Bonus

Karta ze stałym oprocentowaniem

Karta Kredytowa z Żubrem w Pekao

Bank Pekao przez ograniczony czas udostępnia klientom karty kredytowe ze stałym oprocentowaniem, pozwalając na korzystanie z limitu bez zmartwień o zmiany stóp procentowych. Poznaj szczegóły oferty!

Pekao oferuje karty kredytowe ze stałym oprocentowaniem!

Karty kredytowe stanowią doskonałe narzędzie do uzupełnienia domowego budżetu w razie nieprzewidzianych wydatków. Jak każda forma kredytu, są one jednak narażone na nagły wzrost kosztów wraz z podnoszeniem stóp procentowych przez NBP. Bank Pekao znalazł rozwiązanie, jakim są karty kredytowe ze stałym oprocentowaniem.

Karty kredytowe wydawane w ramach promocji mają stałe oprocentowanie 9,7%. W dodatku są one wydawane za darmo. Dzięki temu wiesz, ile zapłacisz za skorzystanie z karty, oraz poniesiesz te koszta tylko, gdy zdecydujesz się jej użyć.

Kto może zdobyć Kartę Kredytową z Żubrem?

Promocyjna karta kredytowa jest skierowana do każdego, kto posiada lub jest gotów założyć rachunek osobisty w banku Pekao. Wystarczy więc być pełnoletnim obywatelem Polski lub cudzoziemcem z kraju znajdującym się w obszarze Unii Europejskiej bądź Ukrainy. Zasady promocji nie wyszczególniają osób, które posiadają już karty kredytowe w banku. Możliwa jest więc wymiana obecnej karty na Kartę z Żubrem.

Jak otrzymać kartę kredytową ze stałym oprocentowaniem?

Aby skorzystać z promocji wystarczy zawrzeć umowę o Kartę Kredytową z Żubrem do 31 Sierpnia 2022 roku. Karta będzie funkcjonować na promocyjnych warunkach do 31 Sierpnia 2023 roku. Po zakończeniu promocji karta dalej pozostanie aktywna, odsetki będą jednak naliczane zgodnie ze standardowym oprocentowaniem limitu kredytowego.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.08.2022

Bonus

Karta kredytowa ze stałym oprocentowaniem

Dla kogo

Dla wszystkich klientów Pekao

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie