Zadzwoń 660 624 012
Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Poradnik: jak wziąć kredyt gotówkowy on-line w 3 KROKACH

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,40 / 5 osób

Gdy czas nagli, a decyzje podejmować trzeba błyskawicznie, kredyty ON-LINE to często ratunek w nagłych sytuacjach. Dzięki nim nigdy nie zostaniesz bez gotówki. Jak wziąć kredyt gotówkowy szybko i bez wychodzenia z domu?

Jak wziąć kredyt gotówkowy szybko i bez zbędnych formalności? On-line. Skutecznie i na czas. Jak poruszać się w świecie formalności załatwianych przez internet?

Gdy nie mamy gotówki…

Brzmi znajomo? Prawie każdy z nas był kiedyś w sytuacji, w której niewystarczające środki na koncie uniemożliwiły szybkie załatwienie jakiejś nie cierpiącej zwłoki sprawy. Koniec miesiąca, wyższe niż zazwyczaj rachunki, imprezy rodzinne… i klops, „aby do wypłaty”. Co jednak, gdy sytuacja nie czeka i trzeba jej jakoś zaradzić?

Jak wziąć kredyt gotówkowy on-line?

Jak wziąć kredyt gotówkowy przez internet? To proste. Zobacz:

KROK 1: Załóż konto internetowe w banku, w którym chcesz wziąć kredyt on-line

To warunek konieczny. Nie możesz wziąć kredytu on-line bez trzech rzeczy: komputera (lub innego urządzenia, za pomocą którego połączysz się z wyszukiwarką internetową), dostępu do internetu i konta internetowego w banku. Samo założenie konta internetowego zazwyczaj jest bezpłatne (oferty różnią się w poszczególnych bankach) i wymaga jedynie okazania dowodu osobistego. Często jednak zobligowani zostajemy do regularnego wpłacania na to konto danej sumy, np. 1000 zł. Warto zatem od razu aktywnie korzystać z konta – przekierować na nie wypłatę, wyrobić kartę do bankomatu.

KROK 2: Złóż wniosek o kredyt

Teraz już pójdzie jak z płatka. Logujemy się na stronie naszego konta internetowego, klikamy w zakładkę „Kredyty” , a następnie „Złóż wniosek”. Wystarczy podążać za poleceniami, uzupełniając kolejno swoje dane osobowe, wysokość kwoty o którą się staramy, ilość rat na jaką chcemy ją rozłożyć i miesięczny dochód netto jakim dysponujemy. Podać też zazwyczaj musimy ile w zaokrągleniu przeznaczamy miesięcznie na gospodarstwo domowe (rachunki za prąd, gaz, wodę, żywność), ile mamy osób na utrzymaniu (oprócz nas – my się nie liczymy w zestawieniu) i ujawnić dodatkowe obciążenia finansowe, oprócz rat kredytów, które mamy zasądzone (np. alimenty). Potwierdzić też musimy, z którego konta mają być pobierane automatycznie comiesięczne raty spłaty kredytu, o który się staramy (może być to nasze konto internetowe lub inne, np. to na które przelewana jest nam wypłata).

KROK 3: Zaakceptuj umowę kredytową

Dzięki temu, że posiadamy aktywne konto internetowe, bank dysponuje wiedzą o nas jako o kliencie. Dzięki temu szybciej może nas zweryfikować i wydać decyzję kredytową (od złożenia wniosku on-line, nawet w kilka minut). Po kilku minutach od złożenia wniosku o kredyt gotówkowy on-line zostaniemy poinformowani mailem, smsem i na skrzynce korespondencyjnej w naszym banku internetowym o decyzji banku w sprawie kredytu, o który się staramy. Może być pozytywna, odmowna lub alternatywna – pozytywna, ale na kwotę niższą, niż wnioskowaliśmy. Po otrzymaniu zgody na udzielenie kredytu drogą mailową, logujemy się ponownie na stronie banku i odczytujemy wiadomość od banku z załączoną umową kredytową. Umowę możemy zapisać na dysku komputera (w formacie pdf) lub wydrukować i spokojnie się z nią zapoznać. Następnie wystarczy jednym kliknięciem zaakceptować treść umowy w tej samej wiadomości od banku. Zatwierdzamy i gotowe. Następna wiadomość, jaką otrzymamy na skrzynkę mailową i smsem to informacja o uruchomieniu środków z kredytu na naszym koncie. Czasem musimy się wylogować i zalogować raz jeszcze, by móc z nich swobodnie korzystać. I tyle.


2. Oblicz szacunkową kwotę Twojej raty

Gdy nie wiemy, który bank wybrać

Gdy zależy nam na szybkim kredycie gotówkowym, a nie wiemy który bank jest w stanie zaproponować nam najlepsze warunki, możemy skorzystać z jeszcze szybszego rozwiązania. Procedurę sprawdzenia naszej zdolności kredytowej, porównania i dopasowania kredytów w różnych bankach do naszej wyjątkowej sytuacji finansowej oraz zebranie najciekawszych ofert do wyboru powierzyć możemy fintechowi Akredo. Przez telefon lub on line. Na czym polega to rozwiązanie?

  1. Przede wszystkim nie płacisz za nie. Czyli to tak jakbyś dowiedział się tego wszystkiego samodzielnie, tylko lepiej (bo przez ekspertów w dziedzinie finansów).
  2. Po drugie masz wszystkie niezbędne informacje (potwierdzoną zdolność kredytową, oferty dopasowane do potrzeb, porównanie ofert z różnych banków) w kilka godzin. Czyli całość tych procedur zajmuje Ci od 3 do 24 godzin, z czego sam poświęcasz tylko kilka minut na wypełnienie wniosku z konsultantem przez telefon. Pozostałą część porównań i weryfikacji pozostawiasz na barkach fintechu.
  3. Na koniec dnia otrzymujesz oferty i samodzielnie, przy kawie, w domu, po pracy podejmujesz decyzję na który kredyt w którym banku się zdecydować. Albo nie zdecydować się na żaden. Takie Twoje prawo.

Bez presji czasu decyzji, stania w kolejkach, dojazdów do poszczególnych placówek banków, brania wolnego w pracy itd. Szybko i na temat.


Zapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Akceptuję wszystkie oświadczenia woli, Regulamin oraz Politykę Prywatności
Zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności
Zgadzam się na przetwarzanie więcej >>
Zgadzam się na kontakt doradcy więcej >>
Zgadzam się na przekazywanie więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIK więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIG więcej >>
2017.02.03 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]