Zadzwoń 660 624 012
Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Gdzie najszybciej można otrzymać kredyt konsolidacyjny?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,00 / 4 osób

RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania pozwoli szybko wyselekcjonować najtańsze oferty kredytów konsolidacyjnych. Kiedy już wybierzemy tę odpowiednią dla nas, składamy wniosek do banku i dostarczamy wszystkie wymagane przez niego dokumenty, które warto przygotować wcześniej, aby procedurę starania się o kredyt przyspieszyć. Banki najczęściej znacznie szybciej obsługują klientów, którzy mają u nich jakiejkolwiek produkty finansowe, np. inny kredyt lub ROR.

  1. Jak wyselekcjonować najatrakcyjniejsze oferty?
  2. W jaki sposób usprawnić procedurę uzyskania kredytu konsolidacyjnego?
  3. W których bankach najszybciej otrzymamy kredyt konsolidacyjny?

Przygotuj dokumenty i popraw zdolność kredytową

Szybkość uzyskania kredytu konsolidacyjnego, szczególnie w sytuacji kryzysowej dla naszych finansów ma kluczowe znacznie dla utrzymania płynności finansowej naszego domowego budżetu. Dlatego, aby przyspieszyć ten proces, warto wcześniej przygotować niezbędne do konsolidacji dokumenty i zadbać o poprawę swojej zdolności kredytowej — zamknąć niewykorzystane limity na kartach kredytowych i limity odnawialne na kontach.

Znajdź najkorzystniejszą ofertę

Chcąc skonsolidować swoje kredyty, ważne jest znalezienie najkorzystniejszej dla siebie ofertyWskaźnikiem przydatnym podczas poszukiwania najtańszego kredytu konsolidacyjnego jest RRSO, czyli rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Zawiera ona w sobie koszty całkowitektóre klient poniesie w związku ze spłatą kredytu, czyli prowizje i ubezpieczenia oraz uwzględnia też wartość pieniądza w czasie, dlatego też jest jedynym wymiernym wskaźnikiem umożliwiającym porównywanie ofert kredytowych. Znając go, szybko wyselekcjonujemy najbardziej interesujące nas propozycje kredytów konsolidacyjnych. Jeśli już znaleźliśmy najkorzystniejszy dla siebie kredyt to czas na złożenie wniosku w banku. Formularz możemy wysłać zarówno drogą elektroniczną, jak i osobiście złożyć go w placówce.

Zobacz: Ranking kredytów konsolidacyjnych: jak i gdzie uporządkować swoje kredyty?

W twoim banku ekspresowo

Stwierdzenie, że najszybciej uzyskasz kredyt w banku, którego jesteś klientem, okazuje się w wielu przypadkach prawdziwe. Jeśli zatem posiadasz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w danej instytucji, to najprawdopodobniej właśnie tam błyskawicznie otrzymasz gotówkę lub skonsolidujesz kredyt. Zasada jest prosta — bank znając sylwetkę danego klienta, szybciej i chętniej udzieli mu pożyczki. Wówczas ma pełny wgląd do historii wykonywanych przez niego operacji finansowych. Z pewnością jest to zachęta dla konsumenta do dalszej współpracy.

Jakiś czas temu mBank wprowadził ofertę dla stałych klientów posiadających ROR — kredyt w 30 sekund. Jak to możliwe? Otóż bank wylicza sobie już wcześniej maksymalną zdolność kredytową swojego klienta. W chwili, gdy klient zaloguje się na konto, to system podsuwa mu maksymalną dostępną dla niego kwotę kredytu.

Tu najszybciej otrzymasz kredyt konsolidacyjny

Wśród pozytywnych opinii na temat kredytów konsolidacyjnych od dłuższego czasu przebija się Alior Bank, który znany jest z tego, że stara się proces udzielenia kredytu przyspieszyć do maksimum. W swoich ofertach proponuje uzyskanie konsolidacji nawet w ciągu 1 dnia. Klienci chwalą sobie też Millenium Bank, w którym również uzyskanie kredytu konsolidacyjnego jest szybkie.

Sprawdź ile zaoszczędzisz konsolidując swoje raty

Za pomocą szybkiego kalkulatora samodzielnie i „od ręki” sprawdzisz, ile jesteś w stanie zaoszczędzić konsolidując wszystkie swoje zobowiązania. Wystarczy wrzucić w szablon twarde dane – sumę zobowiązań, liczbę rat i ich łączną sumę. Następnie za pomocą suwaków dowolnie sprawdzaj parametry poszczególnych wariantów. Wybierz najbardziej optymalny dla siebie. Szybko, przy kawie, bez wychodzenia z domu.Poniżej wpisz sumę wszystkich kredytów, które chcesz połączyć w jeden oraz kwotę Twoich obecnych rat: kredytów gotówkowych, ratalnych, samochodowych, kart kredytowych, linii kredytowych.

2. Oblicz szacunkową kwotę Twojej nowej ratyZapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Akceptuję wszystkie oświadczenia woli, Regulamin oraz Politykę Prywatności
Zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności
Zgadzam się na przetwarzanie więcej >>
Zgadzam się na kontakt doradcy więcej >>
Zgadzam się na przekazywanie więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIK więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIG więcej >>

2016.12.07 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]