Bonus

60 zł

60 zł za płatności kartą Visa w telefonie w ING

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego zachęca klientów do płatności mobilnych. Premia w wysokości 60 zł czeka na wybranych klientów, którzy przez 3 miesiące będa płacić kartą Visa w telefonie. Wystarczy wydać 5 zł miesięcznie, by wziąć udział w akcji. Sprawdź aplikację mobilną ING już dziś, płać mobilnie i zgarnij nagrodę.

Zdobądź do 60 zł za płatność kartą Visa w telefonie w ING

Najnowsza promocja ING Banku Śląskiego ma zachęcić jego klientów do płatności mobilnych i weryfikacji behawioralnej. Obie te rzeczy znajdziemy jako warunki zdobycia gotówkowego bonusu - 60 zł bezpośrednio na konto klienta.

Kto może wziąć udział w promocji ING?

Promocja przeznaczona jest dla wybranych, aktualnych klientów banku. W związku z tym, że kryteria ich wyboru nie zostały podane - warto sprawdzić aplikację Moje ING. Czekać tam może zaproszenie do promocji.

Jak zdobyć 60 zł za płatności w telefonie?

Zasady udziału w promocji są bardzo proste. Jak zdobyć 60 zł premii za płatności mobilne:

  1. Do 31 lipca sprawdź czy zostałeś zaproszony do udziału w promocji. Możesz to zrobić w aplikacji Moje ING. Jeżeli tak się stało potwierdź swój udział.
  2. W ciągu tygodnia od otrzymania zaproszenia wyraź zgodę na weryfikację behawioralną w Moim ING. Znajdziesz ją w zakładce Zgody i Oświadczenia aplikacji.
  3. W kolejnych 3 miesiącach wykonaj co najmniej 2 płatności kartą Visa w telefonie miesięcznie. Dolny limit transakcji jest bardzo niski - wystarczy kwota 5 zł!
  4. Do 14. dnia kolejnego miesiąca otrzymasz na swoje konto premię w wysokości 20 zł. Jeżeli uda Ci się spełnić warunki przez 3 miesiące możesz liczyć na aż 60 zł premii.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.07.2022

Bonus

Do 60 zł

Dla kogo

Dla dotychczasowych klientów

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie