Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Jak wziąć kredyt na dowód?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (brak oceny)

Coraz częściej, wśród usług placówek pozabankowych, wymienia się oferty związane z pożyczkami krótkoterminowymi lub tymi, dawanymi bez niezbędnych zaświadczeń. Jest to idealny pomysł na szybkie i bezproblemowe dostanie zobowiązania finansowego. Zyskujemy świetną alternatywę na znane nam sposoby, oferowane przez bank, które dotychczas okazały się być nieskuteczną metodą na reperowanie budżetu. Co zrobić aby otrzymać kredyt na dowód bez zaświadczeń? Na czym polega tak skonstruowana usługa i czy faktycznie potrzebny nam będzie jedynie dowód osobisty?

 

Kredyt online na dowód

Aby otrzymać kredyt w banku, niezbędne jest spełnienie kilku, najważniejszych warunków. Jednym z nich jest przedstawienie zaświadczenia o zarobkach. Jest to swoisty rodzaj raportu, obrazujący źródła i kwoty dochodu – w tym staż pracy, częstotliwość wypłacanych kwot itp. Tego typu forma sprawozdania pozwala określić twoją zdolność kredytową oraz stopień zaufania, jako potencjalnego klienta banku. Pożyczka bez zaświadczeń, jak sama nazwa wskazuje, pomija ten krok. Kredyt na dowód osobisty jest więc w zasięgu naszej ręki.

Tak uproszczony sposób otrzymywania pożyczki z banku, pozwala nam otrzymać pozytywną decyzje na złożony wniosek. W związku z tym, z takiej możliwości, najczęściej korzystają osoby zatrudnione na tzw. umowy cywilnoprawne – a więc na umowę o dzieło i umowę zlecenie. Opisywana alternatywa jest atrakcyjna w przypadku otrzymywania innych dochodów niż tradycyjne – np. comiesięczna pensja od pracodawcy. Mowa tu o zasiłkach, renach lub emeryturach. Idąc tym tropem – pożyczka bez zaświadczeń to idealna propozycja dla osób bezrobotnych.

lub
Wypełnij wniosek

Obecny rynek i branża pozwala na przyznawanie kwot za pośrednictwem stron internetowych. Świat online pozwala na jeszcze szybsze i jeszcze łatwiejsze weryfikowanie wniosków. To też przyczyniło się do rosnącego zainteresowania i popularności takiej formy zapożyczeń. Nic dziwnego – atrakcyjne warunki, ogromna elastyczność i szybka forma realizacji to dodatkowe zalety dla wszystkich tych, którzy potrzebują pożyczki, z pominięciem żmudnych weryfikacji. Należy w tym miejscu podkreślić, iż poziom przyznawalności jest niezwykle wysoki, a co za tym idzie – jest to ratunek dla osób, które nie mogą liczyć na pozytywną weryfikację ze strony banku. Otwarta droga na pożyczkę jest tym łatwiejsza, gdy zdamy sobie sprawę z dostępnych na rynku kalkulatorów online, które zbierają wszystkie oferty na rynku, przedstawiając nam te, idealnie dobrane do naszych oczekiwań.

Pożyczki na dowód, najczęściej, udzielane są na okres od jednego do dwóch miesięcy. Pełne ustalenia i ewentualne odchylenia od standardowych ofert, uzależnione są od docelowych firm. Dotyczy to również samej, zapożyczanej kwoty – najczęściej wnioski dotyczą sum oscylujących w przedziale 3000 – 5000 zł. Jednakże, rynek obfituje w firmy, proponujące większe kwoty niż ta powyższa.

Jak zaciągnąć pożyczkę na dowód przez internet?

Firmy pożyczkowe, chcąc usprawnić proces i zachęcić klientów do składania wniosków, uruchamiają formularze dostępne online. Zanim jednak przejdziemy do jego wypełniania, przeanalizujmy dokładnie rynek i dostępne oferty. Słusznym wyborem mogą okazać się tzw. kalkulator kredytu gotówkowego dostępny online.

Formularz, który musimy wypełnić, wymaga od nas kilku podstawowych informacji, min. oczekiwanej kwoty oraz okresu spłacania. Złożony wniosek zostaje wstępnie zweryfikowany i za pomocą rozmowy telefonicznej udzielane zostają wstępne informacje dotyczące warunków spłaty i kolejnych kroków weryfikacyjnych. Po pozytywnym wnioskowaniu i zakończeniu procesów weryfikacji, przelew z ostateczną, otrzymaną kwotą, zostaje przelany na podany numer bankowy, nawet w przeciągu 15-20 minut. Firmy rzadko kiedy oczekują poręczycieli bądź dodatkowych deklaracji.


lub
Wypełnij wniosek
2018.12.06 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]