Bonus

300 zł z kartą

300 zł za kartę Comfort w Santander Consumer Bank

Sięgnij po kartę kredytową Comfort Plus w Santander Consumer Bank i zgarnij 300 zł do wydania w sklepie. Promocja „Karta ratalna z voucherem do Biedronki” to szansa na zdobycie 3 e-bonów do sieci sklepów Biedronka. Zasady są proste - płać kartą za transakcje na co najmniej 300 zł miesięcznie i odbieraj nagrody. Pula nagród ograniczona do 200 pierwszych wniosków, więc warto się pospieszyć.

300 zł do Biedronki z kartą kredytową Santander Consumer Bank - co to za promocja?

Santander Consumer Bank w porozumieniu z siecią sklepów Biedronka ogłasza promocję „Karta ratalna z voucherem do Biedronki”. Wystarczy sięgnąć po kartę kredytową Comfort Plus oferowaną przez bank oraz regularnie z niej korzystać, by otrzymać bony do wykorzystania w sklepie. Każdy uczestnik może zdobyć 3 e-bony o wartości 100 zł każdy. Warto jednak pamiętać o ograniczonej puli nagród i nie zwlekać z udziałem.

Kto może wziąć udział w promocji Santander Consumer Bank?

Promocja przeznaczona jest dla wszystkich pełnoletnich klientów Santander Consumer Bank, którzy aktualnie nie posiadają w nim karty kredytowej. Nie ma żadnego okresu karencji. Pula nagród jest jednak ograniczona - bony zgarnie tylko pierwsze 200 osób, które złoży wniosek o kartę (600 e-bonów do rozdania).

Co trzeba zrobić 300 zł w bonach od Santander Consumer Bank?

Zasady udziału w promocji „Karta ratalna z voucherem do Biedronki” są bardzo proste, a wymagane progi niskie. By otrzymać e-bony do sieci sklepów Biedronka należy:

  1. Do 31 grudnia 2022 roku złożyć wniosek o kartę kredytową Comfort Plus w Santander Consumer Bank.
  2. W każdym miesiącu posiadania karty wykonaj nią transakcje bezgotówkowe na kwotę min. 300 zł.
  3. Za każdy taki miesiąc otrzymasz e-bon do Biedronki na kwotę 100 zł. Maksymalnie możesz zgarnąć 3 nagrody (300 zł).
  4. Na spełnienie warunków promocji masz 5 miesięcy, jeżeli więc w którymś z nich nie uda Ci się przekroczyć wymaganego pułapu - nic straconego. Spróbuj w kolejnym.
  5. E-bony w postaci kodu zostaną wysłane na numer telefonu podany w banku najpóźniej do końca miesiąca następującego po tym, w którym spełniliśmy warunki promocji.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2022

Bonus

3 x bon do Biedronki o wartości 100 zł

Dla kogo

Klienci banku bez karty kredytowej

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie