Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Pożyczki przez internet dla zadłużonych – bez weryfikacji

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 5,00 / 1 osób

Wir problemów finansowych bywa zgubny – zatracamy grunt pod nogami, a coraz to nowe zobowiązania, generują coraz to nowe wydatki. Co, gdy okazuje się iż kolejny wniosek o kredyt spotyka się z odrzuceniem? Łatka zadłużonego, którą nadaje nam bank, uniemożliwia nam zaciągnięcie kolejnych zobowiązań w postaci kredytów czy pożyczek. Zderzamy się ze ścianą i wydaje nam się, że z tej trudnej sytuacji nie ma już wyjścia. W końcu, kto da nam pożyczkę, kiedy jesteśmy zadłużeni? Czy jest rozwiązanie, które pomoże nam załatać powstającą dziurę w budżecie domowym?

Pożyczki pozabankowe dla zadłużonych przez internet

Na szczęście i na taki impas jest rozwiązanie. Rosnąca popularność pożyczkobrania pozabankowego powoduje, iż firmy prześcigają się z ofertami na tle konkurencji. Chcąc wyróżnić się i pozyskiwać nowych klientów proponują tzw. pożyczki przez internet dla zadłużonych.

Bycie dłużnikiem to poważny problem na wielu płaszczyznach. Miano zadłużonego to przede wszystkim nieterminowe i problematyczne spłacanie zaciągniętych zobowiązań. Wszystkie nieterminowe wpłaty i brak sumienności, figurują w BIK. Miano braku zdolności kredytowej jest niezwykle niepożądane, zwłaszcza gdy planujemy w niedalekiej przyszłości kolejną pożyczkę czy kredyt. W takiej sytuacji bank nie zaryzykuje powierzenia nam danej kwoty, a my musimy zainteresować się pożyczkami dawanymi bez BIK. Najczęściej tego typu typu usługi proponowane są przez instytucje pozabankowe, działające np. przez internet.

lub
Wypełnij wniosek

Aby zaciągnąć pożyczkę, będąc zadłużonym, należy starannie wybrać firmę, która oferuje tego typu usługi. Istotne jest, aby poświęcić na ten wybór wystarczająco dużo czasu. Posłużmy się kalkulatorami online, które zbierają wszystkie oferty w jedno miejsce. Na podstawie wpisanych i wybranych przez nas parametrów, otrzymamy wyniki, z których kalkulacja i przesiew idealnej oferty będzie szybszy i łatwiejszy. Pamiętajmy iż pożyczka bez KRD i bez BIK jest dla nas atrakcyjna, ale decyzja w jej materii powinna być racjonalna i przemyślana. Co prawda pożyczkodawcę nie interesuje okres spłaty ani nasze dochody, ale my sami powinniśmy je zaplanować i odpowiednio skalkulować.

Dlatego też, wybieraj firmy uczciwe, sprawdzone, znane na rynku. Kolejno, kieruj się czasem spłaty, czasem oczekiwania na pożyczkę, etapami weryfikacji, nałożonymi limitami oraz możliwościami wydłużenia spłaty. Na tej podstawie oceń swoje możliwości – tylko w ten sposób będziesz w stanie zweryfikować wstępnie czy dana oferta jest odpowiednia. Pożyczki przez internet najczęściej przyznawane są na kilka miesięcy (także na cały rok) i oscylują w graniach 5 000 zł (chociaż, oczywiście, nie jest to kwota maksymalna).

Pożyczki przez internet bez weryfikacji – zalety

Jak zawsze jednak, wszelkie tego typu usługi, pociągają za sobą plusy i minusy. Pozytywny aspekt to wyciągnięcie ręki w sytuacji, gdy już nikt nie może nam pomóc. Jest to ostatnia, przysłowiowa, deska ratunku, obchodząca wszystkie formalności, które utrudniają nam zaciągnięcie pożyczki i pozytywną weryfikację. Cały proces przyznawania gotówki odbywa się przez internet – a okres oczekiwania na przelew bywa krótszy niż 15 minut. Unikamy w ten sposób kolejek do banku, wypełniania dokumentów bankowych i wielodniowych etapów.

Firmy często potrzebują przelewania 1 grosza, by stwierdzić iż osoba zaciągająca kredyt jest świadoma swojego czynu i obowiązków, które się z tym wiążą – kolejnym etapem jest otrzymanie danej kwoty. O ile więc jesteśmy świadomi decyzji, faktu iż jest to zobowiązanie, które powinniśmy terminowo spłacić (wraz z odsetkami) nie powinniśmy odczuwać z tego tytułu dyskomfortu. Wręcz przeciwnie – często takie rozwiązanie jest jedynym sposobem na złapanie oddechu, poradzenie sobie z komornikiem lub załatwieniem dziury budżetowej.


lub
Wypełnij wniosek
2018.12.06 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]