Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Pożyczka dla zadłużonych – jak ją dostać?

Najczęściej, na pożyczkę, decydujemy się w nagłej potrzebie finansowej. Wtedy też, każdy dzień ma znaczenie, a potrzeba natychmiastowej pomocy, ograniczona jest przez możliwości banku. W tak wyjątkowych momentach szukamy pomocy natychmiastowej, która zminimalizuje czas oczekiwania, wnioskowania i realizacji, nawet jeśli nasza sytuacja materialna pozostaje wiele do życzenia. Czy możliwa jest pożyczka dla zadłużonych z komornikiem, który zajmuje część naszego majątku? Czy pożyczka na dowód dla zadłużonych jest wyjściem, który pomoże zreperować naszą trudną sytuację finansową?

 

Pożyczka dla zadłużonych online – co to jest?

Z myślą o klientach, którzy nie mogą szczycić się pozytywną historią kredytową, powstała tzw. szybka pożyczka dla zadłużonych. Skierowana jest do osób, niosących miano zadłużonych. Określamy więc w ten sposób wszystkie osoby, które nie spłacają terminowo zaciągniętych pożyczek lub kredytów oraz tych, które często kupują produkty w formie ratalnej, nie spłacając ich na czas. Krótko mówiąc – są to osoby na czarnej liście BIK. Tak niesumienne i nieterminowe działanie kreuje nas na osoby nieodpowiedzialne. Na skutek tego, bank nie chce ryzykować i nie powierza nam dalszych sum, zakładając iż nie oddamy zobowiązania w wyznaczonym terminie. Zadłużeni pozostają więc w wyjątkowo trudnej sytuacji materialnej – ich drogi do dodatkowej pomocy finansowej zawężają się, a jedynym ratunkiem są specjalnie dedykowane pożyczki.

Intencją pożyczek dla zadłużonych jest, aby pomóc finansowo danej osobie, jednocześnie nie weryfikując baz danych, opartych na BIKu. Oznacza to, iż historia kredytowa zadłużonego, która na pewno nie jest przychylna i pozytywna, nie ma realnego wpływu na decyzję pożyczkodawcy. Elementem, który wpływa na etap weryfikacji, jest oświadczenie, opisujące stan materialny klienta. Najczęściej jest to wyciąg z banku, przedstawiający sposób uzyskiwania dochodów, albo inne dokumenty, świadczące o posiadaniu płynności finansowej.

lub
Wypełnij wniosek

Sposób uzyskiwania pożyczek dla zadłużonych jest bliźniaczo podobny do tych, uzyskiwanych przez bank. Różnica polega na tym, iż proces ten jest dużo szybszy i może odbywać się za pomocą formularza dostępnego online. Po wybraniu firmy i wypełnieniu wniosku, który znajduje się na stronie www, czas oczekiwania na ostateczną decyzję jest dużo krótszy. W formularzu należy uzupełnić rubryki dotyczące tożsamości, chęci zaciągnięcia określonej kwoty, na określony przez siebie czas. Pamiętaj, aby dokładnie przeanalizować swoją sytuację finansową. Zadłużenie, które już posiadasz, spłacisz tylko wtedy, gdy nie rzucisz się z przysłowiową “motyką na słońce”. Szacuje się, iż pierwszy etap weryfikacji odbywa się już po 15 minutach – to wtedy zostaniesz poproszony o przesłanie niewielkiego przelewu, w wysokości 1 zł. Jest to krok całkowicie normalny i często praktykowany.

Wymagania i warunki spłaty są indywidualnie ustalane przez firmy, najczęściej w oparciu o dostępną i wybraną ofertę.

 

Pożyczka dla zadłużonych – wady i zalety

Zaciągając pożyczkę zyskujemy oczywiste wartości dodane. Przede wszystkim w niezwykle łatwy i szybki sposób zdobywamy niezbędną dla nas gotówkę. Dzięki temu, bez zbędnej formalności i utraty czasu, możemy załatać dziurę budżetową lub spłacić zalegającą ratę. Jest to idealna alternatywa dla tradycyjnych kredytów gotówkowych, przyznawanych przez bank. Osoby, które nie widnieją jako rzetelne w historii kredytowej, docenią przychylność pożyczkodawcy, który nie analizuje danych BIK. Wadą, oprócz oczywistego zapożyczenia się i konieczności terminowych spłat, są dodatkowe koszty. Często pożyczki, w ostatecznym rozrachunku, są dużo droższe niż kredyty. Firmy pożyczkowe same ustalają koszty, dlatego warto dokładnie przeanalizować wszystkie oferty, zanim podejmiemy ostateczną decyzję.


lub
Wypełnij wniosek
2018.12.06 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]