Bonus

Brak prowizji

Jesienne połączenie w mBanku!

Do końca miesiąca mBank oferuje konsolidacje zobowiązań bez prowizji oraz z promocyjnym oprocentowaniem. Oferta dostępna jest dla klientów banku, które prowadzą rachunek rozliczeniowo-oszczędnościowy nie dłużej niż 180 dni.

Czym jest oferta mBank “Jesienne połączenie”?

Chcąc zachęcić konsumentów do konsolidacji zobowiązań, mBank oferuję tę usługę bez kosztów prowizyjnych. W okresie wysokich oprocentowań jest to oszczędność która robi znaczną różnicę. Korzystając ze specjalnej oferty, klienci mogą skonsolidować zobowiązania z:

  • Kredytów gotówkowych.
  • Kredytów samochodowych.
  • Kredytów odnawialnych.
  • Kart kredytowych.
  • Kredytów ratalnych.

Oprocentowanie zobowiązania to bazowo 13,59%. Klienci, którzy zgodzą się ubezpieczyć zobowiązanie, otrzymają oprocentowanie zmniejszone do 12,59%.

Oferta dla nowych klientów… i nie tylko!

Oferta skierowana jest głównie do nowych klientów, którzy nie posiadają jeszcze w banku rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego. Jednakże aby nie sprawić krzywdy klientom którzy dopiero co otworzyli swoje rachunki, mBank udostępnia ofertę również osobom, które posiadają konto od mniej niż 180 dni!

Jak otrzymać promocyjny kredyt gotówkowy?

Wniosek konsolidacyjny dostępny jest na stronie internetowej oferty. Klienci posiadający konto mogą złożyć go za jego pośrednictwem. Nowi klienci zostaną przekierowani do formularza rejestracyjnego. Po założeniu konta możliwe jest wnioskowanie o konsolidację przez internet. Chcąc poznać swoje możliwości i ostateczne warunki oferty przed założeniem konta, należy udać się do oddziału bankowego i tam spytać o szczegóły oferty.

Szczegóły promocji
Bank
Termin

29.11.2022

Bonus

Brak prowizji

Dla kogo

Dla nowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie