Zadzwoń 660 624 012
Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Poradnik: jak połączyć swoje kredyty on-line KROK PO KROKU

2017.02.02 |
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,20 / 5 osób

Połączenie kilku kredytów w jeden i obniżenie wysokości rat to rozwiązanie, z którego Polacy coraz częściej i chętniej korzystają. Dlaczego? Bo okazuje się, że to zwyczajnie działa. Co więcej, kredyt konsolidacyjny, bo o nim mowa, można łatwo i wygodnie otrzymać przez internet. Zobacz jak to zrobić.

Jak połączyć raty trudne do spłaty w jedną – mniejszą i wygodną? Szybko. Im szybciej tym lepiej dla naszych bieżących finansów. A jeśli można szybko, za darmo i wygodnie, bo bez wychodzenia z domu, to czemu nie od razu?

Łączymy raty w łatwe do spłaty

Mając kilka różnych zobowiązań kredytowych, do tego w różnych bankach, możemy mieć problem z „ogarnięciem” ich comiesięcznej spłaty. Różne terminy ściągania raty i ich wysokości, inne oprocentowanie i odmienne konta bankowe… dokładając do tego pozostałe kwestie, które również musimy mieć na bieżąco pod kontrolą (rachunki, opłaty szkolne, zdrowotne, podatki, składki, lekarze…) – można oszaleć.

Połączenie kilku rat w jedną to przede wszystkim lepsza organizacja naszych finansów. Jak to wygląda w praktyce?

  1. Płacisz jedną ratę zamiast kilku. Do zapamiętania więc masz tylko jedną stałą kwotę. Jest to wygodne przy planowaniu jakichkolwiek działań finansowych w domowym budżecie.
  2. Masz jeden termin, w którym bank reguluje ratę wszystkich Twoich zobowiązań. To znaczy, że łatwiej jest Ci zapanować nad bieżącym stanem konta i terminami spłat.
  3. Płacisz niższą ratę, niż sumarycznie płacąc każdą z rat osobno. Innymi słowy, łącząc kilka kredytów w jeden, możesz obniżyć swoją miesięczną ratę nawet o 1/3 względem tego, co płaciłeś przed konsolidacją. Każdy z banków proponuje inne rozwiązania generujące tego typu oszczędności w miesięcznym budżecie. Warto porównywać.
  4. Zyskujesz swobodę. Opłat jest mniej, zmniejsza się też ich wysokość, a Ty masz większą swobodę w dysponowaniu miesięcznym budżetem. Można to sobie wreszcie sensownie rozłożyć, uporządkować, opanować.

Kalkulator konsolidacji kredytów

Jak ułatwić sobie planowanie wygodnej dla nas konsolidacji kilku kredytów w jeden? Zanim podejmiemy wiążącą decyzję, porównajmy wszystkie rozważane warianty w darmowej porównywarce. Pomoże nam wyobrazić sobie rozłożenie rat w czasie i ułożyć najbardziej optymalny dla nas harmonogram spłaty.Poniżej wpisz sumę wszystkich kredytów, które chcesz połączyć w jeden oraz kwotę Twoich obecnych rat: kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych, linii kredytowych.

2. Oblicz szacunkową kwotę Twojej nowej raty

Gdy nie wiemy, gdzie się skonsolidować?

Decydując się na kredyt konsolidacyjny, proceder zaciągania kredytu (a nawet kilku) mamy już za sobą. Wyzwaniem staje się za to wybór najkorzystniejszej oferty konsolidacji, która pozwoli nam płacić mniej i na lepszych warunkach.

Gdy zależy nam na szybkim połączeniu kredytów, a nie wiemy który bank jest w stanie zaproponować nam najlepsze warunki konsolidacii, możemy skorzystać z rozwiązania jakie proponuje fintech Akredo. Procedurę sprawdzenia naszej zdolności kredytowej, porównania i dopasowania ofert konsolidacji kredytów w różnych bankach (nawet 9) do naszej wyjątkowej sytuacji kredytowej oraz zebranie najciekawszych ofert do wyboru powierzyć możemy ekspertom zewnętrznym Akredo. Przez telefon lub on line. Na czym polega to rozwiązanie?

  1. Przede wszystkim nie płacisz za nie. Czyli to tak jakbyś dowiedział się tego wszystkiego samodzielnie, tylko lepiej (bo przez ekspertów w dziedzinie finansów).
  2. Po drugie masz wszystkie informacje (potwierdzoną zdolność kredytową, oferty dopasowane do potrzeb, porównanie ofert z różnych banków) w kilka godzin. Czyli całość tych procedur zajmuje Ci od 3 do 24 godzin, z czego sam poświęcasz tylko kilka minut na wypełnienie wniosku z konsultantem przez telefon. Pozostałą część porównań i weryfikacji pozostawiasz na barkach fintechu.
  3. Na koniec dnia otrzymujesz oferty i samodzielnie, przy kawie, w domu, po pracy podejmujesz decyzję na który kredyt konsolidacyjny w którym banku się zdecydować. Albo nie zdecydować się na żaden. Takie Twoje prawo.

Bez presji czasu decyzji, stania w kolejkach, dojazdów do poszczególnych placówek banków, brania wolnego w pracy itd. Szybko i na najlepszych możliwych warunkach. Bez ryzyka obniżenia scoringu w BIK. Wygodnie i na Twoich warunkach. Prawda, że przyjemnie jest mieć własne finanse pod kontrolą?


Zapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Zostaw swój nr - oddzwonimy!
Wyrażam Akredo sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańskiej 7/3 zgodę na: Rozwiń >>
Wyrażam Akredo sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Poznańskiej 7/3 zgodę na:
przetwarzanie moich danych osobowych w celach sporządzenia informacji pożyczkowych,
przetwarzanie danych w celach przedstawienia ofert za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie w tym SMS,
przedstawienie oferty handlowej i marketingowej podmiotów trzecich.
Przysługuje mi prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Akredo sp. z o. o. informuje, iż podanie danych jest dobrowolne jednakże ich niepodanie, jak również nie udzielenie powyższych zgód uniemożliwi skorzystanie z usług Akredo sp. z o. o.
2017.02.02 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]