Promocje Pekao S.A.

Sprawdź najnowsze, aktualne Promocje Pekao S.A.! Skorzystaj z ofert specjalnych i zdobądź ciekawe nagrody. Śpiesz się - oferty są ograniczone czasowo! Wybierz propozycję, która Cię interesuje i zapoznaj się z jej warunkami.

Poniżej znajdziesz proste instrukcje, bez zbędnych informacji - jak skorzystać z aktualnych promocji organizowanych przez ten bank! Dowiedz się: na czym polega oferta, do kogo jest kierowana oraz co dokładnie trzeba robić - w jakich terminach i w jakiej kolejności - aby otrzymać całą nagrodę.

Pekao S.A.

Lista wszystkich promocji Pekao S.A.

Bonus
Brak prowizji
Brak prowizji
Pierwsza pożyczka w Pekao bez prowizji

Swoją pierwszą pożyczkę w Pekao otrzymasz bez prowizji. Zobacz atrakcyjne warunki promocyjnego kredytu!

Bonus
100 zł w punktach
100 zł w punktach
100 zł w punktach za rejestrację karty Pekao w Bezcenne Chwile

Czas na kolejną promocję banku Pekao i Mastercard. Tym razem za kartę płatnicza z wizerunkiem dla gracza zgarnąć można 100 zł w punktach programu.

Bonus
1500 zł
1500 zł
Polecam Przekorzystnie w Pekao SA

Pekao SA wychodzi ze swoim programem o krok dalej w kolejnej już edycji Polecam Przekorzystnie. Teraz polecający oraz polecany dostają prezent od banku za założenie nowego konta Przekorzystnego. Sprawdź jak przystąpić do programu i jak zyskać bonus za nowego klienta banku Pekao.

Bonus
Konsolidacja bez prowizji
Konsolidacja bez prowizji
Sprawdź, czy możesz płacić mniej w Pekao

Przenieś swoje raty i miej z górki w promocji banku Pekao. Nowa oferta pozwala otrzymać nawet 250 000 zł na konsolidację zobowiązań bez prowizji.

Bonus
150 zł
150 zł
Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom w Pekao

Pekao wraca z XXVIII edycja promocji Rodzice polecają Konto Przekorzystne dzieciom! Załóż konto dla dziecka w Pekao i otrzymaj nawet 150 zł! Sprawdź jakie to proste!

Bonus
200 zł
200 zł
Wakacyjna promocja: 200 zł z kontem w Pekao

Nowa promocja Konta Przekorzystnego od Pekao! Sprawdź jak łatwo można otrzymać 200 zł od Banku, tego z Żubrem i zyskaj darmowe konto! Warunki są na prawdę proste!