Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Wydatkowe koło ratunkowe: zadbaj o swój portfel i sprawdź korzyści z konsolidacji kredytów

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (brak oceny)

Łatanie domowego budżetu zazwyczaj wymaga szybkich rezultatów. Porządki w wydatkach warto zaplanować, co jednak w sytuacji gdy z dnia na dzień potrzebna jest większa rezerwa gotówkowa? Jak wykorzystać potencjał finansowego koła ratunkowego konsolidacji kredytów?

Kryzys w domowym budżecie zazwyczaj wymaga szybkich i skutecznych decyzji. Jak często pokazuje praktyka, pośpiech nie zawsze idzie w parze z rozsądkiem. Pochopnie powzięte pożyczki i kredyty w dalszej perspektywie namnażają niewygodne do spłaty raty. Gdy już jesteśmy w takiej sytuacji, a domowy budżet wymaga liftingu, czas najwyższy na porządki w domowych wydatkach.

Wydatki kontrolowane

 

Gdy mamy zbyt wiele opłat, nie jesteśmy w stanie nad nimi zapanować. Domowe finanse powinny być proste i przejrzyste. Do tego stopnia, by łatwo było w momentach większych wydatków, panować nad poszczególnymi segmentami: rachunki, żywność, samochód i inne.  Czytaj też: Jak oszczędzać i żyć szczęśliwie?

 

lub
Wypełnij wniosek

 

Chcąc uporządkować swoją sytuację finansową, zacząć należy od spraw niecierpiących zwłoki czyli wszelkiego rodzaju rachunków i opłat. Tam, gdzie można je zminimalizować, wystosować warto odpowiednie pisma. Dużą oszczędność generuje ograniczenie lub rezygnacja z wielomiesięcznych abonamentów. Zmiana nawyków zakupowych i nastawienie na planowanie również. Jednak tego typu zabiegi zaprocentują w odpowiednio długim czasie – w następnym miesiącu lub kwartale. W sytuacji kryzysowej nie mamy czasu – musimy działać!

 

Korzyści z konsolidacji kredytów

 

Konsolidację przeprowadzić można już w ciągu jednego dnia. Korzystając z konsultacji najlepszych ofert konsolidacji Akredo oszczędza się czas na poszukiwanie, porównywanie i wizyty w bankach. Konsolidując wszystkie swoje zobowiązania online, w ciągu nawet 24 godzin od momentu złożenia wniosku pozbywamy się wszystkich uciążliwych rat w zamian za jedną, niższą i dostosowaną do aktualnej sytuacji finansowej. Takie rozwiązanie pomaga błyskawicznie zminimalizować miesięczne wydatki, zostawiając większą część dochodów w portfelu.

 

Konsolidacja a bieżące wydatki

 

Dodatkowe korzyści z konsolidacji

 

Oprócz szybkiej minimalizacji miesięcznych zobowiązań, konsolidacja online zbyt wielu kredytów oznacza również możliwość dobrania określonej sumy pieniędzy, która pomoże nam na jeszcze szybsze zażegnanie kryzysu w domowym budżecie. Co zyskujemy konsolidując kredyty i dobierając kwotę pomocniczą? Dobraną sumę uwzględnia się w poczet skonsolidowanej kwoty, a jej spłatę wlicza w poczet mniejszej raty, uzyskanej na skutek konsolidacji. Możliwość ta jest więc jak wydatkowe koło ratunkowe na przetrwanie kryzysu i zyskanie czasu na wprowadzenie nowych nawyków gospodarowania aktualnym budżetem domowym. Konsolidacja w sytuacji kryzysowej najzwyczajniej może się opłacić


lub
Wypełnij wniosek

 

Nauka wydajnego wydatkowania domowego budżetu

 

Aby szybko wyjść z kryzysu finansowego i nie dopuszczać do kolejnego w krótkim czasie, należy tuż po konsolidacji kredytów zaplanować nowy sposób zarządzania domowymi wydatkami. Pieniądze rozchodzą się szybko, a niezmienione nawyki w ich gospodarowaniu szybko doprowadzą do powtórzenia kryzysowej sytuacji. Czytaj też: Jak sprawnie zarządzać domowym budżetem?

 

Spokojny koniec miesiąca po konsolidacji

2017.10.09 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]