Akredo Sp. z o. o. [email protected] 0.00
ul. Postępu 14 Warszawa Mazowieckie 02-676 Polska
facebook linkedin youtube google plus

Credit Agricole kredyt konsolidacyjny i gotówkowy – oferta

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars Ocena: 5,00 / 1 osób

Jeżeli szukamy wyważonego zobowiązania finansowego z optymalną wysokością raty oraz dogodnym okresem kredytowania, warto zapoznać się z ofertą Credit Agricole. Bank umożliwia również korzystną konsolidację wszystkich zaległych zobowiązań finansowych i połączenie ich w jeden kredyt – na zupełnie nowych warunkach.

Credit Agricole Kredyt Konsolidacyjny i Kredyt Gotówkowy

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole

Credit Agricole pozwala swoim użytkownikom na skonsolidowanie zaległych należności, które zostały zaciągnięte w innych instytucjach finansowych. Jest to nie tylko wygodna, ale również bardzo opłacalna opcja dla osób, które posiadają kilka niespłaconych zobowiązań finansowych. Łącząc wszystkie swoje kredyty w jedną ratę, klienci mogą zaoszczędzić nawet kilkaset złotych w skali roku.

Wysokość oraz okres kredytowania należności są takie same, jak w przypadku kredytu gotówkowego. Przy okazji warto podkreślić, że decydując się na konsolidację długów w Credit Agricole, nie musimy się martwić o procedury związane z przeniesieniem należności – bank wykona wszelkie formalności za nas, nie pobierając przy tym żadnych dodatkowych opłat.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole

Oferta kredytu gotówkowego w Credit Agricole przeznaczona jest dla wszystkich osób, które posiadają aktualny dowód osobisty oraz stałe dochody na terenie Polski. W zależności od rodzaju zatrudnienia, klient musi również przedstawić odpowiedni dokument, poświadczający comiesięczny przychód na konto bankowe.

Standardowo, kredyt gotówkowy w Credit Agricole możemy zaciągnąć nawet na sumę 150 tys. złotych. Jeżeli jednak zobowiązanie bierzemy wraz z drugą osobą, będziemy mogli wnioskować nawet o 255 550 zł. W każdym przypadku, maksymalny okres kredytowania należności wynosi aż 120 miesięcy.

Credit Agricole umożliwia również ubezpieczenie nowego zobowiązania finansowego. Petent może się zdecydować na pakiet podstawowy lub rozszerzony. Dla wygody klienta, opłata za ubezpieczenie doliczana jest do aktualnej raty kredytu gotówkowego.

Aby w łatwy sposób kontrolować swoje finanse w Credit Agricole, warto ściągnąć darmową aplikację mobilną, dostępną na stronie internetowej firmy. CA24 Mobile pozwala na szybkie zarządzanie kredytami z każdego miejsca na świecie. Dodatkowo, program umożliwia klientom niemal dowolną modyfikację danego zobowiązania w czasie rzeczywistym.

Pozwól ekspertom wybrać kredyt dla Ciebie!

Credit Agricole opinie

Klienci Credit Agricole najczęściej doceniają to, że każde zobowiązanie finansowe proponowane przez bank mogą otrzymać właściwie od ręki, jeśli tylko spełniają odpowiednie wymagania. Ponadto, instytucja umożliwia także dokonanie wszelkich formalności za pomocą internetu, bez konieczności odwiedzania stacjonarnych oddziałów firmy lub dzwonienia na infolinię.

Kredyt gotówkowy Credit Agricole opinie

Osoby, które zdecydowały się na zaciągnięcie kredytu gotówkowego w Credit Agricole, zwykle podkreślają fakt, iż proces uzyskania zobowiązania w banku jest niezwykle przejrzysty i wygodny. Zgodnie z opiniami petentów, pożyczkę w Credit Agricole można otrzymać już w kilka minut od złożenia wniosku na stronie internetowej firmy.

Credit Agricole słynie również z otwartości na nowych klientów. Bank umożliwia bowiem zaciągnięcie pierwszego kredytu całkowicie za darmo – bez konieczności ponoszenia kosztów związanych z prowizją, oprocentowaniem, czy opłatami administracyjnymi. Stanowi to niezwykle atrakcyjną ofertę dla osób, które potrzebują zaciągnąć pojedynczą należność na pokrycie nagłych, niespodziewanych wydatków.

Nasza ocena 8.5/10

Kredyt konsolidacyjny Credit Agricole opinie

Jeżeli chcemy skonsolidować swoje przeszłe zobowiązania finansowe, również możemy skorzystać z szybkiego i intuicyjnego formularza kontaktowego, dostępnego na stronie internetowej firmy. Między innymi dzięki takiemu rozwiązaniu, klienci Credit Agricole szybko docenili możliwość błyskawicznej oceny osobistej sytuacji finansowej.

W celu skorzystania z kredytu konsolidacyjnego w Credit Agricole wystarczy bowiem wypełnić krótki wniosek, pozwalający na wstępną wycenę nowej należności. Całość formalności zajmuje jedynie kilka minut, zaś w razie jakichkolwiek wątpliwości, klienci mają możliwość całodobowego kontaktu z jednym z doradców finansowych firmy.

Biorąc też pod uwagę bardzo korzystną wartość nowego zobowiązania (można ją wyliczyć samodzielnie na stronie internetowej), kredyt konsolidacyjny w Credit Agricole zyskał niezwykle pozytywne opinie zarówno starych, jak i nowych klientów banku.

Nasza ocena 8/10

Credit Agricole kalkulator

Wchodząc na stronę internetową Credit Agricole, będziemy mieli możliwość samodzielnego dobrania oferty kredytowej, która odpowiada naszym potrzebom. Koszt pojedynczej raty należności możemy obliczyć dzięki specjalnym kalkulatorom, działających podobnie jak popularne porównywarki kredytu.

Chcąc skorzystać z jednego z kalkulatorów dostępnych na stronie Credit Agricole, wystarczy wybrać rodzaj kredytu, który chcemy zaciągnąć. Następnie, dzięki wygodnym w obsłudze suwakom możemy samodzielnie określić preferowaną wysokość zobowiązania oraz okres kredytowania.

Kalkulator kredytowy w Credit Agricole pozwala również na poznanie dodatkowych kosztów zaciąganej należności, takich jak prowizja, oprocentowanie, czy też obowiązkowe opłaty administracyjne.

W celu obliczenia raty nowego kredytu nie musimy zakładać konta w serwisie. Chcąc skontaktować się z konsultantem Credit Agricole i poznać indywidualną ocenę swojej sytuacji finansowej, wystarczy z kolei wypełnić krótki formularz zgłoszeniowy. Należy w nim podać swoje podstawowe dane osobowe, wraz z numerem telefonu komórkowego oraz adresem e-mail.


2019.01.17 | Oceń artykuł
Wysyłanie danych

Proszę czekać. Dane są wysyłane

Dziękujemy za wysłanie swoich danych

Nasz konsultant zadzwoni do Ciebie w podanych godzinach

Zamknij [x]