Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Getin Bank kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 5,00 / 1 osób

Klienci, którzy nie mają doświadczenia w finansach i nie są zaznajomieni z sektorem bankowym, często wybierają ofertę Getin Bank. Firma jest bowiem otwarta na nowych użytkowników, którzy mogą liczyć na szybki i tani kredyt gotówkowy lub konsolidacyjny. Instytucja jest również znana z niskich wymagań wobec swoich użytkowników oraz indywidualnego podejścia do klienta.

Getin Bank Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

Getin Bank kredyt konsolidacyjny

Kredyt konsolidacyjny w Getin Bank pozwala na połączenie wszystkich zaległych zobowiązań finansowych, których wartość nie przekracza 200 000 zł. RRSO w przypadku tego rodzaju należności wynosi jedynie 16,64%, a spłatę pożyczki można rozłożyć nawet na 10 lat – tak samo, jak w przypadku standardowego kredytu gotówkowego.

W ramach kredytu konsolidacyjnego, Getin Bank umożliwia również uzyskanie dodatkowej gotówki na realizację bieżących potrzeb klienta. Co więcej, istnieje także możliwość objęcia umowy specjalnym ubezpieczeniem, trwającym maksymalnie 36 miesięcy.

Getin Bank kredyt gotówkowy

Spółka stawia przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb wszystkich swoich klientów. Z tego względu, Getin Bank przygotował aż 3 różne oferty kredytu gotówkowego. Każda z nich jest dopasowana do innych wymagań oraz oczekiwań użytkowników firmy. Zobowiązania proponowane przez Getin Bank różnią się od siebie m. in. wysokością sumy, którą można podjąć, okresem kredytowania, czy też oprocentowaniem nominalnym.

Darmowy kredyt gotówkowy

Getin Bank przygotował specjalną ofertę dla nowych klientów firmy, dzięki której mogą oni uzyskać zobowiązanie bez żadnych kosztów dodatkowych. Petent nie musi zatem ponosić opłat za oprocentowanie, prowizję bankową, czy też różnego rodzaju formalności administracyjne.

Darmowy kredyt gotówkowy w Getin Bank można zaciągnąć nawet na 12 miesięcy. Minimalna kwota należności wynosi zaś 500 zł, maksymalna natomiast – 2000 zł. Należy pamiętać, że oferta przeznaczona jest wyłącznie dla klientów, którzy nie mają żadnej historii kredytowej w Getin Bank.

Pożyczka gotówkowa do 5000 zł

Osoby, które chcą uzyskać niewielką kwotę pieniędzy na bieżące zobowiązania, z pewnością zainteresują się ofertą „Pożyczki gotówkowej do 5000 zł”. W ramach tego rodzaju kredytu, użytkownicy nie ponoszą opłaty za oprocentowanie, natomiast całkowite RRSO należności wynosi jedynie 9,7%.

„Pożyczkę gotówkową do 5000 zł” można spłacić w okresie od 12 do 48 miesięcy. Co ważne, Getin Bank pozwala zaciągnąć kredyt na dowolnie wybrany cel. W celu uzyskania należności, wystarczy przedstawić aktualny dowód osobisty oraz dokument potwierdzający aktualne dochody.

Kredyt gotówkowy dla Ciebie

Trzecia z ofert kredytu gotówkowego w Getin Bank przeznaczona jest dla osób, które potrzebują zaciągnąć większą sumę pieniędzy. W ramach „Kredytu gotówkowego dla Ciebie”, instytucja pozwala na uzyskanie pożyczki nawet do 200 000 zł (również na dowolnie wybrany cel).

Maksymalny okres spłaty zobowiązania wynosi aż 10 lat. Co więcej, kredyt mogą zaciągnąć nawet te osoby, które dopiero ukończyły 18. rok życia. Ponadto, „Kredyt gotówkowy dla Ciebie” może uzyskać każdy, kto wykaże się odpowiednią wiarygodnością oraz zdolnością kredytową, weryfikowaną w Biurze Informacji Kredytowej.

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

Getin Bank Kredyt opinie

Pozytywne opinie o kredytach w Getin Bank wynikają przede wszystkim z faktu, iż różnego rodzaju zobowiązania w firmie można zaciągnąć po minimalnych kosztach – nie ponosząc wydatków na rozmaite opłaty dodatkowe. Ponadto, klienci doceniają również różnorodność oferty, dzięki której każdy użytkownik firmy może wybrać taki rodzaj zobowiązania, który najlepiej odpowiada jego potrzebom finansowym.

Getin Bank kredyt gotówkowy opinie

Zdaniem klientów, wszystkie rodzaje kredytów gotówkowych w Getin Bank pozwalają na uzyskanie korzystnego zobowiązania finansowego na bardzo przystępnych warunkach. Użytkownicy banku doceniają także fakt, że każdą pojedynczą należność można odpowiednio spersonalizować tak, aby była jak najlepiej dopasowana do klienta indywidualnego.

Nasza ocena 9/10

Getin Bank kredyt konsolidacyjny opinie

Użytkownicy Getin Bank bardzo chwalą sobie możliwość konsolidacji wszystkich poprzednich zobowiązań finansowych za pomocą jednego kredytu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, oszczędzają nie tylko czas, ale także pieniądze. Zgodnie ze zdecydowaną większością opinii, kredyt konsolidacyjny w Getin Bank jest niezwykle opłacalny oraz łatwy do uzyskania.

Nasza ocena 8/10

Getin Bank kalkulator

W celu obliczenia kosztu ewentualnego zobowiązania, warto skorzystać z tzw. kalkulatora raty kredytu, dostępnego na stronie internetowej Getin Bank. Pozwala on m. in. na dokładne oszacowanie opłat za comiesięczne należności.

Kalkulator Getin Bank jest ponadto bardzo prosty w obsłudze. Aby go użyć, wystarczy wybrać kwotę zobowiązania oraz preferowaną liczbę rat za pomocą intuicyjnych suwaków. Po ustaleniu warunków kredytu, informacja o jego koszcie wyświetli się poniżej.


2019.01.24 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]