Zadzwoń 660 624 012
Akredo Sp. z o. o. 660 624 012 kontakt@akredo.pl 0.00
ul. Poznańska 7/3 Warszawa Mazowieckie 00-680 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Kredyt konsolidacyjny on-line: w którym banku go otrzymasz?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 4,67 / 3 osób

Kredyt konsolidacyjny on-line to przede wszystkim wygoda i oszczędność czasu. Klient nie musi wychodzić z domu, wystarczy, że wypełni wniosek i wyśle go drogą elektroniczną. Kredyt konsolidacyjny może uzyskać nawet w ciągu jednego dnia. Niestety nie wszystkie banki mają tę usługę w swojej ofercie. Kredyt konsolidacyjny on-line otrzymamy m. in. w Alior Banku czy mBanku, ale też za pośrednictwem serwisów, które dodatkowo znajdą dla nas najtańsze kredyty konsolidacyjne.

  1. Jakie są zalety zaciągania kredytu konsolidacyjnego on-line?
  2. Które banki w Polsce oferują kredyt konsolidacyjny on-line?
  3. Gdzie znaleźć najtańszy kredyt konsolidacyjny?

Wnioskujesz o konsolidację wygodnie

Starając się o kredyt konsolidacyjny, wielu z nas zależy między innymi na wygodzie, aby nie musieć spłacać kilku rat do różnych banków, a co za tym idzie robić kilku przelewów miesięcznie i pilnować terminów ich spłat. Łącząc swoje zobowiązania w jedno, regulujemy już tylko jedną ratę. Zyskujemy w ten sposób komfort. W związku z tym w trosce o klientów banki wprowadziły też możliwość ubiegania się o kredyt konsolidacyjny on-line, co daje możliwość wnioskowania o gotówkę bez potrzeby wychodzenia z domu. Co to oznacza? Zarówno wniosek, jak i wszystkie niezbędne do otrzymania kredytu dokumenty wysyłamy w formie elektronicznej.

Przyspieszona procedura

Kredyt konsolidacyjny on-line jest świetnym rozwiązaniem szczególnie dla tych, którym zależy na skróceniu procesu zaciągania pożyczki i chcą mieć gotówkę na koncie szybko. Jest to nowoczesne rozwiązanie, które jest dostępne od niedawna i to tylko w niektórych bankach. W przypadku starania się o kredyt konsolidacyjny on-line niezwykle istotne jest zebranie wszystkich wymaganych przez bank dokumentów o wiele wcześniej, aby niepotrzebnie nie wydłużać procedury. Najczęściej jest nim dowód osobisty, udokumentowana informacja o dochodach, z uwzględnieniem ich źródła oraz umowy kredytowe. Czasami bank może wymagać od interesanta przedstawienia bardziej szczegółowych informacji o spłacanych przez niego zobowiązaniach, np. o wysokości raty lub w przypadku karty kredytowej — minimalnej wysokość wpłaty.

Banki, które udzielają kredytów konsolidacyjnych on-line

Tak, jak już wspomnieliśmy wcześniej, kredyt konsolidacyjny on-line możemy zaciągnąć tylko w niektórych bankach funkcjonujących na terenie Polski. Taką usługę w swojej ofercie ma między innymi mBank, Getin Bank, Alior Bank, T-mobile Usługi Bankowe czy Bank Millenium. W tych bankach za pośrednictwem ich strony internetowej wypełnisz wniosek o konsolidację. Decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz najczęściej w ciągu kilku godzin od wysłania zapytania o kredyt, natomiast gotówka powinna trafić na twoje konto najpóźniej następnego dnia. Jednak najczęściej otrzymamy ją już po kilkudziesięciu minutach. Średnio procedura uzyskania kredytu konsolidacyjnego on-line trwa około 1 dnia. Dla porównania – odwiedzając placówki bankowe będziemy musieli poświęcić co najmniej 2 dni.

Najkorzystniejszy kredyt konsolidacyjny on-line

Tak, jak w przypadku każdego zobowiązania kredytowego zależy nam przede wszystkim na otrzymaniu go na najkorzystniejszych warunkach. Kredyt konsolidacyjny ma sprawić, że spłata zobowiązania będzie dla nas bardziej komfortowa i nie będzie stanowiła zbytniego obciążenia domowego budżetu. Jak zatem znaleźć kredyt idealny dla nas? Można skorzystać z usług serwisów takich jak Akredo.pl. W 7 minut wypełniamy wniosek kredytowy, który trafia do 8 banków. Po upływie kilku godzin otrzymujemy spersonalizowane oferty, czyli takie uwzględniające naszą zdolność kredytową, z aż kilku banków.  Zobacz: Ranking kredytów konsolidacyjnych: jak i gdzie uporządkować swoje kredyty?Zapisywanie danych

Proszę czekać. Dane są zapisywane

Proszę wypełnić brakujące dane

Proszę wypełnić brakujące pola przed wysłaniem zgłoszenia.

Zamknij [x]
Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]
Akceptuję wszystkie oświadczenia woli, Regulamin oraz Politykę Prywatności
Zapoznałem/-am się z treścią Regulaminu i Polityki Prywatności
Zgadzam się na przetwarzanie więcej >>
Zgadzam się na kontakt doradcy więcej >>
Zgadzam się na przekazywanie więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIK więcej >>
Upoważnienie do weryfikacji BIG więcej >>

2016.12.14 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]