okres do 84 miesięcy. Spłata przebiega z miesięczną ratą. Na ich wysokość składa się pożyczona kwota, odsetki oraz jednoprocentowa prowizja. Harmonogram spłaty znajdziesz w umowie kredytowej.

Wydłużenie terminu spłaty w Volkswagen Bank

Wydłużenie terminu spłaty zobowiązania wymaga porozumienia z bankiem. Gdy zaczniesz podejrzewać, że napotkasz trudności ze spłatą przyszłych rat, jak najprędzej zadzwoń do działu obsługi. Zaprezentuj swoją sytuację i poproś o rozwiązanie. Wydłużenie okresu kredytowania jest często stosowane przez banki, choć może zostać ci zaoferowane inne rozwiązanie, np. wakacje kredytowe.

Konsekwencje braku terminowej spłaty w Volkswagen Bank

Przy opóźnieniu w spłacie zobowiązania bank może naliczyć odsetki karne, stanowiące jego odszkodowanie. Dłużnik będzie otrzymywał również zawiadomienia o opóźnieniu w spłacie. Za każde ponaglenie od banku Volkswagen zapłacisz 3,40 zł.

Jeżeli okres braku spłaty będzie się wydłużał, może dojść do windykacji długu. Jest to ogólne pojęcie określające starania się banku lub wynajętej firmy, mające na celu przekonanie dłużnika do spłaty. Często w ramach windykacji bank może zaoferować zmianę warunków umowy, która choć niekorzystna zmniejszy wysokość miesięcznych rat. Jeżeli nie będzie nadziei na porozumienie, bank wystąpi do sądu z prośbą o rozpoczęcie egzekucji komorniczej.

Kredyt gotówkowy Volkswagen Bank - podsumowanie oferty

Kredyt gotówkowy w ofercie Volkswagen to jeden z niewielu sposobów na otrzymanie dofinansowania od banku całkowicie przez internet. Usługa ta udostępnia nam pokaźne kwoty, nawet do 100 000 zł wraz z długim okresem kredytowania do 84 miesięcy. Symboliczna prowizja oraz niewysokie oprocentowanie sprawiają, że oferta jest bardzo atrakcyjna. Warto jednak mieć na uwadze, że nie znajdziemy tu oferty ze stałą ratą, jej koszty mogą więc zmienić się z biegiem czasu.

Zalety
 • Łatwy proces ubiegania się o kredyt gotówkowy.

 • Możliwość podjęcia od 3 000 do 100 000 zł.

 • Długi czas spłaty, nawet do 84 miesięcy.

 • Prowizja zaledwie 1%.

 • Wygodna metoda załączania dokumentów do wniosku kredytowego.

 • Wady
 • Wysoka kwota minimalna.

 • Wyłącznie ze zmienną ratą.

 • Brak oferty ubezpieczeniowej.

 • Często zadawane pytania o kredyt gotówkowy w Volkswagen Bank

  Jak szybko Volkswagen Bank wypłaca pieniądze z kredytu gotówkowego?
  Pieniądze zwykle wypłacane są w dniu zawarcia umowy. To kiedy będą dostępne na twoim koncie, zależy od czasu księgowania przelewów w bankach.
  Czy oferta w placówce jest taka sama jak w Internecie?
  Tak. Kredyt Volkswagen jest ofertą internetową, która nie różni się od usług udzielanych w placówkach banku.
  Czy Volkswagen Bank dzwoni do pracodawcy?
  Nie, bank nie wymaga kontaktu z pracodawcą czy zakładem pracy. Wystarczy zaświadczenie składane przez nas w ramach dokumentacji.
  Czy biorąc kredyt gotówkowy w Volkswagen, będę wpisany do bazy BIK?
  Tak, zobowiązanie zostanie zarejestrowane w bazach dłużników, również w bazach BIK. Po jego spłacie, będzie ona poświadczeniem twojej odpowiedzialności jako kredytobiorcy.
  Czy możliwe są wakacje kredytowe w Volkswagen Bank?
  Tak, Volkswagen umożliwia zawieszenie spłaty w ramach wakacji kredytowych.
  Jakie formy zatrudnienia akceptuje Volkswagen Bank?
  Dochód wnioskodawcy może pochodzić z umowy o pracę bezokresową, okresową, umowy zlecenie, jak i umowy o dzieło. Bank udziela dofinansowania osobom pracującym za granicą oraz utrzymującym się z emerytury lub renty.
  Czy kredyt w Volkswagen Bank można zaciągnąć online?
  Tak. Kredyt gotówkowy Plus w banku Volkswagen jest udzielany w pełni przez internet.
  Czy możliwy jest kredyt na selfie w Volkswagen Bank?
  Nie, w Volkswagen nie otrzymasz dofinansowania na selfie.
  Jak długo się czeka na kredyt w Volkswagen Bank
  Wstępną decyzję kredytową powinieneś otrzymać tego samego dnia. Otrzymanie kredytu w banku to w większości przypadków okres zaledwie kilku godzin.

  Opinie o Kredyt gotówkowy w Volkswagen Bank

  Empty comments
  Zostaw swój komentarz!
  Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5
  Dodaj komentarz
  Twoja ocena
  5

  Podobne produkty