Bonus

600 zł

Do 600 zł w bonusach od Alior Bank z kartą Mastercard OK!

Najnowsza promocja Alior Bank dotyczy karty kredytowej Mastercard OK! Już dziś zgarnij bonus powitalny w formie multivouchera o wartości 300 zł! Dodatkowo przez cały rok odbieraj zwrot moneyback w wysokości 1% wydatków w wybranych sklepach i punktach usługowych. W ten sposób możesz zyskać dodatkowo 300 zł. Oferty można łączyć lub wybrać tę z nich, która jest dla nas korzystniejsza. Promocja nie jest ograniczona czasowo.

Nawet 600 zł premii z kartą kredytową Mastercard OK! - co to za promocja?

Alior Bank kolejny raz zachęca swoich klientów do korzystania z kart kredytowych. Tym razem promuje kartę Mastercard OK! Łączna nagroda 600 zł rozbita jest na dwa składniki: 300 zł w formie multivoucheru, który wykorzystać możesz na stronie multivoucher.pl oraz 300 zł zwrotu moneyback, który odbierać możesz przez rok.

Kto może wziąć udział w promocji Alior Bank?

Promocja przeznaczona jest dla osób fizycznych, z pełną zdolnością do czynności prawnych, które nie posiadały karty kredytowej w Alior Bank w ostatnich 12 miesiącach od złożenia wniosku.

Co trzeba zrobić, aby zdobyć 600 zł z kartą Mastercard OK! w Alior?

By zdobyć łącznie 600 zł bonusu z kartą Mastercard OK! musisz przeprowadzić następujące kroki:

  1. Złóż wniosek o przyznanie karty kredytowej Mastercard OK! w Alior Bank i zawrzyj stosowną umowę
  2. W kolejnych 3 miesiącach dokonuj płatności bezgotówkowych kartą na minimum 600 zł miesięcznie.
  3. W każdym miesiącu zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej.
  4. Gdy wypełnisz te warunki otrzymasz wiadomość SMS z kodem, który będziesz mógł wymienić na wybrane bony na stronie multivoucher.pl. Kod otrzymasz najpóźniej do końca kolejnego miesiąca. Wartość vouchera to 300 zł.
  5. Kolejne 300 zł w formie moneyback otrzymasz przez kolejny rok, dokonując zakupów w wybranych punktach handlowo-usługowych. Alior Bank zwróci na konto Twojej karty 1% wydatków w sklepach odzieżowych, RTV i AGD, księgarniach, ale też kinach, restauracjach czy hotelach. Limit kwartalny to 75 zł zwrotu.
Szczegóły promocji
Bank
Termin

30.12.2022

Bonus

Do 600 zł

Dla kogo

Dla osób bez karty kredytowej w Alior Bank

Empty comments
Zostaw swój komentarz!
Nie znaleźliśmy żadnej opinii o tym produkcie. Pomóż innym klientom. Podziel się swoją opinią jako pierwszy.
Dodaj komentarz
Twoja ocena
5
Zadaj pytanie