Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Suwak kredytów bankowych: jak działa i kiedy się przydaje?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,00 / 1 osób

Suwak kredytów bankowych na Akredo.pl w łatwy sposób określa wygodną wysokość raty naszego kredytu. Wygodne „suwanie” wysokości rat pomaga w określeniu optymalnej wysokości raty kredytu wygodnej do spłaty. Sprytnie i wygodnie. To tak proste, jak użyteczne. 

Na czym polega i jak działa suwak kredytów bankowych Akredo.pl? Dzięki prostemu mechanizmowi przesuwnych suwaków w łatwy sposób możemy określić wygodną wysokość raty względem kwoty zaciąganego kredytu. Kwotę kredytu zresztą też możesz sobie „przesunąć” względem wysokości raty. To tak proste, jak użyteczne. 

Oto jak działa suwak kredytów bankowych Akredo.pl:


Oblicz szacunkową kwotę Twojej raty
1000 zł 50000 zł
6 rat 72 raty
Szacunkowa kwota Twojej nowej raty
0.00 zł
* Przyjęto przeciętne oprocentowanie w wysokości %. Ostateczne oprocentowanie może być niższe lub wyższe w zależności od indywidualnej oceny banku.

KROK 1: Rodzaj kredytu

Jeśli chcesz sprawdzić, jak wyglądać będzie miesięczna rata kredytu, który rozważasz, wybierz w punkcie 1 Rodzaj kredytu opcję Nowy kredyt gotówkowy (korzystając z suwaka rat na stronie Akredo.pl ). Jeśli korzystasz z suwaka w tym artykule, wystarczy przejść do kolejnych opcji.

KROK 2: Wnioskowana kwota

W rubryce Wnioskowana kwota wpisz kwotę kredytu, jaką rozważasz. 

KROK 3: Liczba rat

W rubryce Liczba rat wpisz w ilu ratach chciałbyś spłacić zaciągnięty kredyt. Im więcej rat, tym niższa kwota do spłacania miesięcznie. Im mniej rat, tym niższa kwota finalna za udzielenie kredytu.

KROK 4: Szacunkowa kwota raty

Poniżej pól, które uzupełniłeś, pojawi się kwota Twojej nowej raty.

KROK 5: Suwaki rat

I tu jest najfajniejszy mechanizm suwaka rat kredytów bankowych Akredo.pl. Dzięki sprytnym suwakom umieszczonym pod kategoriami Wnioskowana kwotaLiczba rat, możesz dowolnie sprawdzać i porównywać jak zmiana liczby rat wpłynie na kwotę miesięcznej raty Twojego kredytu. Poniżej suwaków ukazywać się będzie szacunkowa kwota Twojej raty, zmieniająca się w zależności od wpisywanych wartości. Zmieniasz kwotę kredytu lub liczbę rat do momentu, aż uzyskasz idealne wartości dla swoich potrzeb. Prawda, że wygodne?

O czym pamiętać: najwyższa liczba rat, jaką możesz wybrać w kalkulatorze to 120, zgodnie z zasadą, że maksymalny okres kredytowania w przypadku kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego z Akredo.pl to 10 lat.

lub
Wypełnij wniosek

Kiedy przydaje się suwak rat kredytów bankowych?

Jeśli planujesz powzięcie kredytu gotówkowego na wybrany cel, dobrze jest się do niego wcześniej przygotować. Sprawdzenie warunków spłaty zobowiązania i najmniejszych możliwych rat, pozwoli nam tak zaplanować miesięczne wydatki, by bez problemu włączyć miesięczną ratę do domowego budżetu.

2017.05.04 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]