Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

T-Mobile kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 5,00 / 1 osób

T-Mobile wszedł na rynek usług bankowych stosunkowo niedawno, bo dopiero w 2014 roku. Pomimo tego, firma zdążyła w tym czasie zdobyć miliony nowych użytkowników. Wynika to przede wszystkim z faktu, iż spółka postawiła na bardzo nowoczesne i przyjazne podejście do klienta. Dzięki temu, że zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego lub gotówkowego w T-Mobile jest nie tylko proste, ale również bardzo szybkie, petenci szybko postawili na tę markę.

t-mobile Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

Kredyt konsolidacyjny T-mobile

T-Mobile umożliwia również połączenie swoich zaległych należności w ramach nowego kredytu konsolidacyjnego. Podobnie jak w przypadku standardowego zobowiązania, ten rodzaj pożyczki również można zaciągnąć za pomocą kilku kliknięć na stronie internetowej firmy.

Wszelkie formalności, związane ze złożeniem wniosku o kredyt konsolidacyjny w T-Mobile, także zostały ograniczone do minimum. Ponadto, comiesięcznych płatności można dokonywać automatycznie, korzystając z odpowiedniej opcji w internetowym systemie bankowości. Jest on dostępny dla wszystkich stałych klientów instytucji.

W wielu przypadkach, konsolidacja długów w T-Mobile pozwala na znaczne obniżenie comiesięcznej raty należności. Całkowite RRSO ewentualnego kredytu konsolidacyjnego w firmie wynosi bowiem jedynie 14,29%. Konkurencyjność oferty T-Mobile wynika też z faktu, iż zobowiązanie można zaciągnąć nawet na 10 lat.

Decydując się na skorzystanie z kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile, klient może połączyć ze sobą takie należności, jak np. różnego rodzaju pożyczki w instytucjach pozabankowych (w tym tzw. chwilówki), niespłacone zakupy, czy też standardowe kredyty gotówkowe.

T-mobile kredyt gotówkowy

T-Mobile dąży do tego, aby uzyskanie zobowiązania finansowego przez klienta mogło się odbyć w jak najkrótszym czasie. Z tego względu, firma umożliwia realizację wszystkich formalności za pomocą internetu. Cała procedura odbywa się bez wychodzenia z domu, a petent ma możliwość otrzymania pełnej kwoty należności bezpośrednio na swoje konto bankowe.

Maksymalna kwota kredytu gotówkowego w T-Mobile, na jaką można się zdecydować, wynosi aż 200 tys. złotych. Wszyscy klienci mogą dodatkowo liczyć na stałe oprocentowanie miesięcznej raty (9,99%). Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania kredytu gotówkowego w T-Mobile to 16,52%.

Co ciekawe, decydując się na zaciągnięcie zobowiązania w banku, nie trzeba posiadać żadnych zaświadczeń o aktualnych dochodach. T-Mobile weryfikuje bowiem wyłącznie zdolność kredytową klienta w Biurze Informacji Kredytowej.

Warto wiedzieć, że T-Mobile zrezygnował z wielu kosztów dodatkowych, które często trzeba ponosić w ramach ofert kredytowych, proponowanych przez niektóre instytucje bankowe. Korzystając z usług firmy, klient nie musi płacić np. za wstępne rozpatrzenie wniosku, czy też za wcześniejszą spłatę zobowiązania finansowego.

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

Kredyt T-mobile opinie

W ciągu stosunkowo krótkiego okresu funkcjonowania, bankowe usługi T-Mobile zdobyły nad wyraz przychylne recenzje klientów. Jest to przede wszystkim związane z bardzo nowoczesnym oraz indywidualnym podejściem do petenta, a także stale aktualizowaną ofertą, którą bank przygotowuje w oparciu o opinie swoich użytkowników.

Kredyt gotówkowy T-Mobile opinie

Osoby, które zdecydowały się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w T-Mobile, zwykle zgadzają się co do tego, iż bank oferuje jedno z najwygodniejszych zobowiązań finansowych na rynku. Klienci w szczególności doceniają fakt, iż pożyczkę mogą otrzymać już w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku na stronie internetowej firmy.

Pozytywne opinie o kredycie gotówkowym w T-Mobile wynikają również z niskich kosztów należności, długiego okresu kredytowania, a także wysokiej kwoty, o którą można wnioskować za pomocą wygodnego formularza kontaktowego.

Nasza ocena 8/10

T-mobile kredyt konsolidacyjny opinie

Według klientów firmy, jedną z najmocniejszych stron kredytu konsolidacyjnego w T-Mobile jest zauważalna opłacalność tego rodzaju zobowiązania. Oprócz wyraźnie niższej raty kredytu, użytkownicy doceniają też fakt, iż wszystkie procedury związane ze spłatą należności można wykonać bez wychodzenia z domu.

Osoby, które przeniosły swoje długi do T-Mobile, zwracają także uwagę na to, iż cały proces realizacji formalności przebiega w szczególnie wygodny i komfortowy sposób. Umowę można bowiem zawrzeć przez telefon lub za pośrednictwem kuriera, który wszelkie dokumenty dostarczy do miejsca zamieszkania klienta.

Nasza ocena 8.5/10

Kalkulator kredytowy T-Mobile

Chcąc poznać szacunkową ratę kredytu w T-Mobile, na początku warto skorzystać z tzw. kalkulatorów kredytowych, dostępnych na większości polskich portali finansowych. Pozwalają one na zapoznanie się z podstawowymi informacjami dotyczącymi danego zobowiązania, takimi jak np. RRSO, czy oprocentowanie.

Kalkulatory są przy tym niezwykle łatwe w obsłudze – w celu wyliczenia całkowitego kosztu kredytu wystarczy wskazać (za pomocą intuicyjnych suwaków) preferowaną kwotę zobowiązania oraz okres, w jakim planowana jest spłata należności. Wszelkie niezbędne informacje zostaną wyświetlone w czasie rzeczywistym.


2019.01.22 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]